Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   VENERA - simbolizuoja sunkiai pasiekiamą harmoniją, grožį, švelnumą, idealizmą, meilę, ryšius. Valdo meilę ir gamtą. Visada siejama su pavasariu, su gamtos atgimimu. Dar vadinama - mažosios laimės planeta.

        Tai pati šviesiausia iš visų planetų. Aplink saulę apsisuka per 225 paros, viename zodiako ženkle išbūna 19 parų. Dar vadina Aušrine arba vakaro žvaigžde.

        Veneros valdomi žmonės siekia žemiškų siekių, džiaugsmų, tai gali būti tiesiog: gražių drabužių, spalvų, muzikos, šokių ir panašių dalykėlių.
 

        Fiziologiškai Venera valdo žmogaus veninę kraujotaką, šalinimo organus, mitybą, pasitenkinimo jausmą, taip pat gerklę (jautis) ir inkstus (svarstyklės).
 

        Veneros padėtis žmogaus gimimo laiku nulemia jo jausmų kryptį, emocionalius ryšius, bendravimą su žmonėmis su šeima:

   Ugnies ženkluose - reiškia vidinį žmogaus impulsyvumą, kategoriškumą ką nors renkantis, vertinimą pagal nuotaiką. Apie kitus šie žmonės dažniausiai sprendžia iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tai nereiškia, kad jie visada teisūs.

   Oro ženkluose - reiškia nepastovumą, lengvą draugų suradimą ir lengvą jų praradimą. Tokie asmenys vienu metu gali būti įsimylėję kelis žmones. Tačiau jų vertybių sistema labai pastovi.

   Vandens ženkluose - nuteikia žmogų jautrumui. Jis lengvai pasiduoda išoriniams impulsams, nesunkiai :pameta galvą", bet neilgam. Gilaus ir stipraus "pagrindinio" jausmo paprastai neišduoda. Labai skaudžiai išgyvena praradimus, bet po kurio laiko pusiausvyra atsistato.

   Žemės ženkluose - lemia jausmų pastovumą, nemokėjimą veidmainiauti, apgaudinėti, žaisti dvigubą žaidimą. Šie žmonės labai bijo praradimų. Jų pėdsakai palieka amžinai skausmingus randus širdyje. Pasirinkdami būna labai atsargūs, remiasi vidiniais impulsais.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net