Ugnis | Žemė | Metalas | Vanduo | Medis


  • Ugnis - vasara.
        Temperamentas - esate spontaniški, energingi, optimistai. Aplinkiniai jus vertina dėl plačios širdies ir gebėjimo užkrėsti teigiamomis emocijomis. Kitus mokate užjausti, nuraminti, bet patys giliai širdyje esate be galo jautrūs, skaudžiai reaguojate į pastabas bei kritiką. Nuoskaudas linkę slėpti savo viduje.

        Silpnosios vietos - širdis, žarnynas, nervų sistema.

        Mityba.
Labanakt  Ugnies stichijos atstovės tinkamiausias maistas - vaisiai, uogos ir daržovės, prieskoninės bei vaistinės žolės. Ypač tinka raudonos spalvos.
Labanakt  Stenkitės nepersivalgyti - verčiau nuo stalo pakilkite tada, kai dar norėtųsi šiek tiek užkąsti. Venkite riebaus, sūraus ir pernelyg saldaus maisto - jis kenkia širdžiai. Patartina riboti ir tokius produktus, kuriuose gausu cholesterolio (kiaušinių, riebios mėsos ir pan.)
Labanakt  Į valgiaraštį vertėtų įtraukti kuo daugiau vegetariškų patiekalų, jie padės išvengti hipertonijos.

        Emocijos.
Labanakt  Nervus ramina jonažolių, melisų, valerijonų arbata, cinamonu bei vanile pagardintas maistas. Šių prieskonių berkite į arbatą, varškč, pieną, kefyrą, miltų gaminius.
Labanakt  Po sunkios dienos prieš miegą išsimaudykite vonioje su pušų ar levandų ekstraktais - tai atpalaiduos ir leis pasinerti į malonų poilsį.
Labanakt  Dažnai kamuoja įtampa? Susiraskite tinkamą užsiėmimą, kuris padės jos atsikratyti ar bent sušvelninti. Emocininę pusiausvyrą geriausiai padeda atgauti joga, meditacija bei ilgi pasivaikščiojimai gamtoje.

        Koks partneris tinka?
Labanakt  Tinkamiausi partneriai, priklausantys Medžio ir Žemės stichijai. Jie nesipriešins ugningam jūsų temperamentui ir nekliudys reikštis jūsų polėkiui.
Labanakt  Vidutiniškai su tarsit su Metalo stichijos atstovais. Nors, gali būti, kad jums atrodys gan nelankstus, todėl ilgesni santykiai mažai tikėtini.
Labanakt  Prasčiausias suderinamumas su Vandens ir Ugnies globojamais partneriais. Jei norėsite su jais susieti savo gyvenimą, teks daug ką paaukoti ir nuolat ieškoti kompromisų.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net