Ugnis | Žemė | Metalas | Vanduo | Medis


  • Medis - pavasaris.
        Temperamentas - Jūs darbštumo ir pastovumo simbolis. Esate maloni, taktiška, pareiginga, bet gan uždara. Mėgstate tvarką ir ramybę, todėl vienas didžiausių jūsų gyvenimo tikslų - aplink save sukurti jaukią ir širdžiai mielą aplinką. Daugiausia įtampos jums kelia netikėtos permainos.

        Silpnosios vietos - medžio stichiją labiausiai veikia kepenis ir tulžies pūslę, taigi šie organai gali būti jautresni bei pažeidžiamesni.

        Mityba.
Labanakt  Valgykite produktų , kuriuose gausu lengvai virškinamų angliavandenių: ryžių, džiuvėsių, avižinių dribsnių, makaronų, juodos duonos ir pan.
Labanakt  Venkite sunkiai virškinamo maisto: žirnių, pupų, rūkytų ir riebaluose keptų patiekalų. Patartina atsisakyti ir riebių padažų.
Labanakt  Tyrimais įrodyta, jog tulžies akmenlige dažniausiai serga nutukę žmonės. Sekite, kad nepriaugtumėte svorio.

        Emocijos.
Labanakt  Kad nuotaika būtų pakili, stenkitės daugiau judėti. Ypač tinka bėgimas ristele, važinėjimas dviračiu, plaukimas.
Labanakt   Medžio stichijos žmonės dažnai linkę tapti namisėdomos. Jų emocijoms tai ne į naudą. Kad taip nenutiktų, kuo daugiau keliaukite, dalyvaukite įvairiuose renginiuose.
Labanakt  Permainų baimės padės atsikratyti spontaniški sprendimai. Tarkim, į darbą netikėtai pasukite visai kitu keliu nei esate įpratusi. Tai bus gera pradžia...

        Koks partneris tinka?
Labanakt  Ugnies stichijos vyras jūsų gyvenimui suteiks daugiau spontaniškumo, neleis užsisėdėti vietoje. Žemės stichijos atstovas bus puikus partneris, gal netgi sielos draugas.
Labanakt  Vandens stichijos globotinis - nebloga partija, bet gali jus šiek tiek slopinti. Pavaldus Metalo stichijai gali gniuždyti pernelyg dideliu noru dominuoti.
Labanakt  Medžio stichijos partneris gali tapti jūsų gyvenimo stabdžiu.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net