Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys


  • Zodiako ženklas - MERGELĖ - viskas jiems ir tik apie juos - apie tuos, kurie turi aštrią akį - (08.23-09.22)
   Stichija: Žemės.

   Globojanti planeta: Merkurijaus.

   Geriausios savybės: analitiškumas, imlumas, darbštumas, kantrumas, pareigingumas..
   Blogosios savybės: pedantizmas, smulkmeniškumas, bailumas, kritiškumas.
   Būdingiausios savybės: įvairiapusiškumas.

   Ko reikėtų išmokti? tolerancijos!

   Mineralai išryškinantys savybes: kalnų krištolas, citrinas, jaspis, tigro akis.
   Papildantys mineralai: nefritas, ametistas, agatas, serdolikas.

 
 


   Devizas: Aš tikrinu...
 

   Vaikai - tai lengviausiai auginami vaikai, nes labai puikiai prisitaiko prie šeimos taisyklių. Tačiau jei jos keičiasi, sakykim tėvai išsiskiria ar keičiasi gyvenamoji vieta - tai gali vaikui padaryti traumą visam gyvenimui. Arba, jei vaikas praščiau pradėjo mokytis, pasidomėkit ar ne problema - pasikeitusi mokytoja. Beto labai išrankūs maistui bei jautrūs jo švarai, jei vaikas nenori valgyti mokyklos valgykloje nereikėtų jo versti - geriau tegu nešasi sumuštinius iš namų. Nes vienas iš jautrausių vietų, būtent žarnynas.
        Mergelės, yra gan kritiškos, ir tai ypač pastebima vaikų elgesyje. Nes turbūt, nėra tokių žmonių, kurie su malonumu išklausytų garsią kritiką jo atžvilgiu, kad ir kokia ji teisinga būtų.
        Svarbiausia tėvų pareiga: išmokyti paprastos taisyklės: žinok, ką sakai, bet ne viską sakyk, ką žinai.
 

   Veikla - mergelės beveik niekada nesikrato bet kokių darbų, paprastai puikiai atlieka tai, kas kitiems sukelia galvos skausmus ar yra nuobodūs ir sukelia miegą. Beto, į valdžią retai kada braunasi patys, jiems reikia kad kas nors pastūmėtų, pastebėtų jo sugebėjimus, ar tiesiog kažkas pasiūlytų jo (jos) kandidatūrą. Nepasitenkina tik gerais rezultatais, jiems reikia pačio geriausio rezultato ir to ypač atkakliai siekia. Tačiau labiau mėgsta dirbti kolektyve, būti tarp žmonių bei nori, kad būtų įvertinta jos veikla. Apskritai mergelėms darbas, veikla - gyvenime reiškia daug, net tiktų joms posakis "Jei negali dirbti, tai kam gyventi bei užimti žemėje kažkieno vietą..." žiauru, bet šiam posakiai pritartų dažna mergelė.
 

   Asmenybė

        ... tai žemės ženklas - nepaprastai judrus, ieškantis naudos vos ne kiekvienoje veikloje. Bepradėdamas kažką naujo jis visuomet pasidomės, pagalvos ar verta, kokia nauda, kokia prasmė ir pan. Paprastai atsisako nenaudingų darbų. Nemėgsta, kaip kišasi į jos reikalus, net jei tai daro ir saviškiai, paprastai išoriškai linksmi bei laisvi žmonės, nemėgsta arčiau prisileisti namiškių ir paprastai šeimoje būna gan šaltoki ryšiai.

        Paprastai mergelės mėgsta nusistatyti tam tikras gyvenimo ribas, ir savo teritorijoje, pvz.: šeimoje, dažniausiai įveda savo taisykles, prie kurių derintis turi kiti, retai kada eina į kompromisus. Beje, dažniausiai dirba darbus susijusius su žeme, ar nors būtinai įsigyja sodą, kur laisvalaikiu galėtų sodinti, sėti ir pan. moka puikiai tvarkytis su įvairiais augalais.

        Moterys - mergelės mėgsta paplepėti, dažna turi polinkį ir paliežuvauti, mėgsta kai jos norai yra pildomi, yra gan kaprizingos, gal todėl pagal statistiką mergelės dažniausiai gyvenime lieka vienos, t.y. dažniausiai pirma laiko nuvaro savo vyrus į ligos patalą ar dar blogiau...
        Vyrai - mergelės lengviau bei dažniau bendrauja savose nedidelėse draugijose, paprastai yra gan kalbūs, juokdariai bei lengvai prisitaiko prie betkokios temos. Beje tarp mergelių daugiausia pasitaiko - mergišių.

         Mergelės, paprastai - labai sažiningi žmonės, niekad neliečiantys svetimų daiktų - net ir šeimoje, beje tai rečiausiai pasitaikantis zodiako ženklas tarp vagių.
 

   Gimę rugpiūčio 23-31 - mielai bendraujantys, jaunatviški bei ypač aktyvūs žmonės. Mėgstantys keliauti, mėgstantys išbandyti dar nepatirtus pojūčius, mėgstantys paflirtuoti. Beje dažnas turi auksines rankas, ir sugeba puikiai atlikti ir tokius darbus kuriuos pirmą syk gyvenime dirba, yra sumanūs turintys logišką mąstymą - puikūs išradėjai, mokslininkai. Deja, dažnam lemiamu momentu trūksta pasitikėjimo savimi, savo jėgomis.

   Gimę rugsėjo 01-11 - yra konservatyvesni, mėgstantys tvarką, kartais net ir pedantiškai. Beje, būtent šiuo metu gimusių daugiausia tarp ilgaamžių, nes jie nors ir daug dirba, bet moka save patausoti bei savimi pasirūpinti.

   Gimę rugsėjo 12-22 - tai pačios orginaliausios mergelės, dažnai pasukančios kūrybinės veiklos kryptimi.PRIETARAI - KAIP PRIE LOVOS PALIKTI ŠLEPETES?

Glūdžioje senovėje buvo manoma, kad Mirtis žmogų persekioje sekdama jo paliktomis pėdomis. Ir būtent, žmogui miegant ar ilsintis, pasirodo, buvo tikima, kad Mirčiai lengv

PATARIMAI - PRIEŠ PERKANT PATALYNĘ

Prieš perkant užvelkamąją patalynę, vertėtų atidžiai apžiūrėti siūles, geriausiai jos matyti vidinėje užvalkalų pusėje. Jeigu jos nelygios, matyti palaidų siūlų, nieko..


 

TINKAMO AKMENS PASIRINKIMAS

Net didžiausi skeptikai pripažįsta, jog galima gydytis žolelėmis. O akmenimis? Juk jie kaupia savo energiją ne kelis mėnesius kaip augalai, o milijonus metų.. tad, tinkam

10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))


 

JŪSŲ PASIŪLYMAI PUSRYČIAMS :)

Vaida rašo:"Aš dažnai pusryčiams valgau dribsnius "Fitness" su pienu, jų suvalgiusi ryte jaučiuosi žvali ir nejaučiu mieguistumo. Kartais užsimanau sumuštinio su dešra

NEMIGOS PRIEŽASTYS

Nemigos priežastys gali būti ir fiziologinės, ir psichologinės. Pavyzdžiui, anksti prabunda ir nebegali užmigti depresijos apimti žmonės. Nors nėra stebuklingų vaistų


 

2oo5 - 2022 © www.sapnai.net