Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys


  • Zodiako ženklas - DVYNIAI - viskas jiems ir tik apie juos - apie tuos, kurie panašūs į vėją - (05.21-06.20)
   Stichija: Oro.

   Globojanti planeta: Merkurijus.

   Geriausios savybės: supratingumas, intelektualumas, paslankumas, gebėjimas tarpininkauti.
   Blogosios savybės: paviršutiniškumas, dvilypumas, nenuoseklumas - dažnai dirba kelis darbus ar keliom kryptimis, nepastovumas.
   Būdingiausios savybės: smalsumas, savotiškumas bei aišku mąstymo stiprybė.

   Ko reikėtų išmokti? Kontroliuoti savo protą ir energiją!

   Mineralai išryškinantys savybes: kalnų krištolas, citrinas, tigro akis.
   Papildantys mineralai: ametistas, serdolikas, rodonitas.

 
 


   Devizas: Aš galvoju...
 

   Vaikai - tai judrus ir smalsus, greitai ir lengvai pereina nuo vieno žaidimo prie kito. Beje, sunku išlaikyti ilgesnį laiką jo dėmesį, pastovumas jį vargina. Nervų sistema gan jautri, todėl labai kenčia, jei tėvai pykstasi ar nesutaria. Konfliktinę situaciją išgyvena giliai, tačiau savo jausmų tikrųjų neparodo. Dėl tėvų skyrybų gali net susirgti.
        Gan gabus mokslams, greit suvokia naujus dalykus, tačiau dažniausiai jo žinios paviršutiniškos, nes mokykloje jam nuobodu. Tačiau gelbsti gera atmintis ir mokėjimas panaudoti turimas žinias bei apeiti problemas.
        Svarbiausia tėvų pareiga: išmokyti Dvynių vaiką padaryti darbą iki galo.
 

   Veikla - patariama daug skaityti bei daug dirbti rankomis. Skaitymas padės užpildyti mokyklinių žinių spragas, o rankų darbai lavins jų kalbą, nes pirštai turi ryšių su kalbos centrais smegenyse. Apskritai visiems žmonėms pravartu dažnai masažuoti pirštus ir niekada nebūti šaltomis, sustirusiomis rankomis. Rankų masažas - tai lyg nematomas vidaus organų masažas.
 

   Asmenybė

        ... tai pats nepastoviausias ir nenuspėjamiausias Zodiako ženklas. Esminis dažno Dvynio bruožas - absoliučiai nepastovi ir ištisai besikaitaliojanti nuotaika, visiškai netikėti darbovietės, gyvenamosios vietos, aprangos, įpročių, o taip pat meilės partnerių bei sutuoktinių kaitaliojimas. Jo veide tuo pat metu atsispindi liūdesys ir džiaugsmas, susižavėjimas ir nusivylimas, meilė ir neapykanta...

        Žmonės, valdomi greitakojo Merkurijaus, didžiuliai nenuoramos. Dvynius labai sunku įkalbėti ilgiau nei pusvalandį pabūti vienoje vietoje, jie nuolatos kažkur skuba. Dvynį žudyte žudo viskas, kad kasdieniška, persunkta rutinos, dėl to jis jaučiasi tarsi narve. Deja, punktualumas taip pat toli gražu nėra tikrajam Dvyniui būdingas bruožas (išskyrus tuos atvejus, kai jo giminėje esama Mergelės). Kur nors ruošdamasis - nesvarbu, ar į meilės pasimatymą, ar į dalykinį susitikimą, Dvynys tiesiog negali nepavėluoti. Ir ne dėl to, kad per vėlai išėjo iš namų, - pakeliui jis ką nors sutiks arba kažkuo susidomės ir kažkuriam laikui paprasčiausiai užmirš, kur jis susiruošė. Dvyniai sąmojingi, turi puikiai išvystytą humoro jausmą, veržlūs ir apsukrūs, tačiau jiems visiškai nebūdingas kantrumas ir pastovumas. Dėl bet kokių naujovių Dvynys nedvejodamas atsisako visko, ką turėjo prieš tai, o vėliau dėl to gailisi. Turėdami galybę draugų, begalę bičiulių ir dešimtis meilužių jie niekam nepatiki slapčiausių savo minčių ir jausmų. Juk Dvynių stichija - Oras, tad ant žemės jie jaučiasi neįprastai ir nejaukiai. Tačiau jie patys, norėdami atrasti kažką nežinomo, dažniausiai nieko aplink save nemato ir dėl to pražiopso savo sėkmę... Neramūs ir nepavargstantys Dvyniai nuolatos kažko ieško, joks tikslas - nei pinigai, nei valdžia, nei pripažinimas jų nesudomina. Vos tik ką nors pasiekę, jie jau strimgalviais puola įgyvendinti kitą savo fantaziją. Merkurijus nuolatos erzina savo globotinius Dvynius, tikrąją laimę ir sėkmę jiems žadėdamas ateityje. Tačiau, išlikdami amžinai jaunais, šie žmonės neabejotinai anksčiau ar vėliau patiria savo Didžiąją Laimę.

