Sužinok savo! | Ugnis | Žemė | Metalas | Vanduo | Medis


  • Vanduo - žiema.
        Temperamentas - vandens stichijos valdomi žmonės labai lankstūs ir tolerantiški, bet nepastovūs ir nepatikimi. Jū nuotaikos bei jausmai kartais mainosi žaibišku greičiu ir yra nepaaiškinami jokia logika. Kinai teigia, kad nedarnūs santykiai su aplinkiniais kelia sąžinės priekaištus bei vidinį diskomfortą.

        Silpnosios vietos - vandens stichija ypač didelės įtakos turi inkstų ir šlapimo pūslės veiklai.

        Mityba.
Labanakt  Maitinkitės lengvai ir nelabai koloringai. Nepiktnaudžiaukite svaigaisiais gėrimais, kava, juodąja arbata.
Labanakt  Venkite druskos, nes nuo jos pertekliaus organizme kaupiasi skyščiai.
Labanakt  Pavasarį ir rudenį patartina laikytis valomosios dietos. Kelis sykius per mėnesį galite rengti iškrovos dienas.

        Emocijos.
Labanakt  Kai prislegia prasta nuotaika ar pajuntate įtampą, apsilankykite grožio centre. Po vandens procedūrų, masažo ar pirties vėl pasijusite kupini džiaugsmo.
Labanakt  Jei pajusite nenumaldomą norą verkti, neslopinkite ašarų - leiskite emocijoms lietis laisvai.
Labanakt  Nesusitelkite vien ties savo išgyvenimais, dažniau pagalvokite ir apie žmonių, kurie jus supa, jausmus.

        Koks partneris tinka?
Labanakt  Vanduo ir Medis - ideali sąjunga. Jūs tarsi papildote vienas kitą. Metalo stichijos partneris taip pat puiku - jūsų gyvenimui suteiks aiškias ribas ir daugiau konkretumo.
Labanakt  Su Vandens stichijos partneriu - nebloga sąjunga. Judu puikiai jaučiate viens kitą. Kita vertus, jums gali iškilti sunkumų tvarkantis buityje, nes abu pernelyg stokojate praktiškumo.
Labanakt  Vanduo ir Ugnis - nesuderinami dalykai. tačiau jei jau įsivėlėte į tokią sąjungą, Rytų išminčių manymu geriausia Vandens ir Ugnies sąjungininkė yra gamta. Taigi, jei norite, kad jūsų santykiai klostytųsi, dažniau išsiruoškite dviese į gamtą. Panašiai galima būtų sakyti ir apie sąjungą su Žemės atstovu.


GIMIMO VALANDOS GYVŪNAS

Tai gyvūnas nulemiantis žmogaus pagrindinius charakterio bruožus. Tad, ar žinai savo gimimo valandą? Žinai - puiku, vadinasi siūlau dirstelti ir toliau..

KO TIKĖTIS IŠ NAUJOS PAŽINTIES PAGAL ZODIAKĄ?

Ko tikėtis iš naujos pažinties? ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Tad, jei neturite bičiulės-būrėjos, dirstelkite čia, gal ir ką įdom


 

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

POMĖGIS SPORTUI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali priklausyti nuo jūsų zodiako ženklo


 

ŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..

MĖNULIO ĮTAKA SAPNAMS

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, vertėtų pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net