Pomėgis sportui - turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka ar tiesiog vienokia mankšta, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali įtakoti, ir ko gero įtakoja žvaigždės, jūsų zodiako ženklas. Tad, būsime žvalūs, sveiki ir gerai jausimės, tik darydami sau tinkamus pratimus. Astrologija, Jums gali padėti atsirinkti, kas geriausiai tinka. Mat, kiekvienas zodiako ženklas turi vis kitokį fizinio aktyvumo ir krūvio poreikį. Apskritai, pomėgį sportui - įtakoja stichijos. Jei nežinot kuriai priklausot?

Ugnies | Oro | Žemės | Vandens


  • Vandens stichija - Vėžys, Skorpionas ir Žuvys
        ...domisi viskuo kas gali praplėsti akiratį. Vandens stichijos ženklai Vėžys, Skorpionas ir Žuvys sportuoja dažniausiai tik „iš reikalo". Treniruotės sausakimšose sporto klubų salėse ar sporto šakos, kurioms reikia didelės fizinės jėgos ir greitos orientacijos, ne joms. Visai kas kita sportas vandenyje ar prie vandens. Šios stichijos atstovėms patinka plaukimas, nardymas, vandens aerobika. Taip pat mankšta, kurią sudaro nesudėtingi grakštūs judesiai, pavyzdžiui, gimnastika su latekso guma.

        Rekomenduotina, bei pasirodo šio ženklo atstovams ir labiausiai patinka mankštintis vandenyje arba prie jo. Be plaukimo, t.p. žavisi joga. Labai tinka MANKŠTA SU GUMA Tampri latekso juosta - tai pasipriešinimo prir niruoklis, kuris neužima daug vietos ir puikiai tinka treniruotėms tiek namuose, tiek gamtoje. Mankštindamas! su latekso juosta, greičiau nei įprasta pajusite, kaip stangrėja visas kūnas. Atliekant nesudėtingus pratimus su guma, tvirtėja raumenys, gerėja sąnarių funkcija, didėja ištvermė.

  • Vėžys:
        Vėžio ženklo moteris labai ištverminga. Šis bruožas jai padeda pasiekti puikių rezultatų, tačiau yra viena sąlyga - ta sporto šaka turi labai patikti. „Vėžiu-kės" nemėgsta masinių treniruočių, joms smagiausia treniruotis vienoms arba nedideliame draugių būrelyje. Puikią sportinę formą šioms moterims suteikia plaukimas, irklavimas arba buriavimas, paplūdimio tinklinis.
  • Skorpionas:
        Šio ženklo moterys arba kategoriškai atsisakosporto, arba yra tikros jo aistruolės. Žavisi tomis treniruotėmis, kurioms reikia geros judesių koordinacijos, koncentracijos ir stiprių nervų. Jaučiasi savo stichijoje nardydamos, irdamosi baidare arba plaukiodamos banglente, dar mėgsta žygius į kalnus ir Rytų kovų menus. Sportuodamos atiduoda visas jėgas, išsiskiria ištverme ir fizine jėga. Silpnoji vieta - klubai, sėdmenys ir pilvo presas, tad derėtų skirti daugiau dėmesio.
  • Žuvys:
        „Žuvytės" vengia sporto šakų, kur reikia staigumo, joms labiau patinka aptakūs judesiai. Šio ženklo moterys nemėgsta sportuoti pagal iš anksto sudarytą treniruočių programą, reguliarios iki smulkmenų suplanuotos treniruotės niekaip nesiderina su jų lakia fantazija. Kai treniruotis malonu, nepailsdamos gali tai daryti valandų valandas. Priešingu atveju greitai netenka entuziazmo ir nuleidžia rankas. Tinkamiausios sporto šakos Žuvims: plaukimas, vandens aerobika, ėjimas, tai chi gimnastika.

  • Pratimai:
        Labanakt  Pratimas rankoms
        Atsistokite tiesiai, ženkite dešine koja atgal, kairę šiek tiek sulenkite per kelį. Kaire koja priminkite gumą, jos galus laikykite rankose priglaudusi prie šonų ir sulenkusi stačiu kampu. Iškvėpdama lenkite rankas per alkūnes ir tempkite gumą pečiu link, įkvėpdama grąžinkite rankas j pradinę padėtj. Atlikite pratimą 15-20 kartų.

