Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   SATURNAS - riboja žmogaus galimybes. Valdo laiką, amžių. O žmogaus charakteryje simbolizuoja uždarumą, ištvermę, diplomatiją, egoizmą, depresiją ir aistrą. Tai vadinama - likimo planeta.

        Tai pati gražiausia Saulės sistemos planeta, apgaubta paslaptingais žiedais, ji pati atrodo mėlyna, o žiedai geltoni, aplink saulę apsisuka per 29 metai, viename zodiako ženkle išbūna 2.5 metų.

        Šios palnetos įtaka yra slegianti. Ji sukelia melancholiją, savotišką šaltumą, tikslų pastovumą ir kietą atkaklumą. Saturno žmonės gana lėti ir rimti, kartais net rūstoki. Ši planeta simbolizuoja discipliną, kantrybę, atsakomybės jausmą, izoliaciją ir uždarumą.
 

        Fiziologiškai - žmogaus kūne Saturnas valdo odą ir skeletą, taip pat kelius, tulžį, dantis. Dantų skausmas, persišaldymai, kaulų lūžiai yra dažniausios ligos Saturno žmonių.
 

        Saturno padėtis horoskope atskleidžia asmens gyvenimo esmę, atramą, požiūrį į autoritetus, įstatymus, bendras elgesio normas bei discipliną:

   Ugnies ženkluose - parodo žmogų esant nepavaldų kitiems, tokia asmenybė bando primesti kolektyvui savo taisykles ir savo įstatymus. Jis gerbia autoritetus, tačiau kartu nori juos atmesti ir pats tapti juo.

   Oro ženkluose - saturnas sąlygoja žmogaus vidinę nepriklausomybę nuo kolektyvo, nuo jo taisyklių, tačiau ir prieštaringai nusiteikęs jis gali būti jiems pavaldus. Jis neatmeta naujų bendravimo formų, pats yra savarankiškas ir gerbia kitų teises.

   Vandens ženkluose - saturnas suteikia asmeniui socialinį plastiškumą, mokėjimą pritapti įvairiose situacijose, tačiau šis žmogus visų pirma remiasi emocijomis, asmeniniais ryšiais. Kartais jis būna per silpnas ir nuolaidus arba veliasi į konfliktus. Konfliktas - apsigynimo priemonė. trūksta organizuotumo.

   Žemės ženkluose - saturnas lemia savitą, netgi keistą asmens elgesį, kurio jis nesistengia primesti kitiems. Šie žmonės labai organizuoti ir pareigingi. Į aplinkinį pasaulį žiūri kaip į žiaurų ir slegiantį dalyką. Labai susirūpinę savo asmenine, ypač materialine gerove.


MIEGAMASIS IR VEIDRODŽIAI

Manoma, kad miegamajame veidrodžiui ne vieta! Kodėl? Naktį mes miegame, o miego metu kartais išskiriame neigiamą energiją, atsipalaiduodami nuo streso ir per dieną..

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)


 

MAISTO, GĖRIMŲ IR TABAKO POVEIKIS MIEGUI

Sotus žmogus lengviau užmiega. Sočiai pavalgius norisi miegoti ir dieną. Staiga sumažėjus kūno svoriui, prasideda nemiga, o padidėjus - gilėja miegas. Tie, kurie laikosi

PAVYDAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Visi gerai žinome, kad pavydas ardo santykius, žudo meilę. Visgi pavydas - nuolatinis meilės palydovas. Turbūt dažnoj poroje ar šeimoje, netyčiomis gaunasi taip kad pvz.


 

SVEČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Belaukiant svečių, visgi vertėtų pasidomėti ir svečių zodiako ženklais, nes dažniausiai vienodų ženklų žmonės mėgsta tuos pačius dalykėlius :)

ATOSTOGOS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Atostogos :) Taigi, jei dar nežinote, kur geriausia praleisti atostogas, tuomet pasikliaukite astrologija, turėtute neprašauti ;). Tad, labai trumpai - ką pataria žvaigžd


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net