Pomėgis sportui - turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka ar tiesiog vienokia mankšta, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali įtakoti, ir ko gero įtakoja žvaigždės, jūsų zodiako ženklas. Tad, būsime žvalūs, sveiki ir gerai jausimės, tik darydami sau tinkamus pratimus. Astrologija, Jums gali padėti atsirinkti, kas geriausiai tinka. Mat, kiekvienas zodiako ženklas turi vis kitokį fizinio aktyvumo ir krūvio poreikį. Apskritai, pomėgį sportui - įtakoja stichijos. Jei nežinot kuriai priklausot?

Ugnies | Oro | Žemės | Vandens


  • Ugnies stichija - Avinas, Liūtas ir Šaulys
        ...jiems, pasirodo sportas ypač reikalingas, tiesiog būtinas energijai iškrauti. Ugnies stichijos valdomi žmonės yra gyvybingi, spontaniški, jie greitai susižavi naujovėmis, akimirksniu užsidega naujomis idėjomis, tačiau greitai ir „perdega". Avinui, Liūtui ir Šauliui sportas - tarsi ventilis garui nuleisti. Jiems tinka aktyvus sportas: intensyvios aerobikos treniruotės, kikbok-sas, įvairūs komandiniai žaidimai, pavyzdžiui, krepšinis, tinklinis arba futbolas. Mankšta su svarmenimis Ugnies stichijos atstovėms gali pasirodyti pernelyg monotoniška, bet ji padės greitai pasiekti norimo rezultato - tobulesnių kūno linijų.

        Todėl jiems tinka visos energingos sporto šakos, t.p įvairi erobika, t.p mankšta treniruoklių salėse. Šio ženklo atstovams ypač svarbus tobulėjimas. Labai tinkama MANKŠTA SU SVARMENIMIS Jei neturite namuose svarmenų, paimkite du tuščius plastikinius buteliukus (0,3 ar 0,5 I talpos) ir pripilkite juos vandens arba smėlio. Labai svarbu pasirinkti tinkamą svorj. Jei svarmenys bus per sunkūs, nepavyks taisyklingai atlikti pratimų, sąnariams teks per didelis krūvis, o jei per lengvi - mankšta nebus veiksminga. Kiekvieną pratimą atlikite 15-20 kartų ir pakartokite šią seriją 2-3 kartus.

  • Avinas:
        Šio ženklo moterys trykšta jėga ir gyvybine energija. Joms reikalinga kasdienė fizinė iškrova, jei neišsikrauna, greitai tampa piktos ir irzlios. „Avinu-kės" mėgsta varžytis, kovoti ir nugalėti, todėl joms ypač patinka komandiniai žaidimai. Tinkamiausios sporto šakos: trumpų nuotolių bėgimas, Rytų kovų menai, boksas. Nors dažniausiai Avino ženklo moteris yra liekna ir sportiška, jai būtina stiprinti raumenis, ypač probleminių vietų - kaklo ir pečių.
  • Liūtas:
        Nors daug ir energingai juda, atrodo, kad po Liūto ženklu gimusios moterys niekada nepailsta. Judėjimas „liūtu-kėms" gyvybiškai svarbus. Labiausiai joms tinka dinamiškos sporto šakos, pavyzdžiui: badmintonas, burlenčių, riedučių sportas, slidinėjimas, taip pat sportiniai šokiai, aerobika. Silpnoji vieta-stuburas, tad būtina stiprinti nugaros raumenis, tobulinti laikyseną.
  • Šaulys:
        Šio ženklo moterys mėgsta iššūkius, tad entuziastingai išmėgina naujoves. Tačiau tik tol neapleidžia pasirinkto sporto, kol gali tobulėti. Jei treniruotė tampa nuobodi, o rezultatai negerėja, suskumba ieškoti kitos sporto šakos. „Šauliukes" traukia žygiai j gamtą, šaudymas iš lanko, jojimas. Probleminės šio ženklo moterų kūno vietos yra strėnos ir liemuo - ten greičiausiai kaupiasi riebaliukai.

  • Pratimai:
        Labanakt  Rankoms ir sėdmenims
        Kojos pečių plotyje, rankas su svarmenimis laikykite nuleistas prie šonų, įtraukite pilvą, /kvėpkite, iškvėpdama tūpkite, kol šlaunys atsidurs horizontalioje padėtyje. Kūno svoris turi tekti kulnams. Lenkdama rankas kelkite svarmenis krūtinės link. jkvėpdama grjžkite i pradine padėtj.