        Dvyniai niekada neskaičiuoja centų, už savo darbą dažniausiai gauna per mažai. Tačiau visą gyvenimą taupo, bet atėjus juodai dienai, nestemba pamatę, kad taupyklė buvo kiaura... Ką gi, nusikvatoja ir toliau gyvena...

        Kadangi Merkurijus - dar ir rašytinio žodžio valdovas, Dvyniai dažnai rašo dienoraščius, fiksuodami juose įvairius savo pasiekimus, rezultatus, rekordus ir pan.

        Absoliučiai visi Dvyniai pasižymi šaltu proto ir puikiu analitiniu mąstymu. Šio ženklo žmonės visuomet stengiasi analizuoti kitų žmonių mintis, veiksmus ar poelgius bei reakcijas. Dvyniai - tai tiesiog gyvi klaustukai, puikiai panaudojantys savo neeilinius sugebėjimus sėkmės ar (ir) karjeros siekime. Būtent po šiuo ženklu gimsta daugiau dvipatystės (ar dvivyrystės) gerbėjų, negu visuose kituose Zodiako ženkluose paėmus. Dvyniams vertėtų pasistengti tapti jautresniais ir tolerantiškesniais savo draugų, bendradarbių ir šeimos narių atžvilgiu. Nors bet koks lėtumas darbe ar meilėje labai erzina šiuos žmones, jie turėtų suprasti, kad niekas iš aplinkinių negali suspėti kartu su jais - greitakojais ir vikriais Merkurijaus vaikais. Dvyniai turi ugdyti kantrybę ir visur jausti saiką (tame tarpe ir meilės reikaluose). Beto, reikia pažymėti, kad dėl savo universalumo, vikrumo ir mokėjimo puikiai išnaudoti susiklosčiusias aplinkybes Dvyniai puikiausiai sutaria su visais dvylika ženklų.

        Beje, Dvynės moterys - greitos įsimylėti. Jų akys švyti iki paskutinės gyvenimo dienos. O va Dvyniai vyrai - šiek tiek santūresni, dažnai dirbdami daug ar keliose vietose, jie nuolat pervargsta. Pervargęs, tiesiog užmiršta, kad šalia jo gyvena moterys ir kad apskritai pasaulyje jų esama. Savaime aišku, kaip ir visur, ne visi! O va švenčių dienomis, tai vienas iš dėmesingiausių zodiako ženklų. Tačiau, šiaip be progos, retas Dvynys nupirks rožę ar parodys iniciatyvą kažkur nueiti, bet visuomet galima, tą iniciatyvą parodyt patiems, nes šiaip dvyniai visuomet mielai su viskuo sutinka, kas yra patiems malonu...
 

   Gimę gegužės 21-31 - moka ne tik šnekėti, bet ir rašyti. Tai užgimę rašytojai. Beto tai kategoriškiausi, nepastoviausi, nelinkę prisitaikyti.

   Gimę birželio 1-11 - puikiausi artistai, jiems patinka kalbėti, kalbėti, kalbėti... Jie ne tokie aštrūs, geriau išlaiko pusiausvyrą.

   Gimę birželio 12-20 - tai lyderiai, išsiskiriantys savo orginalumu, beto beveik visi siekiantys karjieros, aukštumų.KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..

GROŽIO SAMPRATA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Kiekvienas žmogus grožį supranta savaip, be to, dar ir egzistuoja sakykim, dėsningumai pagal zodiako ženklą. Teigiama, kad dauguma to pačio ženklo atstovai į grožį žiūri


 

MOBILAUS TELEFONO POVEIKIS SVEIKATAI

Ar daro įtaką miegui mobilusis telefonas? o gal tiesiog, mes nemokam atsipalaiduoti ir visus dienos rūpesčius dažniausiai nešamės į lovą... bet, kaip bebūtų, yra tokių nu

PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.


 

KAIP ATSIKRATYTI BLOGOS NUOTAIKOS

kaip norėtųsi visada būti gerai nusiteikusiam. Tačiau, pasirodo, kartais "surūgsta" net didžiausi optimistai. Tad, siūlau dirstelti, ką tokiu atveju siūlo žvaigždės, kaip

PUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net