Ugnis | Žemė | Metalas | Vanduo | Medis


  • Metalas - ruduo.
        Temperamentas - metalo valdomi žmonės išsiskiria itin stipriu charakteriu. Jie nepaprastai reiklūs sau, ir kitiems. Dėl to vis įsivelia į konfliktus. Sunkiai reiškia mintis, pyktį ir pagiežą gniažia savo viduje. Tai blogai veikia plaučius bei storąją žarną. Kyla grėsmė sirgti gerklės uždegimu, bronchitu, astma.

        Silpnosios vietos - metalo energija susijusi su kvėpavimu - viena iš svarbiausių žmogaus gyvybinių funkcijų, - taip pat plaučiais bei storąja žarna.

        Mityba
Labanakt  Venkite sūrių ir rūgščių valgių. Kinai teigia, kad rūgštaus maisto perteklius kelia liūdesį, įkyrias mintis bei skatina agresyvumą, sūrus - žadina baimę ir neapykantą.
Labanakt  Valgiaraštis, kuriame gausu ląstelienos, padės išvengti tuštinimosi problemų. Valgykite daug rupios duonos, vaisių ir šviežių daržovių.
Labanakt  Nepiktnaudžiaukite alkoholiniais bei saldžiaisiais gazuotais gėrimais.

        Emocijos
Labanakt  Pasistenkite atviriau reikšti jausmus. "Nuleisti garą" ypač gerai padeda sportas (bėgimas, aerobika, kikbokso pratimai ir kt.) arba dainavimas.
Labanakt  Į valgiaraštį įtraukite lengvo maisto, tarkim grūdų gemalų, daigintų kviečių, džiovintų vaisių. Beje, džiovinti vaisai - kelia nuotaiką ir atpalaiduoja.
Labanakt  Išmokite taisyklingai kvėpuoti. Anot kinų medikų, orą reikia įkkvėpti lėtai per nosį, nukreipti į apatinę pilvo dalį, trumpam sulaikyti ir iškvėpti pro burną. Taip kvėpuokite bent penkias minutes per dieną, geriausiai ryte - visa dieną būsite rami, sklandžiau reikšite mintis.

        Koks partneris tinka?
Labanakt  Žemės elemento atstovas kuo puikiausiai sugers ir neitralizuos blogas jūsų emocijas bei silpnybes, o Medžio atstovas suteiks kaip tik to ko siekiate - saugios egzistencijos.
Labanakt  Ugnies globotinis ko gero, vienintelis iš visų elementų atstovų pajėgus sušvelninti "kietą" jūsų prigimtį ir jūsų širdyje įžiebti aistrą.
Labanakt  Vandens stichijos vyras vargu ar galės suteikti tokio gyvenimo stabilumo, kokio iš jo tikėsitės, o su globojamu Metalo nuolat konkuruosite dėl lyderio pozicijų.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net