Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   VENERA - simbolizuoja sunkiai pasiekiamą harmoniją, grožį, švelnumą, idealizmą, meilę, ryšius. Valdo meilę ir gamtą. Visada siejama su pavasariu, su gamtos atgimimu. Dar vadinama - mažosios laimės planeta.

        Tai pati šviesiausia iš visų planetų. Aplink saulę apsisuka per 225 paros, viename zodiako ženkle išbūna 19 parų. Dar vadina Aušrine arba vakaro žvaigžde.

        Veneros valdomi žmonės siekia žemiškų siekių, džiaugsmų, tai gali būti tiesiog: gražių drabužių, spalvų, muzikos, šokių ir panašių dalykėlių.
 

        Fiziologiškai Venera valdo žmogaus veninę kraujotaką, šalinimo organus, mitybą, pasitenkinimo jausmą, taip pat gerklę (jautis) ir inkstus (svarstyklės).
 

        Veneros padėtis žmogaus gimimo laiku nulemia jo jausmų kryptį, emocionalius ryšius, bendravimą su žmonėmis su šeima:

   Ugnies ženkluose - reiškia vidinį žmogaus impulsyvumą, kategoriškumą ką nors renkantis, vertinimą pagal nuotaiką. Apie kitus šie žmonės dažniausiai sprendžia iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tai nereiškia, kad jie visada teisūs.

   Oro ženkluose - reiškia nepastovumą, lengvą draugų suradimą ir lengvą jų praradimą. Tokie asmenys vienu metu gali būti įsimylėję kelis žmones. Tačiau jų vertybių sistema labai pastovi.

   Vandens ženkluose - nuteikia žmogų jautrumui. Jis lengvai pasiduoda išoriniams impulsams, nesunkiai :pameta galvą", bet neilgam. Gilaus ir stipraus "pagrindinio" jausmo paprastai neišduoda. Labai skaudžiai išgyvena praradimus, bet po kurio laiko pusiausvyra atsistato.

   Žemės ženkluose - lemia jausmų pastovumą, nemokėjimą veidmainiauti, apgaudinėti, žaisti dvigubą žaidimą. Šie žmonės labai bijo praradimų. Jų pėdsakai palieka amžinai skausmingus randus širdyje. Pasirinkdami būna labai atsargūs, remiasi vidiniais impulsais.


KAIP IŠRINKTI DOVANAS?

Apskritai, žmonėms reikėtų dovanoti tai, kas juos tikrai nudžiugintų! Taigi, prieš renkantis dovanas, verta pasidomėti ir zodiako ženklais, tų kuriems įteiksit jas. Tad,

JŪSŲ PASIŪLYMAI PUSRYČIAMS :)

Vaida rašo:"Aš dažnai pusryčiams valgau dribsnius "Fitness" su pienu, jų suvalgiusi ryte jaučiuosi žvali ir nejaučiu mieguistumo. Kartais užsimanau sumuštinio su dešra


 

PUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia

ĮDOMYBĖS - SAPNŲ, MIEGO DIEVAI, DEIVĖS

Fantasas - Jo sritis buvo fantazijos, netikroviški sapnai. Fantasas kaip ir jo brolis Fobertonas įgaudavo įvairių gyvūnų ir padarų formas, tik Fantaso įgautos formos nebu


 

SMS LABANKTUKAI - SALDŽIŲ :)

Palinkėkit draugams labos nakties, parašydami gražų SMS - labanaktuką :) Tuk tuk... Ateina sapnas pamažu. Ar dar nemiegi? Negražu! Pabėgs dar sapnas link laukų..

ĮDOMYBĖS - REKORDAI APIE MIEGĄ

Didžiausia pasaulio lova stovi Šveicarijoje. Jos dydis - 86 kvadratiniai metrai. Lovą gaminusi firma patvirtino, kad šis rekordas įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Lova y


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net