Sužinok savo! | Ugnis | Žemė | Metalas | Vanduo | Medis


  • Žemė - vėlyva vasara.
        Temperamentas - žemės valdomi žmonės dažniausiai būna realistai, siekiantys paprastų žemiškų tikslų, per daug neužsisvajojantys. Neretai jie gana dideli altruistai, linkę globoti kitus. Pasak kinų, nesibaigiantys rūpesčiai ir noras kištis į kitų gyvenimą neigiamai veikia skrandį.

        Silpnosios vietos kasa, blužnis ir skrandis.

        Mityba
Labanakt  Virškinimui gerinti vartokite kuo daugiau prieskonių.
Labanakt  Žemės stichiją stiprinsite maidindamiesi grūdais ir daržovėmis. Valgykite kvietinių, miežinių, grikių kruopų, rudųjų ryžių. Kruopų košes galite virti su daržovėmis ar pagardinti kepintų morkų, svogūnų, paprikų ir kitu padažu.
Labanakt  Derėtų atsisakyti maisto, kuriame gausu riebalų ir cukraus, taip pat produktų, kurie didina skrandžio sulčių rūgštingumą.

        Emocijos
Labanakt  Jei jaučiate liūdesį ar kamuoja bloga nuotaika, kinų medicinos žinovai pataria vengti šalto maisto, ypač žiemą. Tokiomis akimirkomis geriausiai tinka patiekalai su aitraisiais prieskoniais bei žolelių arbata (mėtų, pankolių, jonažolių, imbiero ar kt.)
Labanakt  Nevalgykite susijaudinusi ar susinervinusi. Atsikratykite įtampos geriausiai padės mėgstama veikla arba darbai, kuriems atlikti reikia fizinės jėgos.
Labanakt  Kad netaptumėte pernelyg buitiška ir nuobodi, stenkitės daugiau plėsti savo akiratį, užsimkite įvairia kūrybinį mąstymą lavinančia veikla.

        Koks partneris tinka?
Labanakt  Ugnies partneris puiku - su juo nenuobodžiausite ir neturėsite laiko užsisėdėti. Na, o Medžio stichijos atstovas suteiks puikią galimybę augti jums kaip asmenybei.
Labanakt  Su Metalo stichijos globotiniu jūsų santykiai bus panašūs į dalykinę sąjungą - pernelyg daug racionalumo ir pernelyg mažai jausmų. Du žemės elemento atstovai - tvirta, patikima, bet gana nuobodi sąjunga.
Labanakt  Su vandens globijamu partneriu taip pat nelengva - jis iš jūsų tikėsis romantiško polėkio, o jus erzins jo nekonkretumas.SPALVŲ HOROSKOPAS

Teigiama, kad būtent spalva - geriausiai atspindinti Jūsų asmenybę. Taigi, patyrinėkime save bei kitus..

MEDAUS NAUDA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Taigi.. užsiminus svetainėje apie arbatas, turbūt būtina užsiminti ir apie medų :) Tad, Medaus nauda kiekvienam zodiako ženklo atstovui


 

PIRMOJI PAGALVĖ

Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau rinkitės kietą pagalvę, kuri bus atrama ir galvai, ir kaklui. Jei dažniausiai miegate ant nugaros, patogesnė bus vidutinio minkštumo

NEMIGOS PRIEŽASTYS

Nemigos priežastys gali būti ir fiziologinės, ir psichologinės. Pavyzdžiui, anksti prabunda ir nebegali užmigti depresijos apimti žmonės. Nors nėra stebuklingų vaistų


 

RYTINĖ MANKŠTA - LOVOJE :)

Prabudote? Ir neskubėkite keltis. Spėsite :). Eidami miegoti laikrodį prisukite keliomis minutėmis ankščiau, pažadu - tikrai nepasigailėsit :))). Užtruksit tik kelias..

KAIP PASIRUOŠTI MIEGUI?

Patarimų niekada nebus per daug argi ne taip? :)) Taigi.. patarimai - jei kankina nemiga? ar tiesiog kaip gerai išsimiegoti?


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net