Sužinok savo! | Ugnis | Žemė | Metalas | Vanduo | Medis


  • Ugnis - vasara.
        Temperamentas - esate spontaniški, energingi, optimistai. Aplinkiniai jus vertina dėl plačios širdies ir gebėjimo užkrėsti teigiamomis emocijomis. Kitus mokate užjausti, nuraminti, bet patys giliai širdyje esate be galo jautrūs, skaudžiai reaguojate į pastabas bei kritiką. Nuoskaudas linkę slėpti savo viduje.

        Silpnosios vietos - širdis, žarnynas, nervų sistema.

        Mityba.
Labanakt  Ugnies stichijos atstovės tinkamiausias maistas - vaisiai, uogos ir daržovės, prieskoninės bei vaistinės žolės. Ypač tinka raudonos spalvos.
Labanakt  Stenkitės nepersivalgyti - verčiau nuo stalo pakilkite tada, kai dar norėtųsi šiek tiek užkąsti. Venkite riebaus, sūraus ir pernelyg saldaus maisto - jis kenkia širdžiai. Patartina riboti ir tokius produktus, kuriuose gausu cholesterolio (kiaušinių, riebios mėsos ir pan.)
Labanakt  Į valgiaraštį vertėtų įtraukti kuo daugiau vegetariškų patiekalų, jie padės išvengti hipertonijos.

        Emocijos.
Labanakt  Nervus ramina jonažolių, melisų, valerijonų arbata, cinamonu bei vanile pagardintas maistas. Šių prieskonių berkite į arbatą, varškč, pieną, kefyrą, miltų gaminius.
Labanakt  Po sunkios dienos prieš miegą išsimaudykite vonioje su pušų ar levandų ekstraktais - tai atpalaiduos ir leis pasinerti į malonų poilsį.
Labanakt  Dažnai kamuoja įtampa? Susiraskite tinkamą užsiėmimą, kuris padės jos atsikratyti ar bent sušvelninti. Emocininę pusiausvyrą geriausiai padeda atgauti joga, meditacija bei ilgi pasivaikščiojimai gamtoje.

        Koks partneris tinka?
Labanakt  Tinkamiausi partneriai, priklausantys Medžio ir Žemės stichijai. Jie nesipriešins ugningam jūsų temperamentui ir nekliudys reikštis jūsų polėkiui.
Labanakt  Vidutiniškai su tarsit su Metalo stichijos atstovais. Nors, gali būti, kad jums atrodys gan nelankstus, todėl ilgesni santykiai mažai tikėtini.
Labanakt  Prasčiausias suderinamumas su Vandens ir Ugnies globojamais partneriais. Jei norėsite su jais susieti savo gyvenimą, teks daug ką paaukoti ir nuolat ieškoti kompromisų.


DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid

NAMAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Liaudies išmintis byloja, kad namai pragarai, tačiau be namų - negerai. Kad taip nebūtų, namams vertėtų skirti daugiau dėmesio. Susikūrę saugią ir jaukią aplinką, turėsit


 

ĮDOMYBĖS - SAPNŲ, MIEGO DIEVAI, DEIVĖS

Fantasas - Jo sritis buvo fantazijos, netikroviški sapnai. Fantasas kaip ir jo brolis Fobertonas įgaudavo įvairių gyvūnų ir padarų formas, tik Fantaso įgautos formos nebu

ŠIO MĖNESIO MĖNULIO KALENDORIUS

Neabejotina, kad mėnulis mažiau ar daugiau veikia visus, tad šio mėnesio mėnulio kalendorius.. sužinosi ne tik kada pilnatis, bet ir šios dienos vardadienius..


 

ATOSTOGOS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Atostogos :) Taigi, jei dar nežinote, kur geriausia praleisti atostogas, tuomet pasikliaukite astrologija, turėtute neprašauti ;). Tad, labai trumpai - ką pataria žvaigžd

KUR STATYTI LOVĄ? PAGAL FENG SHUI

Jei miegamojo plotas leidžia, reikia pasirinkti tinkamą lovos kryptį. Idealiai tai padaryti gali tik radiostezininkas. Tačiau, fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net