Pomėgis sportui - turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka ar tiesiog vienokia mankšta, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali įtakoti, ir ko gero įtakoja žvaigždės, jūsų zodiako ženklas. Tad, būsime žvalūs, sveiki ir gerai jausimės, tik darydami sau tinkamus pratimus. Astrologija, Jums gali padėti atsirinkti, kas geriausiai tinka. Mat, kiekvienas zodiako ženklas turi vis kitokį fizinio aktyvumo ir krūvio poreikį. Apskritai, pomėgį sportui - įtakoja stichijos. Jei nežinot kuriai priklausot?

Ugnies | Oro | Žemės | Vandens


  • Žemės stichijai - Ožiaragis, Jautis ir Mergelė
        ...pasižymi konservatyvumu bei pragmatiškumu.

        Todėl jiems netinka modernios ir sudėtingos sporto šakos. Šių ženklų atstovams malonumą teikia treniruotės, kurios yra „arti žemės“ - ėjimas, bėgimas, mankšta su treniruokliais. Tiesiog nesudėtingos sporto šakos. Įdėdami minimumą pastangų, jie trokšta maksimalaus rezultato.

  • Jautis:
        Intensyviose aerobikos treniruotėse „jautukių" beveik nesutiksi, nes jos mėgsta mankštintis tokiu tempu, kad retai suprakaituoja. Labiausiai tinka ramios sporto šakos, kurioms reikia daug jėgų bei ištvermės. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą, todėl patiks ilgi pasivaikščiojimai, turistiniai žygiai, komandiniai žaidimai. Jaučio ženklo moterims būtina stiprinti nugaros ir kaklo raumenis, nes šios jų kūno vietos yra silpniausios.
  • Mergelė:
        Mergelės ženklo atstovės mėgsta sporto šakas, kurioms reikia tikslumo, jos visada sąžiningai atlieka pratimus, nelinkusios simuliuoti. Sveikata rūpinasi labiau nei kūno linijomis, todėl nesižavi itin drastiškomis lieknėjimo priemonėmis. Tinkamiausios sporto šakos - bėgimas, aerobika ir visos gimnastikos rūšys. Probleminės vietos: pilvas ir klubai.
  • Ožiaragis:
        Šio ženklo moterims patinka tos sporto šakos, kurioms reikia geros fizinės formos, koncentracijos ir savidrausmės: alpinizmas, dviračių sportas, slidinėjimas, čiuožimas ir gimnastika. Kaip ir kiti žemės ženklai, jos mieliau treniruojasi gamtoje nei sporto salėje. Jų organizmas linkęs kaupti atsargas, būtina reguliariai treniruotis, antraip antsvoris neišvengiamas.

  • Pratimai:
        Labanakt  Pečiams ir juosmeniui
        Atsisėskite tiesiai, šiek tiek praskėski-te kojas, įtempkite pėdas, rankas laikykite kojų plotyje lygiagrečiai grindims. Iškvėpdama pasukite viršutinę kūno dalj j kairę pusę. Įkvėpdama grįžkite į pradinę padėtį, tada sukitės į de-iinę. Pratimą kartokite po 10 kartų į įvieną pusę.

        Labanakt  Šoniniams pilvo raumenims, šlaunims ir sėdmenims
        Į grindis remkitės kaire ranka ir koja, o dešinę ranką pakelkite virš galvos. Kairę koją pakelkite ir ištempkite. įkvėpdama kairę koją leiskite žemyn, bet nepadėkite ant grindų. Iškvėpdama ją pakelkite. Kartokite pratimą 10 kartų kiekviena kūno puse.

        Labanakt  Kojų raumenims ir sėdmenims
        Atsigulkite, kojas sulenkite ir pastatykite pečių plotyje, pėdomis ir rankomis remkitės į grindis. Pakelkite dubenį. įkvėpdama ištieskite aukštyn kairę koją, pėdos pirštus tempkite į save. Iškvėpdama nuleiskite kairę koją ant žemės, įkvėpdama ištieskite aukštyn dešinę koją. Pratimą kartokite po 10 kartų kiekviena koja.

        Labanakt  Pilvo ir kojų raumenims
        Atsigulkite ant nugaros, rankas laikykite už galvos. įkvėpkite. Iškvėpdama įtraukite pilvą, tuo pat metu pakelkite nuo žemės viršutinę nugaros dalį ir ištiestą kairę koją. Nenuleisdama nugaros, kairę koją leiskite žemyn, o dešinę - kelkite aukštyn. Pakartokite šį veiksmą bent 5 kartus.

        Labanakt  Nugarai, kojoms ir sėdmenims
        Atsigulkite ant pilvo, krūtinę pakelkite nuo žemės. Ritmingai kvėpuodama, pakaitomis kelkite vieną koją ir priešingą ranką. Kartokite pratimą 15 kartų kiekviena koja ir ranka,

        Labanakt  Pilvo raumenims
        Atsisėskite, kelius pritraukite arčiau krūtinės, rankas ištieskite ir laikykite prie blauzdų, įtempkite pilvo-rąume-nis. įkvėpdama kiek galite išrie&kffe nugarą, iškvėpdama grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite 5-8 kartus.

  • Patarimai:
        Labanakt  Griežtas treniruočių grafikas.
        Labanakt  Nors 2-3 kartus per savaitę reikėtų pasimakštinti.

  • Beto,
        Labanakt  Ožiaragis jiems būtina išmokti taisyklingai kvėpuoti bei nepamiršti šypsotis, nes tai paprastai labai rimti žmonės.
        Labanakt  Jautis iš prigimties stengiasi remtis filosofija, bei išmintimi, sporte taipogi...
        Labanakt  Mergelėms patartina domėtis sveikos mitybos pagrindais, vegetarizmu, bei dažniau ar daugiau būti gryname ore.


KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -


 

KAIP PRIŽIŪRĖTI, SKALBTI PATALYNĘ?

Net jei nusipirksite pačią kokybiškiausią ir brangiausią patalynę, kažin ar ji atrodys gražiai ir ilgai tarnaus, jei netinkamai prižiūrėsite. Kuo audinys plonesnis, tuo š

TINKAMIAUSIA MIEGO POZA

Jeigu išsivysčiusi stuburo osteochondrozė arba dėl tam tikrų priežasčių užspaustas nervas, dėl ko vargina kojos skausmai, miegokite ant šono kiek sulenktomis kojomis


 

KODĖL KNARKIAMA?

Knarkimas - tai garsas, kylantis įkvėpimo metu vibruojant minkštajam gomuriui ir liežuvėliui. Tai gali būti ne tik įkyrus nemalonumas, bet ir sunkios ligos požymis..

MIEGAMASIS IR VEIDRODŽIAI

Manoma, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl? Naktį mes miegame, o miego metu kartais išskiriame neigiamą energiją, atsipalaiduodami nuo streso ir per dieną..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net