Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   SAULĖ - nuolatinis šviesos šaltinis, simbolizuoja gyvybingumą, individualybę, vidinę stiprybę, gyvenimo energiją, sugebėjimą atstatyti jėgas, įkūnija visas žmogaus potencialias galimybes.

        Kiekvienais metais saulė pereina visus dvylika zodiako ženklų, keikviename zodiako ženkle išbūna 1 mėnesį.

        Išminčiai sako, kad nieko neverti didžiausi žmogaus talentai ir gabumai, jei jis nemoka bendrauti su kitais...
 

         Saulės pozicija gimimo metu turbūt, yra svarbiausia, lyginant su kitų planetų padėtimi, ji nulemia - žmogaus individualybę ir temperamentą, vidinę stiprybę, energijos pobūdį, savo vertės supratimą:

   Ugnies ženkluose - sąlygoja didelį asmens aktyvumą, laisvės troškimą ir nepriklausomybę. Šie žmonės menkai reaguoja į aplinkos pasikeitimus. Jie patys ją keičia, būna lyderiai ar pradininkai, vaikšto taip, lyg žemė degtų po jų kojomis. Viską stengiasi išbandyti patys.. Jiems trūksta diplomatijos. Savo jėgas sutelkia dabarčiai, jiems tarytum neegzistuoja praeitis, o rūpi tik dabartis ir truputėlis ateitis. Jo pozicija: ką žmogus gali turėti, to norima šiandien...

   Oro ženkluose - saulė apdovanoja judrumu, mokėjimu bendrauti, užmegsti ryšius, sugebėjimu vienu metu tvarkyti kelis reikalus. Jie geri diplomatai, iškalbingi, nepastovūs, sunkiai apsisprendžiantys, bet visuomet siekiantys bendradarbiauti. Jų dėmesys sutelktas į ateitį. Praeitis jiems taip pat, tarytum neegzistuoja, dabartis - tik kažkas, ką dar reikės ateityje realizuoti, visi planai - ateičiai. Deja, dažniausiai darbas, veikla visuomenės naudai - svarbiau už šeimą.

   Vandens ženkluose - lemia didelį psichikos plastiškumą, gilumą, jautrumą, sugebėjimą greitai prisitaikyti prie aplinkos. Jie labai paskendę savo sudėtingame vidiniame pasaulyje ir tik retais atvejais, tik nuoširdžioje aplinkoje pasipasakoja, atsiveria. Su didelia vaizduote, kantrūs, bet perlenkus lazdą - netikėtai pratrūksta. Jie visa esybe paskendę praeityje., mėgsta prisiminimus ir tarytum iš naujo dar kartą ir dar kartą išgyvena praeities įvykius.. Dabartis jims prasminga tiek, kiek galima ją palyginti su praeitimi, su kuria niekada nenutraukia ryšių. Beje, tai šeimos žmonės, glaudžiai prisirišę prie jos, jiems šeima pirmoje vietoje.

   Žemės ženkluose - saulė suteikia atkaklumą, atsparumą, praktiškumą. Jie sunkiai, bet giliai įsisavina žinias, pastovūs, sunkiai keičia darbą ir draugus. Nelengvai prisitaiko prie naujų sąlygų, labai prisirišę prie materialių dalykų. Jie vieninteliai, kurie moka įvertinti laiką, remdamiesi praeitimi ir dabartimi bei kartu bandydami suvokti ateitį. Sugeba sutelkti visą patyrimą pagrindiniams tikslams siekti. Jiems svarbu tik tai, kas realu. Jiems reikia saugių namų, šeimos.


MIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..

TRUMPA APIE PAGALVES

Pasirodo, netinkama pagalvė tampa kūno priešu :) Po sunkios darbo dienos daugeliui mieliausias daiktas - minkšta pagalvė. Bet medikai perspėja: pagalvė lemia daugiau nei


 

SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?

PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.


 

REGĖJIMO GERINIMO PRATIMAI

Taip vadinamas pratimas - "Rašymas nosimi". Užsimerkiama ir savo nosį įsivaizduojant kaip pailgintą rašiklį, ore ja "rašoma", kas tik ateina į galvą: kažkokie pavadinimai

MEDAUS NAUDA PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Taigi.. užsiminus svetainėje apie arbatas, turbūt būtina užsiminti ir apie medų :) Tad, Medaus nauda kiekvienam zodiako ženklo atstovui


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net