Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys


  • Zodiako ženklas - LIŪTAS - viskas jiems ir tik apie juos - apie tuos, kuriuos reikia kasdien girti - (07.23-08.22)
   Stichija: Ugnies.

   Globojanti planeta: Saulė.

   Geriausios savybės: taurumas, dosnumas, energingumas, gebėjimas valdyti, džiaugtis, kurti.
   Blogosios savybės: išpuikimas, despotiškumas.
   Būdingiausios savybės: išdidumas, optimizmas.

   Ko reikėtų išmokti? kuklumo!

   Mineralai išryškinantys savybes: rubinas, karneolis (vyrams), serdolikas (moterims), hematitas, katės akis, gintaras, avantiūrinas.
   Papildantys mineralai: kalnų krištolas, ametistas, rausvasis kvarcas, lazuritas.

 
 


   Devizas: Aš noriu...
 

   Vaikai - dar vaikystėje krinta į akis tai, kad liūtukai, mėgsta būti giriami. Nesulaukę gero žodžio iš kitų, ypač vaikai nesivaržydami pasigiria patys. Todėl bendraujant su vaikais reikėtų juos pastoviai girti, žavėtis jų sugebėjimais. Niekada nereikėtų slopinti jo kūrybinės iniciatyvos, nes kitaip galite neatpažinti savo žvitraus vaiko: pasidarys susiraukęs, rūstus ir silpnavalis. Ypač jautriai vaikai reaguoja į jo darbų neįvertinimą, sakykim mažoji liūtukė jums iškepė blynų, ir jie išėjo na, sakykim truputį pajuodę, žinoma nieks nesako, kad juos reikėtų suvalgyti, bet jokiu būdu, prie vaiko jų neišmeskite į šiukšlių kibirą - tai vaiką gali ir sušlugdyti.
        Beto, reikėtų laikytis ir duoto žodžio vaikui, ypač liūtukui - nes tai pati jautriausia Liūto psichikos vieta. Paprastai vaikai nėra mėgėjai mokytis, juos reikia "prispausti" prie knygų. Tačiau egzaminai jiems puikia sekasi.
        Svarbiausia tėvų pareiga: išmokyti valdyti savo impulsyvumą.
 

   Veikla - tipiška Liūtų veikla yra bankai, medicina, teatras, vaikų įstaigos, viskas, kur auksas, vadovavimas, organizavimas. Apskritai, ką beveiktų, save jie dažnai "pastato" į viršininko vietą bent mintyse... Iš tiesų tai užsigimę vadovai, organizatoriai, daugelis mąsto kaip admistratoriai, beje realiai jei yra viršininkai, moka labai puikiai pasirinkti komandą - puikiai supranta, kas kokiam darbui sutvertas - jo didžiausias trūkumas greit atsirandantis pasipūtimas. Jeigu neturi valdžios darbe, tai valdo bent savo namus, šeimą, gyvenimo draugą ar draugę. Viskas gerai, jeigu ne perdaug, pvz.: dažnai saiką praranda anytos-liūtės, kai pradeda valdyti sūnaus ar dukros šeimą... piktumai, barniai dažniausiai neišvengiami.
 

   Asmenybė

        ... Liūtus globoja pats karščiausias dangaus šviesulys - saulė - iš jos jie gauna energijos, judrumo, veržlumo. Visus reikalus, kurių imasi, sutvarko gerai ir vikriai. Ištikus nelaimei, jie nosies nenukabina, jų akys visados žvalios. Beto - labai išdidus, saugo savo orumą ir niekam nevalia jo pažeisti. Taip pat yra gan išrankūs, ne tik ilgai renkasi gyvenimo palydovus, bet ir papraščiausią duoną gali rinktis labai ilgai, kol išsirinks, kokią norėtų pirkti. Jau nekalbant apie draugus - kas ieško draugų be trūkumų, rizikuoja likti išvis be draugų...

        Liūtas geriausiai jaučiasi, kai yra visuomenės dėmesio centre. Jis turi būti ne tik scenoje, bet dar būtinai jos viduryje. Didžiausia liūtų nelaimė, kai jie tampa arogantiški ir pasipūtę. Tipiško liūto elgesys: šokanti pora - partneris liūtas bešokant apmindo savo partnerės kojas ir po šokio garsiai apkaltina - apšaukia, kad ji nemoka šokti. Taigi, liūtams pakankamai sunku prisiimti kaltę, jis mielaiu trejus metys patyliukais atutaisinės savo klaidą, negu per dvi sekundes ištars: "Aš kaltas".

        Įžeistas Liūtas, gan ilgai atsimena skriaudą, beje nusiraminimo dažnai ieško alkoholyje. Jausmas, kad jį kiti nelabai įvertino, daro Liūtą piktą ir bambeklį, būdamas tokios būsenos, gali skaudžiai įžeidinėti aplinkinius, pats to net nenujausdamas.
        Įvertintas Liūtas - nuostabus pasakotojas, puikus draugas, orus žmogus, geras specialistas.
 

   Gimę liepos 23-31 - tai labai išdidūs, kartais net perdaug išdidūs ir išpuikę, kartais nediplomatiški. Dažnai neteisingai kritikuoja kitus, net ir tada kai tikrai žino kada yra neteisūs, vis tiek užsispyrę laikosi savo nuomonės.

   Gimę rugpiūčio 01-11 - tai jau žymiai draugiškesni, labiau mėgstantys bėndrauti. Dažnai iškyla karjeroje, moka išnaudoti savo sugebėjimus bei talentus. Nors žinoma niekada nepersidirba, nemėgsta užsikrauti didelės atsakomybės.

   Gimę rugpiūčio 12-22 - labiausiai nepriklausomi Liūtai. Sprendimus jie priima impulsyviai. Iš prigimties būna talentingi, tad bendradarbiai jiems lengvai atleidžia už klaidas, kurių neįmanoma išvengti taip greit tvarkant reikalus.


SUŽINOK - SAVO TOTEMĄ?

Sakoma, jog kiekvienas žmogus turi gyvūną pagalbininką - totemą. Per toteminį gyvūną, kuris padeda atskleisti visa, kas geriausia yra Jūsų charakteryje bei ypač sustiprin

PRIETARAI - KAIP PRIE LOVOS PALIKTI ŠLEPETES?

Glūdžioje senovėje buvo manoma, kad Mirtis žmogų persekioje sekdama jo paliktomis pėdomis. Ir būtent, žmogui miegant ar ilsintis, pasirodo, buvo tikima, kad Mirčiai lengv


 

MIGDOMŲJŲ VAISTŲ POVEIKIS

Ar visiems žmonėms galima vartoti migdomuosius vaistus? - dažniausiai nepatariama vartoti žmonėms, sergantiems inkstų nepakankamumu. Taip pat gali nualinti viršutinius..

PASAULIO LOPŠINĖS (VIDEO)

Lopšinė - tai nedidelės apimties ramios nuotaikos, paprastai vokalinis kūrinys arba tiesiog dainelės kūdikiams raminti arba migdyti, nors visai nieko prieš lopšinę ir aš


 

VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..

KODĖL SAPNUOJAME KOŠMARIŠKUS SAPNUS?

Pasirodo, košmarai gali ne tik sutrikdyti miegą, bet tokie sapnai turi įtakos ir centrinės nervų sistemos veiklai bei gali pastebimai pabloginti ne tik savijautą, bet ir


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net