Sužinok savo! | Ugnis | Žemė | Metalas | Vanduo | Medis


  • Žemė - vėlyva vasara.
        Temperamentas - žemės valdomi žmonės dažniausiai būna realistai, siekiantys paprastų žemiškų tikslų, per daug neužsisvajojantys. Neretai jie gana dideli altruistai, linkę globoti kitus. Pasak kinų, nesibaigiantys rūpesčiai ir noras kištis į kitų gyvenimą neigiamai veikia skrandį.

        Silpnosios vietos kasa, blužnis ir skrandis.

        Mityba
Labanakt  Virškinimui gerinti vartokite kuo daugiau prieskonių.
Labanakt  Žemės stichiją stiprinsite maidindamiesi grūdais ir daržovėmis. Valgykite kvietinių, miežinių, grikių kruopų, rudųjų ryžių. Kruopų košes galite virti su daržovėmis ar pagardinti kepintų morkų, svogūnų, paprikų ir kitu padažu.
Labanakt  Derėtų atsisakyti maisto, kuriame gausu riebalų ir cukraus, taip pat produktų, kurie didina skrandžio sulčių rūgštingumą.

        Emocijos
Labanakt  Jei jaučiate liūdesį ar kamuoja bloga nuotaika, kinų medicinos žinovai pataria vengti šalto maisto, ypač žiemą. Tokiomis akimirkomis geriausiai tinka patiekalai su aitraisiais prieskoniais bei žolelių arbata (mėtų, pankolių, jonažolių, imbiero ar kt.)
Labanakt  Nevalgykite susijaudinusi ar susinervinusi. Atsikratykite įtampos geriausiai padės mėgstama veikla arba darbai, kuriems atlikti reikia fizinės jėgos.
Labanakt  Kad netaptumėte pernelyg buitiška ir nuobodi, stenkitės daugiau plėsti savo akiratį, užsimkite įvairia kūrybinį mąstymą lavinančia veikla.

        Koks partneris tinka?
Labanakt  Ugnies partneris puiku - su juo nenuobodžiausite ir neturėsite laiko užsisėdėti. Na, o Medžio stichijos atstovas suteiks puikią galimybę augti jums kaip asmenybei.
Labanakt  Su Metalo stichijos globotiniu jūsų santykiai bus panašūs į dalykinę sąjungą - pernelyg daug racionalumo ir pernelyg mažai jausmų. Du žemės elemento atstovai - tvirta, patikima, bet gana nuobodi sąjunga.
Labanakt  Su vandens globijamu partneriu taip pat nelengva - jis iš jūsų tikėsis romantiško polėkio, o jus erzins jo nekonkretumas.


HIGIENINIAI ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Įdomu? dirstelkite ką žvaigždės, gali pasakyti apie mūsų elgesį prie praustuvo, apie higieninius įpročius ir panašius dalykėlius. Ką gali žinoti, gal sužinosit šį tą įdom

CHARAKTERIO YPATUMAI - KĄ IŠDUODA EISENA?

Yra išskiriama, keli pagrindiniai eisenos tipai. Patyrinėkite! Tikrai, verta į savo eiseną pasigilinti ir kritiškai įvertinti... Gal, pažinę save, panorėsite šį tą keisti


 

KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..

KOKIAS GĖLES DOVANOTI?

Žmogaus gimimo momentu jo zodiakas pateikia mums visą programą, kaip dažniausiai elgsimės įvairiose gyvenimo situacijose. Taigi, gali patarti ir kokias gėles mėgsta žmonė


 

KUR STATYTI LOVĄ? PAGAL FENG SHUI

Jei miegamojo plotas leidžia, reikia pasirinkti tinkamą lovos kryptį. Idealiai tai padaryti gali tik radiostezininkas. Tačiau, fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą

KŪNO KALBOS PAGRINDAI - KAIP ATPAŽINTI MELĄ?

Bendraujant su aplinkiniais, labai svarbu žinoti, pažinti neverbalinius gestus, įspėjančius apie apgaulę. Patys ženkliausi tokie gestai yra susiję su rankų prisilietimu p


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net