Pomėgis sportui - turbūt teko susidurti, kai Jums patinka viena sporto šaka ar tiesiog vienokia mankšta, o draugas (ė), tiesiog dievina, visiškai kitokią... Pasirodo, tai gali įtakoti, ir ko gero įtakoja žvaigždės, jūsų zodiako ženklas. Tad, būsime žvalūs, sveiki ir gerai jausimės, tik darydami sau tinkamus pratimus. Astrologija, Jums gali padėti atsirinkti, kas geriausiai tinka. Mat, kiekvienas zodiako ženklas turi vis kitokį fizinio aktyvumo ir krūvio poreikį. Apskritai, pomėgį sportui - įtakoja stichijos. Jei nežinot kuriai priklausot?

Ugnies | Oro | Žemės | Vandens


  • Oro stichija - Svarstyklės, Vandenis ir Dvyniai
        ...tai guvūs, greitai prisitaikantys prie besikeičiančių aplinkybių žmonės. Tai mąstytojų, mokslininkų, analitikų tipas. Šios stichijos atstovai mėgsta struktūriškumą ir sistemingumą, todėl atmeta visa, kas sunkiai paaiškinama protu. Jiems patinka kaupti informaciją ir savo kailiu išbandyti naujoves.

        Todėl labiausiai tinka modernios sporto šakos, kurios suteikia naujų pojūčių. sporto šakos: ir visų pirma įvairi aerobika, aerobika su step‘o platforma. Ypač KALANETIKA - tai gana nauja gimnastikos rūšis, siejanti baletą ir jogą. Kalanetikos sumanytoja - buvusi amerikiečių balerina Kallan Pinck-ney. Šios mankštos pagrindas - statiški tempimo pratimai, kurie treniruoja giliuosius raumenis ir sąnarius. Šią mankštą geriausiai daryti rytais. Iš karto po jos jausitės išsunkta, bet jau netrukus pajusite antrąjį kvėpavimą ir likusią dienos dalį skrajosite lyg ant sparnų.

  • Dvyniai:
        Dvynių ženklo moterys retai skundžiasi antsvoriu: dažniausiai jos būna lieknos, smulkių kaulų, labai lanksčios. Smalsios ir guvios Dvynių ženklo moterys nuolat domisi naujovėmis, mėgsta dinamiškas sporto šakas, kurioms reikia greitos orientacijos. Joms smagiausia mankštintis gamtoje, tad labiausiai tinka čiuožimas, tenisas, paplūdimio tinklinis ir visų rūšių gimnastika. Jautriausios kūno vietos: trachėja, plaučiai, nervų sistema, rankų plaštakos.
  • Svarstyklės:
        Veneros globojamai Svarstyklių moteriai ir treniruočių salėje svarbu atrodyti stilingai, elegantiškai. Sportuodama ji nemėgsta lieti prakaito. Be to, jai labai svarbu, kad sportas teiktų malonumą. Svarstyklėms patinka harmoningi, grakštūs judesiai, tad labiausiai tinka sportas su šokių elementais: meninė gimnastika, baletas, dailusis čiuožimas ir thai chi. Šio ženklo atstovės kone visą gyvenimą kovoja su antsvoriu, o lašinukai pirmiausiai kaupiasi ant pilvo.
  • Vandenis:
        Vandenio ženklo moterys individua-listės, taigi ir mankštintis jos mėgsta vienos. Nors sugeba atlikti net sudėtingiausius pratimus, pirmenybę teikia paprastumui. „Vandeniukės" nelabai ištvermingos, greitai uždūsta, todėl joms visiškai netinka intensyvios aerobikos treniruotės, bėgimas ar dviračių sportas.

  • Pratimai:
        Labanakt  Pratimas kojoms
        Laikydamasi už kėdės atlošo, pasistiebkite, kelius šiek tiek sulenkite, suglauskite kulnus, nugarą laikykite tiesiai, pečius atpalaiduokite, pakelkite galvą, (tempkite sėdmenis, tada lėtai leiskitės žemyn, bet nepadėkite kulnų ant žemės. Pabūkite tokioje padėtyje vieną minutę. Vėl pasistiebkite aukštyn, nusileiskite žemyn ir sustinkite vienai minutei. Pakartokite pratimą 3 kartus.

