Ugnis | Oras | Vanduo | Žemė

  • Ugnies sticija - Avinas, Liūtas, Šaulys.
        Ryškios savybės - karštas, greit užsiplieskiantis ir įsižeidžiantis charakteris, guvus veržlus protas, nuovokumas bei išmoningumas. Dažnas pasižymi nekantrumu smulkmenose, mėgsta nenutraukiamai ilgai aiškintis, tuo pačiu, labai greit perpranta prasmę. Paprastai pirmiau daro, o tik paskui pagalvoja. Atsisako nagrinėti savo greitų veiksmų pasekmių, gali akivaizdžiai parodyti savo nepasitenkinimą kažkuo tai. Dažniausiai atsisakantis atgailauti.Tokių žmonių kraujas yra tiesiog degantis, jie yra labai seksualūs. Būdingas karštas temperamentas. Jų šiltumas ir karštumas traukia kitus žmones.Tačiau jei jau nesiseka, tai daro ištisai klaidą po klaidos.

        Su kuo sutaria? - draugus ir mylimuosius reikėtų rinktis taippat iš Ugnies arba oro stichijų, nes juk, deguonis reikalingas liepsnai. Ugnies stichijos žmonėms visai netinka draugauti su Vandens stichijos ženklais. Arba ugnis išgarins vandenį, arba vanduo užgesins ugnį. O su Žemės stichija gali sutarti, tačiau visuomet išlieka pavojus, nes žemė gali ataušinti ugnį, o ugnis apdeginti žemę.

        Pliusai: - mokėjimas priimti sprendimus, dinamiškumas, iškalbingumas, žvalumas ir optimistiškumas, gerumas, drąsumas, energingumas, aktyvumas, patrauklumas.
        Būdingiausia savybė: energingumas.

        Minusai: nekantrumas, pomėgis nurodinėti, paviršutiniškumas, per didelis pasitikėjimas savimi ir per didelis užsispyrimas, greitas įsižeidimas, dažnas pyktis ir priešginiavimas, abejingumas, nutrūktgalviškumas, karštumas, flirtas.

        Avinas – tai pats ugningiausias zodiako ženklas.
        Liūtas – rami ugnis, kuri dega lygiai ir stabiliai, nesate ypatingai impulsyvus, esate tvirtas ir nuoseklus žmogus.
        Šaulys – esate permaininga ugnis. Jūs netikėtai užsiplieskiate, bet taip pat greitai ir atšalate ir pranykstate...

        Kur gyventi? - reikėtų gyventi vėsioje ir daug erdvės turinčioje vietoje su židiniu.
        Kur dirbti? - taip pat reikėtų vėsiose patalpose, kur daug erdvės ir kur patenka daug gryno oro. Maža patalpa ir mažai gryno oro jus slopintų.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net