Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   VENERA - simbolizuoja sunkiai pasiekiamą harmoniją, grožį, švelnumą, idealizmą, meilę, ryšius. Valdo meilę ir gamtą. Visada siejama su pavasariu, su gamtos atgimimu. Dar vadinama - mažosios laimės planeta.

        Tai pati šviesiausia iš visų planetų. Aplink saulę apsisuka per 225 paros, viename zodiako ženkle išbūna 19 parų. Dar vadina Aušrine arba vakaro žvaigžde.

        Veneros valdomi žmonės siekia žemiškų siekių, džiaugsmų, tai gali būti tiesiog: gražių drabužių, spalvų, muzikos, šokių ir panašių dalykėlių.
 

        Fiziologiškai Venera valdo žmogaus veninę kraujotaką, šalinimo organus, mitybą, pasitenkinimo jausmą, taip pat gerklę (jautis) ir inkstus (svarstyklės).
 

        Veneros padėtis žmogaus gimimo laiku nulemia jo jausmų kryptį, emocionalius ryšius, bendravimą su žmonėmis su šeima:

   Ugnies ženkluose - reiškia vidinį žmogaus impulsyvumą, kategoriškumą ką nors renkantis, vertinimą pagal nuotaiką. Apie kitus šie žmonės dažniausiai sprendžia iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tai nereiškia, kad jie visada teisūs.

   Oro ženkluose - reiškia nepastovumą, lengvą draugų suradimą ir lengvą jų praradimą. Tokie asmenys vienu metu gali būti įsimylėję kelis žmones. Tačiau jų vertybių sistema labai pastovi.

   Vandens ženkluose - nuteikia žmogų jautrumui. Jis lengvai pasiduoda išoriniams impulsams, nesunkiai :pameta galvą", bet neilgam. Gilaus ir stipraus "pagrindinio" jausmo paprastai neišduoda. Labai skaudžiai išgyvena praradimus, bet po kurio laiko pusiausvyra atsistato.

   Žemės ženkluose - lemia jausmų pastovumą, nemokėjimą veidmainiauti, apgaudinėti, žaisti dvigubą žaidimą. Šie žmonės labai bijo praradimų. Jų pėdsakai palieka amžinai skausmingus randus širdyje. Pasirinkdami būna labai atsargūs, remiasi vidiniais impulsais.


TRUMPA APIE PAGALVES

Pasirodo, netinkama pagalvė tampa kūno priešu :) Po sunkios darbo dienos daugeliui mieliausias daiktas - minkšta pagalvė. Bet medikai perspėja: pagalvė lemia daugiau nei

KO TIKĖTIS IŠ NAUJOS PAŽINTIES PAGAL ZODIAKĄ?

Ko tikėtis iš naujos pažinties? ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Tad, jei neturite bičiulės-būrėjos, dirstelkite čia, gal ir ką įdom


 

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal

KODĖL KNARKIAMA?

Knarkimas - tai garsas, kylantis įkvėpimo metu vibruojant minkštajam gomuriui ir liežuvėliui. Tai gali būti ne tik įkyrus nemalonumas, bet ir sunkios ligos požymis..


 

REGĖJIMO GERINIMO PRATIMAI

Taip vadinamas pratimas - "Rašymas nosimi". Užsimerkiama ir savo nosį įsivaizduojant kaip pailgintą rašiklį, ore ja "rašoma", kas tik ateina į galvą: kažkokie pavadinimai

KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net