Ugnis | Oras | Vanduo | Žemė

  • Žemės stichija - Ožiaragis, Jautis,Mergelė.
        Paprastai patinka žiemos metas. Apskritai tai labai žemiškas žmogus, jokių pritrenkiančių planų ar idėjų, gan praktiškas. Daiktus vadina tikrais vardais ir to reikalauja iš kitų. Tokie žmonės priima tik tai, ką gali paliesti, pamatyti ir išgirsti, tai ką galima patvirtinti materialiniais dalykais, įrodančiais dokumentais – jokios fantazijos. Daro tuos darbus, apie kuriuos aplinkiniai tik daugkalba. Nedaugeliui žmonių atveria savo vidinį pasaulį – šio tipo žmonės yra per daug išdidūs ir nepriklausomi, kad atsivertų prieš kitus ir demonstruotų savo vidinius jausmus.

        Su kuo sutaria? - draugus ir mylimuosius reikėtų rintis iš Žemės ar Vandens stichijų. Žemei reikalingas vanduo, jei nenori tapti dykuma. Žemės stichijos ženklai taip pat gali sutarti su Ugnies stichijos ženklais, jeigu žemė nebus nusiteikusi prieš ugnies nenuspėjamus pasilinksminimus. Taip pat Žemė gali sutarti ir su Oro stichijos ženklais, tik su ta sąlyga, kad jei Žemė sugebės karts nuo karto ištverti uraganus.

        Pliusai: - praktiškumas, tikėjimas, mokėjimas gyventi pagal išgales. Tokie žmonės nereikalauja labai daug iš gyvenimo, yra nuoseklūs, atkaklūs, darbštūs, moka suteikti pagalbą kitam bei noriai tai daro.
        Būdingiausia savybė: konservatyvumas.

        Minusai: nuobodumas, vaizduotės trūkumas, šykštumas, pesimistiškas požiūris į daugelį dalykų, uždarumas, užsispyrimas, kartais net žiaurumas sau ir aplinkiniams, nejautrumas.

        Ožiaragis – ryškiausias šios sticijos ženklas, esate uždaras žmogus. Patinka valdyti iš užkulisių, nepasirodant scenoje.
        Jautis – jūs esate patikimas, nepajudinamas žmogus. Turite daug jėgų, esate pastovus kaip uola iki tol, kol nepasireikš jūsų vulkaniškas vidus.
        Mergelė – veiklus žmogus, galite nuveikti daug darbų. Jūsų devizas: viskam savas laikas. Su šiuo devizu jūs galite nuversti net kalnus. Beje, būtent megrelės, dažniausiai sutinkamos tarp verslininkų.

        Kur gyventi? - tiesiog privalote tvirtai stovėti ant žemės. Ir būtinai name, o ne bute, patiktų sodas, nes mėgstat krapštytis bei dirbti žemės darbus. Kaip kompromisas sodui galėtų būti nors, gėlės ant palangės.


KAIP IŠSIAIŠKINTI SAPNUS?

Pirmiausia reikia atsiminti, kas sapne buvo svarbiausia, kas padarė didžiausią įspūdį ir pan.Toliau reikia prisiminti, koks buvo sapnavusiojo santykis su tuo svarbiausiu

PUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia


 

MIGDOMŲJŲ VAISTŲ POVEIKIS

Ar visiems žmonėms galima vartoti migdomuosius vaistus? - dažniausiai nepatariama vartoti žmonėms, sergantiems inkstų nepakankamumu. Taip pat gali nualinti viršutinius..

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)


 

VAIKAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Yra sakoma: vaikai mūsų ateitis. Taigi, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikus.. gal ką ir netikėto sužinosite?

SALDŽIŲJŲ SAPNŲ "DIRIGENTAS" NR.1

Būtent, šokoladas - ir yra vienas iš geros nuotaikos šaltinių, nes sugeba padidinti hormono serotonino kiekį. Šis harmonas ne tik svarbus nervinių impulsų sklidimui, bet


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net