Rodyklė  Erotika sapnuose..


        Turbūt dažnas, nors kartą gyvenime sapnavot erotinį sapną. Apskritai nėra vieningos nuomonė, dėl tokių sapnų kilmės. Nors teigiama, kad fizinį artumą dažniausiai sapnuoja tie žmonės, kuriems realiame gyvenime to trūksta.

        Pagal mokslininkų atliktų tyrinėjimų rezultatus, sapnuodami, meilę dažniausia patiria dvidešimtmečiai vyrai bei keturiasdešimtmetės moterys - tai pats aktyviausias laikas. Nors, apskritai erotiniai sapnai aplanko įvairaus amžiaus žmones ir tame nėra nieko gėdingo ir pan. Tai labai normalūs sapnai.

        Beto, gydytojai teigia, kad erotiniai sapnai padeda kovoti su depresija, taigi jie yra net naudingi. Taigi, ko gero dažniausiai pasitaikantys, erotiniai sapnai:


   Rodyklė  Anomalūs (šokiruojantys) erotiniai sapnai.

        Daugeliui žmonių, ypač moterims, trūksta švelnumo, draugiškų santykių, šilumos. Toks trūkumas, dažniausiai, savotiškai kompensuojamas sapnuose, sapnuojant lesbietišką meilę, nors iš tiesų į tokius santykius visiškai nesate linkusi.         Arba, jei pavyzdžiui vyras labai trokšta valdžios, tačiau realiai jos visiškai neturi, sapnuose tas noras gali transformuotis į sapną, kuriame jūs - vyras su didžiuliu vyrišku pasididžiavimu.

        Nesistenkite tokių sapnų įvertinti tiesiai šviesiai, t.y nepriimkite tiesiogai - tai tik jūsų intymiosios fantazijos. Tokie keisti, net kartais šokiruojantys sapnai tikrai nereiškia, kad jums kažkas negerai, nevertėtų taip suprasti tokius sapnus bei dar labiau, smerkti save už tokius sapnus - tai tik pasąmonės pasireiškimas. Jei sapnas jums suteikė malonių emocijų, bet negalite jo suprasti, tiesiog pasimėgaukite ir išmeskit iš galvos - pamirškite. Tačiau, jei sapnas suteikė nemalonių emocijų ir pavyzdžiui sapnavot kažką intymaus su tos pačios lyties partneriu, realiam gyvenime gali reikšti, kad jūsų meilėje atsiranda konkurentė (as). MIEGO POVEIKIS SVEIKATAI

Tai, kad miegas yra svarbus gerai savijautai, yra įrodę mokslininkai. Tačiau, dar vis galima išgirsti nuomonių, kad pramiegotos valandos - tuščiai praleistas laikas, deja

SUŽINOK - SAVO ZODIAKO ŽENKLĄ?

Jei dar vis nežinote savo zodiako ženklo - sužinokite jį čia ir dabar, jums tereikės pasirinkti savo gimimo dieną.


 

KIEK LAIKO REIKIA MIEGOTI?

Miego poreikis, yra labai individualus dalykas, vieniems pakanka 5, o kitiems ir 8 valandų per mažai. Taigi, kiek valandų jums reikėtų miegoti, geriausiai pakuždėtų jūsų

MIEGAMASIS IR VEIDRODŽIAI

Manoma, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl? Naktį mes miegame, o miego metu kartais išskiriame neigiamą energiją, atsipalaiduodami nuo streso ir per dieną..


 

PATARIMAI - PRIEŠ PERKANT PATALYNĘ

Prieš perkant užvelkamąją patalynę, vertėtų atidžiai apžiūrėti siūles, geriausiai jos matyti vidinėje užvalkalų pusėje. Jeigu jos nelygios, matyti palaidų siūlų, nieko..

KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net