        Labanakt  Pratimas liemeniui
        Dešine koja priminkite vieną juostos galą, kitą suimkite dešine ranka ir laikykite maždaug klubų aukštyje. Ranką truputj sulenkite per alkūnę, riešą pasukite j išorę. Kelkite dešinę ranką j viršų ir lenkitės j kairę. Atlikite pratimą 10-15 kartų j vieną ir j kitą pusę.

        Labanakt  Nugarai ir rankoms
        Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje. Suimkite abiem rankomis juostos galus ir iškelkite rankas j viršų. Lenkdama rankas per alkūnes, leiskite jas žemyn j šalis, kol alkūnės atsidurs pečių aukštyje (juosta už galvos). Grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą kartokite 15-20 kartų.

        Labanakt  Pilvo raumenims
        Atsigulkite, kulnais remkitės į grindis. Guminę juostą sulenkite kelis kartus, jos galus suimkite ir iškelkite rankas į viršų. Keldama viršutinę kūno dalį nuo grindų, tuo pat metu šiek tiek skėstelėkite rankas į šalis. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Padarykite 15-20 tokių atsilenkimų.

        Labanakt  Pratimas klubams
        Atsigulkite ant kairiojo šono, kojas šiek tiek sulenkite, kairės rankos alkūne remkitės i įrindis. Suriškite guminę juostą ir užmaukite ją ant pėdų. Kelkite dešinę koją į viršų stengdamasi Įveikti juostos pasipriešinimą. Atlikite pratimą po 15-20 kartų ant kiekvieno šono.

        Labanakt  Kojoms ir sėdmenims
        Atsiklaupkite, alkūnėmis ir dilbiais remkitės į grindis, juostos galus suimkite rankomis ir užkabinkite ją viena pėda. Tieskite koją atgal ištempdama juostą. Grįžkite] pradinę padėtį. Atlikite pratimą 15-20 kartų kiekviena koja.

  • Patarimai:
        Labanakt  Suderinta mityba, reguliarios treniruotės.
        Labanakt  Šio ženklo atstovų silpnoji vieta – šlaunų sritis ir sėdmenys, todėl būtent reikėtų pasidomėti tokiais pratimais, kurie padeda, nusikratyti lašinukais šaunų bei sėdmenų srityse.

  • Beto,
        Labanakt  Vėžys, šio zodiako atstovams labai svarbus yra taisyklingas kvėpavimas. Juk ir atėję į šį pasaulį, įkvėpdami oro, mes pirmą kartą susiliečiame su juo, o mirdami atsiskiriame nuo jo su paskutiniu atodūsiu.
        Labanakt  Skorpionui, irgi labai svarbūs, bei dažniausia mėgiami yra įvairūs jogos pratimai.
        Labanakt  Žuvys, jiems svarbu ne kartoti kokius nors ypatingus pratimus, o per kvėpavimą veikti savo kūno procesus.


JŪSŲ PASIŪLYMAI PUSRYČIAMS :)

Vaida rašo:"Aš dažnai pusryčiams valgau dribsnius "Fitness" su pienu, jų suvalgiusi ryte jaučiuosi žvali ir nejaučiu mieguistumo. Kartais užsimanau sumuštinio su dešra

ĮDOMYBĖS - REKORDAI APIE MIEGĄ

Didžiausia pasaulio lova stovi Šveicarijoje. Jos dydis - 86 kvadratiniai metrai. Lovą gaminusi firma patvirtino, kad šis rekordas įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Lova y


 

MIEGO POVEIKIS SVEIKATAI

Tai, kad miegas yra svarbus gerai savijautai, yra įrodę mokslininkai. Tačiau, dar vis galima išgirsti nuomonių, kad pramiegotos valandos - tuščiai praleistas laikas, deja

ĮDOMYBĖS - KIEK MIEGA GYVŪNAI?

Vieni didžiausių miegalių yra rudieji šikšnosparniai - per dieną jiems reikia maždaug 19,5 val. miego. Bet, pasirodo rekordas visgi priklauso gyvačių vienai rūšiai kuri,


 

SMS LABARYTUKAI - LABAS RYTAS :)

Nubudai? Aišku pirmi žodžiai turėtų būti Labas rytas :) ane? o po to jau visa kita, tačiau ne visada atsibundam šalia mylimų žmonių, taigi šiuo atveju, labai pagelbėja..

NEMIGA - KAS TAI?

Dažniausiai pasitaiko trys pagrindinės miego problemos: nemiga (kai žmogus būdraudamas negali išsimiegoti); nuolatinis mieguistumas dieną; miego anomalijos (vaikščiojimas


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net