Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys


  • Zodiako ženklas - MERGELĖ - viskas jiems ir tik apie juos - apie tuos, kurie turi aštrią akį - (08.23-09.22)
   Stichija: Žemės.

   Globojanti planeta: Merkurijaus.

   Geriausios savybės: analitiškumas, imlumas, darbštumas, kantrumas, pareigingumas..
   Blogosios savybės: pedantizmas, smulkmeniškumas, bailumas, kritiškumas.
   Būdingiausios savybės: įvairiapusiškumas.

   Ko reikėtų išmokti? tolerancijos!

   Mineralai išryškinantys savybes: kalnų krištolas, citrinas, jaspis, tigro akis.
   Papildantys mineralai: nefritas, ametistas, agatas, serdolikas.

 
 


   Devizas: Aš tikrinu...
 

   Vaikai - tai lengviausiai auginami vaikai, nes labai puikiai prisitaiko prie šeimos taisyklių. Tačiau jei jos keičiasi, sakykim tėvai išsiskiria ar keičiasi gyvenamoji vieta - tai gali vaikui padaryti traumą visam gyvenimui. Arba, jei vaikas praščiau pradėjo mokytis, pasidomėkit ar ne problema - pasikeitusi mokytoja. Beto labai išrankūs maistui bei jautrūs jo švarai, jei vaikas nenori valgyti mokyklos valgykloje nereikėtų jo versti - geriau tegu nešasi sumuštinius iš namų. Nes vienas iš jautrausių vietų, būtent žarnynas.
        Mergelės, yra gan kritiškos, ir tai ypač pastebima vaikų elgesyje. Nes turbūt, nėra tokių žmonių, kurie su malonumu išklausytų garsią kritiką jo atžvilgiu, kad ir kokia ji teisinga būtų.
        Svarbiausia tėvų pareiga: išmokyti paprastos taisyklės: žinok, ką sakai, bet ne viską sakyk, ką žinai.
 

   Veikla - mergelės beveik niekada nesikrato bet kokių darbų, paprastai puikiai atlieka tai, kas kitiems sukelia galvos skausmus ar yra nuobodūs ir sukelia miegą. Beto, į valdžią retai kada braunasi patys, jiems reikia kad kas nors pastūmėtų, pastebėtų jo sugebėjimus, ar tiesiog kažkas pasiūlytų jo (jos) kandidatūrą. Nepasitenkina tik gerais rezultatais, jiems reikia pačio geriausio rezultato ir to ypač atkakliai siekia. Tačiau labiau mėgsta dirbti kolektyve, būti tarp žmonių bei nori, kad būtų įvertinta jos veikla. Apskritai mergelėms darbas, veikla - gyvenime reiškia daug, net tiktų joms posakis "Jei negali dirbti, tai kam gyventi bei užimti žemėje kažkieno vietą..." žiauru, bet šiam posakiai pritartų dažna mergelė.
 

   Asmenybė

        ... tai žemės ženklas - nepaprastai judrus, ieškantis naudos vos ne kiekvienoje veikloje. Bepradėdamas kažką naujo jis visuomet pasidomės, pagalvos ar verta, kokia nauda, kokia prasmė ir pan. Paprastai atsisako nenaudingų darbų. Nemėgsta, kaip kišasi į jos reikalus, net jei tai daro ir saviškiai, paprastai išoriškai linksmi bei laisvi žmonės, nemėgsta arčiau prisileisti namiškių ir paprastai šeimoje būna gan šaltoki ryšiai.

        Paprastai mergelės mėgsta nusistatyti tam tikras gyvenimo ribas, ir savo teritorijoje, pvz.: šeimoje, dažniausiai įveda savo taisykles, prie kurių derintis turi kiti, retai kada eina į kompromisus. Beje, dažniausiai dirba darbus susijusius su žeme, ar nors būtinai įsigyja sodą, kur laisvalaikiu galėtų sodinti, sėti ir pan. moka puikiai tvarkytis su įvairiais augalais.

        Moterys - mergelės mėgsta paplepėti, dažna turi polinkį ir paliežuvauti, mėgsta kai jos norai yra pildomi, yra gan kaprizingos, gal todėl pagal statistiką mergelės dažniausiai gyvenime lieka vienos, t.y. dažniausiai pirma laiko nuvaro savo vyrus į ligos patalą ar dar blogiau...
        Vyrai - mergelės lengviau bei dažniau bendrauja savose nedidelėse draugijose, paprastai yra gan kalbūs, juokdariai bei lengvai prisitaiko prie betkokios temos. Beje tarp mergelių daugiausia pasitaiko - mergišių.

         Mergelės, paprastai - labai sažiningi žmonės, niekad neliečiantys svetimų daiktų - net ir šeimoje, beje tai rečiausiai pasitaikantis zodiako ženklas tarp vagių.
 

   Gimę rugpiūčio 23-31 - mielai bendraujantys, jaunatviški bei ypač aktyvūs žmonės. Mėgstantys keliauti, mėgstantys išbandyti dar nepatirtus pojūčius, mėgstantys paflirtuoti. Beje dažnas turi auksines rankas, ir sugeba puikiai atlikti ir tokius darbus kuriuos pirmą syk gyvenime dirba, yra sumanūs turintys logišką mąstymą - puikūs išradėjai, mokslininkai. Deja, dažnam lemiamu momentu trūksta pasitikėjimo savimi, savo jėgomis.

   Gimę rugsėjo 01-11 - yra konservatyvesni, mėgstantys tvarką, kartais net ir pedantiškai. Beje, būtent šiuo metu gimusių daugiausia tarp ilgaamžių, nes jie nors ir daug dirba, bet moka save patausoti bei savimi pasirūpinti.

   Gimę rugsėjo 12-22 - tai pačios orginaliausios mergelės, dažnai pasukančios kūrybinės veiklos kryptimi.


KŪNO KALBOS PAGRINDAI - KAIP ATPAŽINTI MELĄ?

Bendraujant su aplinkiniais, labai svarbu žinoti, pažinti neverbalinius gestus, įspėjančius apie apgaulę. Patys ženkliausi tokie gestai yra susiję su rankų prisilietimu p

KAIP PARINKTI VIETĄ LOVAI?

Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus..


 

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)

FENG SHUI PATARIMAI MIEGAMAJAM

Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai - sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame


 

PUSRYČIAI PASAULYJE

Prancūzijoje pusryčiaujama anksti, net neprašvitus. Tradiciniai pusryčiai - įvairiausios bandelės, balta duona, sviestas, džemas ir labai daug kavos ir pieno. Ant duonos

ŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net