        Labanakt  Pratimas liemeniui ir klubams
        Kojos pečių plotyje, kairę ranką iškelkite j viršų, o dešinę padėkite ant klubo. Kiek galite stipriau ištempkite kairę kūno pusę, tada - dešinę (klubai turi likti stabilūs). Paspyruokliuo-kite maža amplitude j dešinę pusę 25 kartus? tada sukeiskite rankas ir lenkitės i kairę pusę.

        Labanakt  Pilvo ir kojų raumenims
        Atsigulkite, kojas sulenkite per kelius, pėdomis remkitės j grindis. Keldama nuo grindų galvą ir viršutinę nugaros dalį, ištieskite vieną koją j viršų, o delnais siekite kelių. Pabūkite taip kiek galite ilgiau, grįžkite į pradinę padėtį ir kartokite pratimą kita koja. Atlikite pratimą po 5 kartus kiekviena koja.

        Labanakt  Pilvo raumenims
        Atsigulkite, kojas sulenkite per kelius ir šiek tiek praskėskite, pilvą įtempkite. Delnus laikydama ant vidinės šlaunų pusės, kilstelėkite nuo grindų galvą ir viršutinę nugaros dalį. Stuburo dalis žemiau menčių turi likti prispausta prie žemės. Pamažu loškitės atgal, bet neatsigulkite, smakrą laikykite pakeltą. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite pratimą dar du kartus.

        Labanakt  Sėdmenims ir kojoms
        Atsiklaupkite, suglauskite pėdas, atsi-loškite atgal ir delnais atsiremkite į grindis, įtempkite sėdmenų ir pilvo raumenis, atkiškite į priekį dubenį ir kelkite kiek galite aukščiau. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite pratimą 10 kartų

        Labanakt  Pilvo presui ir sėdmenims
        Atsisėskite nugara i kėdę, laikykitės už jos atlošo, suglaustas kojas ištieskite priešais save. Lenkite kojas per kelius ir traukite krūtinės link, tada pamažu tieskite jas į viršų. Ritmingai kvėpuodama, pabūkite taip kuo ilgiau, grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite pratimą bent 5 kartus.

  • Patarimai:
        Labanakt  Pasistengti reguliariai treniruotis.
        Labanakt  Atkreipkite dėmesį į rankas bei viršutinę kūno dalį.
        Labanakt  Beto, šio ženklo moterims riebalai linkę kauptis pilvo srityje, todėl reikia nepamiršti pratimų pilvukui.

  • Beto,
        Labanakt  Svarstyklėms yra labai svarbu atrasti vidinę pusiausvyrą.
        Labanakt  Vandenis nepakenčia griežtos rutinos.
        Labanakt  Dvyniai mano, kad galima įsikalbėti, ne tik kad sergi, bet kad ir esi visiškai sveikas, autogeninė treniruotė, nuo dvynių neatskiriama.SUŽINOK - SAVO ZODIAKO ŽENKLĄ?

Jei dar vis nežinote savo zodiako ženklo - sužinokite jį čia ir dabar, jums tereikės pasirinkti savo gimimo dieną.

NAMAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Liaudies išmintis byloja, kad namai pragarai, tačiau be namų - negerai. Kad taip nebūtų, namams vertėtų skirti daugiau dėmesio. Susikūrę saugią ir jaukią aplinką, turėsit


 

KAIP ĮSIGYTI KOKYBIŠKAS DALIS KETURRAČIAMS?

Pirmas žingsnis perkant kokybiškas keturračio dalis yra tiksliai nustatyti, kurių dalių jums reikia. Tai apima visų sugedusių ar susidėvėjusių komponentų, kuriuos reikia

PATALYNEI TINKANTYS AUDINIAI. JŲ SAVYBĖS

Patalynė gali būti: medvilninė, lininė, šilkinė, sintetinė. Tai pat siuvama ir iš maišytų audinių – medvilnės ir lino arba medvilnės ir sintetikos


 

SMS LABARYTUKAI - LABAS RYTAS :)

Nubudai? Aišku pirmi žodžiai turėtų būti Labas rytas :) ane? o po to jau visa kita, tačiau ne visada atsibundam šalia mylimų žmonių, taigi šiuo atveju, labai pagelbėja..

KAIP KOVOTI SU KRIZE PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Taigi, kaip kovoti su krize? Kodėl gi neįsiklausius į astrologų rekomendacijas kiekvienam ženklui? Gal būtent žvaigždės bus tos, kurios padės išgyventi sunkmetį patiriant


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net