Pomėgis sportui - turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka ar tiesiog vienokia mankšta, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali įtakoti, ir ko gero įtakoja žvaigždės, jūsų zodiako ženklas. Tad, būsime žvalūs, sveiki ir gerai jausimės, tik darydami sau tinkamus pratimus. Astrologija, Jums gali padėti atsirinkti, kas geriausiai tinka. Mat, kiekvienas zodiako ženklas turi vis kitokį fizinio aktyvumo ir krūvio poreikį. Apskritai, pomėgį sportui - įtakoja stichijos. Jei nežinot kuriai priklausot?

Ugnies | Oro | Žemės | Vandens


  • Žemės stichijai - Ožiaragis, Jautis ir Mergelė
        ...pasižymi konservatyvumu bei pragmatiškumu.

        Todėl jiems netinka modernios ir sudėtingos sporto šakos. Šių ženklų atstovams malonumą teikia treniruotės, kurios yra „arti žemės“ - ėjimas, bėgimas, mankšta su treniruokliais. Tiesiog nesudėtingos sporto šakos. Įdėdami minimumą pastangų, jie trokšta maksimalaus rezultato.

  • Jautis:
        Intensyviose aerobikos treniruotėse „jautukių" beveik nesutiksi, nes jos mėgsta mankštintis tokiu tempu, kad retai suprakaituoja. Labiausiai tinka ramios sporto šakos, kurioms reikia daug jėgų bei ištvermės. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą, todėl patiks ilgi pasivaikščiojimai, turistiniai žygiai, komandiniai žaidimai. Jaučio ženklo moterims būtina stiprinti nugaros ir kaklo raumenis, nes šios jų kūno vietos yra silpniausios.
  • Mergelė:
        Mergelės ženklo atstovės mėgsta sporto šakas, kurioms reikia tikslumo, jos visada sąžiningai atlieka pratimus, nelinkusios simuliuoti. Sveikata rūpinasi labiau nei kūno linijomis, todėl nesižavi itin drastiškomis lieknėjimo priemonėmis. Tinkamiausios sporto šakos - bėgimas, aerobika ir visos gimnastikos rūšys. Probleminės vietos: pilvas ir klubai.
  • Ožiaragis:
        Šio ženklo moterims patinka tos sporto šakos, kurioms reikia geros fizinės formos, koncentracijos ir savidrausmės: alpinizmas, dviračių sportas, slidinėjimas, čiuožimas ir gimnastika. Kaip ir kiti žemės ženklai, jos mieliau treniruojasi gamtoje nei sporto salėje. Jų organizmas linkęs kaupti atsargas, būtina reguliariai treniruotis, antraip antsvoris neišvengiamas.

  • Pratimai:
        Labanakt  Pečiams ir juosmeniui
        Atsisėskite tiesiai, šiek tiek praskėski-te kojas, įtempkite pėdas, rankas laikykite kojų plotyje lygiagrečiai grindims. Iškvėpdama pasukite viršutinę kūno dalj j kairę pusę. Įkvėpdama grįžkite į pradinę padėtį, tada sukitės į de-iinę. Pratimą kartokite po 10 kartų į įvieną pusę.

        Labanakt  Šoniniams pilvo raumenims, šlaunims ir sėdmenims
        Į grindis remkitės kaire ranka ir koja, o dešinę ranką pakelkite virš galvos. Kairę koją pakelkite ir ištempkite. įkvėpdama kairę koją leiskite žemyn, bet nepadėkite ant grindų. Iškvėpdama ją pakelkite. Kartokite pratimą 10 kartų kiekviena kūno puse.

        Labanakt  Kojų raumenims ir sėdmenims
        Atsigulkite, kojas sulenkite ir pastatykite pečių plotyje, pėdomis ir rankomis remkitės į grindis. Pakelkite dubenį. įkvėpdama ištieskite aukštyn kairę koją, pėdos pirštus tempkite į save. Iškvėpdama nuleiskite kairę koją ant žemės, įkvėpdama ištieskite aukštyn dešinę koją. Pratimą kartokite po 10 kartų kiekviena koja.

        Labanakt  Pilvo ir kojų raumenims
        Atsigulkite ant nugaros, rankas laikykite už galvos. įkvėpkite. Iškvėpdama įtraukite pilvą, tuo pat metu pakelkite nuo žemės viršutinę nugaros dalį ir ištiestą kairę koją. Nenuleisdama nugaros, kairę koją leiskite žemyn, o dešinę - kelkite aukštyn. Pakartokite šį veiksmą bent 5 kartus.

        Labanakt  Nugarai, kojoms ir sėdmenims
        Atsigulkite ant pilvo, krūtinę pakelkite nuo žemės. Ritmingai kvėpuodama, pakaitomis kelkite vieną koją ir priešingą ranką. Kartokite pratimą 15 kartų kiekviena koja ir ranka,

        Labanakt  Pilvo raumenims
        Atsisėskite, kelius pritraukite arčiau krūtinės, rankas ištieskite ir laikykite prie blauzdų, įtempkite pilvo-rąume-nis. įkvėpdama kiek galite išrie&kffe nugarą, iškvėpdama grįžkite į pradinę padėtį. Pakartokite 5-8 kartus.

  • Patarimai:
        Labanakt  Griežtas treniruočių grafikas.
        Labanakt  Nors 2-3 kartus per savaitę reikėtų pasimakštinti.

  • Beto,
        Labanakt  Ožiaragis jiems būtina išmokti taisyklingai kvėpuoti bei nepamiršti šypsotis, nes tai paprastai labai rimti žmonės.
        Labanakt  Jautis iš prigimties stengiasi remtis filosofija, bei išmintimi, sporte taipogi...
        Labanakt  Mergelėms patartina domėtis sveikos mitybos pagrindais, vegetarizmu, bei dažniau ar daugiau būti gryname ore.KAIP IŠRINKTI DOVANAS?

Apskritai, žmonėms reikėtų dovanoti tai, kas juos tikrai nudžiugintų! Taigi, prieš renkantis dovanas, verta pasidomėti ir zodiako ženklais, tų kuriems įteiksit jas. Tad,

MĖNULIO ĮTAKA SAPNAMS

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, vertėtų pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena..


 

REGĖJIMO GERINIMO PRATIMAI

Taip vadinamas pratimas - "Rašymas nosimi". Užsimerkiama ir savo nosį įsivaizduojant kaip pailgintą rašiklį, ore ja "rašoma", kas tik ateina į galvą: kažkokie pavadinimai

PUSRYČIAI PASAULYJE

Prancūzijoje pusryčiaujama anksti, net neprašvitus. Tradiciniai pusryčiai - įvairiausios bandelės, balta duona, sviestas, džemas ir labai daug kavos ir pieno. Ant duonos


 

KUR STATYTI LOVĄ? PAGAL FENG SHUI

Jei miegamojo plotas leidžia, reikia pasirinkti tinkamą lovos kryptį. Idealiai tai padaryti gali tik radiostezininkas. Tačiau, fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą

SUŽINOK - KOKIE TAU LAIMINGI SKAIČIAI?

Laimingi skaičiai - tai skaičiai, kurie neša jums sėkmę, pagal žvaigždes. Jums tereikia pasirinkti savo gimimo mėnesį ir dieną bei paspaudę "sužinok" - sužinosite savo la


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net