        Labanakt  Kojų raumenims
        Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje, rankas su svarmenimis laikykite ant šlaunų, įtraukite pilvą. Jkvėpkite, iškvėpdama tūpkite žemyn, kol kojų raumenys maksimaliai jsitemps. Kūno svoris turi tekti kulnams, jkvėpdama grjžkite j pradinę padėti.

        Labanakt  Sėdmenims, blauzdoms ir pečiams
        Laikydama rankose svarmenis, atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje, rankos nuleistos prie šonų. Iškvėpdama dešine koja ženkite žingsnį atgal ir darykite įtūpstą. Tuo pat metu rankas su svarmenimis kelkite į šonus, kol jos atsidurs pečių aukštyje, jkvėpdama grįžkite j pradine padėtį ir atlikite pratimą kita koja.

        Labanakt  Pilvo presui
        Atsigulkite, kojas sulenkite per kelius, pėdas pastatykite ant žemės. Rankas su svarmenimis padėkite prie šonų, įtraukite pilvą. Kilstelėkite nuo grindų galvą bei viršutinę nugaros dalį, tieskite rankas į priekį lyg stengtumėtės pasiekti kulnus. Ritmingai kvėpuodama, paspyruokliuokite rankomis aukštyn žemyn 5-10 kartų.

        Labanakt  Rankoms ir krūtinei
        Atsigulkite ant nugaros, kojas sulenkite per kelius, pėdas padėkite ant žemės. Rankas su svarmenimis šiek tiek sulenkite per alkūnes ir laikykite iškeltas. Iškvėpdama lenkite rankas per alkūnes ir leiskite į šonus, įkvėpdama grąžinkite į pradinę padėtį.

        Labanakt  Rankoms, krūtinei ir pečiams
        Atsigulkite ant nugaros, kojas sulenkite per kelius, pėdas pastatykite ant žemės. Rankas su svarmenimis šiek tiek sulenkite per alkūnes ir laikykite iškeltas aukštyn. Iškvėpdama leiskite jas už galvos (tik nepadėkite jų ant žemės), įkvėpdama grąžinkite į pradinę padėtį.

  • Patarimai:
        Labanakt  Reguliarios treniruotės
        Labanakt  Šio ženklo atstovams linkę kauptis riebalai kojų srityse, todėl labai praverstų pratimai, kurie sustiprina kojų raumenis ir sumažina šių vietų apimtis.

  • Beto,
        Labanakt  Avinui derėtų atkreipti dėmesį į tai, kad dažniausiai, šio zodiako atstovai vaikšto susikuprinę, nuleidę pečius bei palenktom galvom.
        Labanakt  Liūtai mėgsta tiesią, taisyklingą laikyseną, dažniausiai tokia ir būna.
        Labanakt  Šaulys dažniausiai vaikšto sunkiai, visa ta žodžio prasme, mėgsta jausti pilnai žemę po kojom.MIGDOMŲJŲ VAISTŲ POVEIKIS

Ar visiems žmonėms galima vartoti migdomuosius vaistus? - dažniausiai nepatariama vartoti žmonėms, sergantiems inkstų nepakankamumu. Taip pat gali nualinti viršutinius..

MEDAUS NAUDA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Taigi.. užsiminus svetainėje apie arbatas, turbūt būtina užsiminti ir apie medų :) Tad, Medaus nauda kiekvienam zodiako ženklo atstovui


 

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal

VAIKAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Yra sakoma: vaikai mūsų ateitis. Taigi, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikus.. gal ką ir netikėto sužinosite?


 

CHARAKTERIO SAVYBĖS PAGAL ZODIAKO STICHIJĄ

Ar žinote kokiai stichijai priklauso tavo zodiako ženklas? Ne... tai sužinok o kartu ir kokias pagrindines charakterio savybes lemia tavo zodiako stichija

PATARIMAI - KAIP GERAI IŠSIMIEGOTI? - MITYBA

Yra manoma, geriausia valgyti, tol kol saulė yra nenusileidus. Atminkite, kuo vėliau valgote, tuo daugiau reikia laiko organizmui, kad suvirškintų maistą naktį


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net