Rodyklė  Erotika sapnuose..


        Turbūt dažnas, nors kartą gyvenime sapnavot erotinį sapną. Apskritai nėra vieningos nuomonė, dėl tokių sapnų kilmės. Nors teigiama, kad fizinį artumą dažniausiai sapnuoja tie žmonės, kuriems realiame gyvenime to trūksta.

        Pagal mokslininkų atliktų tyrinėjimų rezultatus, sapnuodami, meilę dažniausia patiria dvidešimtmečiai vyrai bei keturiasdešimtmetės moterys - tai pats aktyviausias laikas. Nors, apskritai erotiniai sapnai aplanko įvairaus amžiaus žmones ir tame nėra nieko gėdingo ir pan. Tai labai normalūs sapnai.

        Beto, gydytojai teigia, kad erotiniai sapnai padeda kovoti su depresija, taigi jie yra net naudingi. Taigi, ko gero dažniausiai pasitaikantys, erotiniai sapnai:


 • Simboliniai erotiniai sapnai.

          Tokius sapnus, erotinius, tačiau kartu tarsi užkoduotus, sapnuoja, dažniausiai kurie vaikystėje buvo griežtai auklėjami bei turintys nemažai kompleksų, susijusių su lytiniu gyvenimu bei manantys, kad intymieji santykiai yra kažkas neleistino ar nešvaraus. Smegenys jūsų sapnuose seksualinius troškimus paverčia kažkokiais simboliais, todėl aiškių bei suprantamų erotinių sapnų niekad nesapnuojate. Simboliai, paprastai labai asmeniški ir skirtingi visiems.     PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

  Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.

  AISTRA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

  Norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą gali įdomaus ir dar nežinomo nupasakoti apie žmogų. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas, apie aistrą,


   

  NAUDINGIAUSI GYDOMIEJI AKMENYS PAGAL ZODIAKĄ

  Žvaigždės pataria, bet neįpareigoja. Idealiausias variantas išsirinkti pačiam. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia. Paėmus į ran

  KAIP PARINKTI VIETĄ LOVAI?

  Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus..


   

  SPALVŲ HOROSKOPAS

  Teigiama, kad būtent spalva - geriausiai atspindinti Jūsų asmenybę. Taigi, patyrinėkime save bei kitus..

  APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

  Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..


   

  Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2019 © www.sapnai.net