Ugnis | Oras | Vanduo | Žemė

  • Vandens stichija - Vėžys, Skorpionas, Žuvys.
        Ryškios savybės - nepastovumas, emocingumas, pakankamai baiminantis jautrumas. Gan didelis jausmingumas, instinktinė reakcija į žmonių poelgius, nereikšmingų išvadų kūrimas. Tokiems žmonėms būtina galvoti, nes jiems dažnai pritrūksta gilesnių žinių. Dažnam pritrūksta ryžtingumo bei pasitikėjimo. Tokie žmonės papuolę į visiškai beviltišką padėtį gali surasti problemų sprendimo būdą, net to neįtardami. Jeigu kas įmes akmenį į jų daržą, tai Vandens stichijos žmonės supyks ne vienai dienai. Beto, labiau negu kitų stichijų atstovai reaguoja į aplinkinių nuotaiką, lengvai pasiduoda nuotaikų kaitai, jeigu kažkam blogai, moka bei visada užjaučia - tiesiog puikiai jaučia aplinkinius, įvykius ir vietą. Beje, aplinkiniais juos gali net laikyti nenormaliais arba antgamtiškais. Turi puikią nuojautą, kuri retai kada nuvilia.

        Su kuo sutaria? - reikėtų rinktis draugus ir mylimuosius iš Vandens arba Žemės stichijų. Vandeniui būtina žemė kaip talpykla. Vandens stichijos ženklai blogai sutaria su Ugnies stichija, tačiau gali sugyventi su Oro stichijos ženklais, jei neišsigąs rūko ir debesų.

        Pliusai: - jausmingumas, žavumas, bendravimas, geranoriškumas, ramumas, idealumas, kūrybiškumas, artistiškumas, kantrumas, mokėjimas suprasti kitų mintis.
        Būdingiausia savybė: žingeidumas.

        Minusai: nuotaikų kaita, irzlumas, išsisukinėjimas, audringas ir dramatiškas charakteris, linkės vos ne viską dramatizuoti, pesimizmas, tingumas, nepraktiškumas, silpnavališkumas.

        Vėžys – kaip vandens garai, nenustygstantis vietoje, gan energingas žmogus.
        Skorpionas – ledas, sugebantis nuslėpti savo tikruosius kėslus ar tiesiog užšaldyti savo norus, o atėjus reikumam momentui juos staigiai atšildyti.
        Žuvys – požeminis vanduo, linkusios mieliau apeiti kliūtis, nei su jomis kovoti, bet vis vien sugeba prasiskverbti ir nugalėti.

        Kur gyventi? - tokiems žmonėms reikėtų gyventi prie ežero ar jūros kranto. Blogiausiu atveju sode su baseinu arba bent jau turėti ar įsigyti akvariumą.
        Kur dirbti? - ramioj bei taikioj darbo vietoj. Reikėtų vengti irzlių žmonių ir triukšmingų giminaičių. Pro langą turėtų būti gražus vaizdas, idealiausia, susijęs su vandeniu.PATARIMAI - KAIP GERAI IŠSIMIEGOTI? - MANKŠTA, MASAŽAS

Geriausia mankštintis tuomet, kai iki miego lieka 4-6 val. - pirmą dienos pusę. Vėlai vakare bėgioti ristele nepatariama, nes energijos išteklius papildęs organizmas nėra

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..


 

MIEGĄ GERINANTYS MAISTO PRODUKTAI - SŪRIS

Anglijos ir Italijos mokslininkų komanda teigia suradusi išeitį nemigos kamuojamiems žmonėms. Vietoj migdomųjų piliulių jie siūlo vakarienei suvalgyti gabalėlį sūrio

MINTYS, CITATOS APIE SAPNUS

Sapnai dažnai padeda mums išpildyti svajones, kurių mes negalime realizuoti gyvenime... (internautas/2007)


 

LAISVALAIKIS, POMĖGIAI PAGAL ZODIAKĄ

Turbūt žinote, kad kiekvienas Zodiako ženklas pasižymi savita emocine prigimtimi, ypatybėmis ir poreikiais. Todėl nenuostabu, kad Zodiako ženklas gali turėti įtakos ne ti

VAIKAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Yra sakoma: vaikai mūsų ateitis. Taigi, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikus.. gal ką ir netikėto sužinosite?


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net