Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   MĖNULIS - valdo jausmus ir poreikius, asmenybę, adaptacijos galimybes, jautrumą aplinkos pasikeitimams. Įkūnija moteriškąjį elementą tiek moterims, tiek ir vyrams, dvasinį asmenybės pasaulį, pasamonę. Taip pat vaisingumą, mitybą ir sveikatą plačiąja žodžio prasme.

        Aplink saulę apsisuka per 1 mėnesį, viename zodiako ženkle išbūna iki 205 paros.

        Apskritai, kai gerai pagalvoji keistas, tas mėnulis, juk kartais pabundi iš miego, pajutęs to plikagalvio žvilgsnį, įsistebeilijusį pro miegamojo langą. Pabundi ir negali užmigti, lyk kokia gyva būtybė tave stebėtų, lyk kąžką pasakyt norėtų...

        Mėnulis pats nešviečia, jo šviesa yra tik saulės šviesos atspindys. Viena mėnulio pusė visada apšviesta Saulės, kita visada skendi tamsoje. Kai mėnulis yra vienoje linijoje tarp saulės ir žemės, mes matome tamsiają pusę - tada būna jaunas. Kai žemė atsiduria linijoje tarp Mėnulio ir Saulės - matome pilnatį.
 

        Žmogaus kūne Mėnulis tvarko virškinimo sultis, skrandį, limfosistemą, krūtinę, kiaušides, simpatinę nervų sistemą, kuri glaudžiai susijusi su jausmais.
 

        Mėnulio padėtis horoskope rodo asmens sugebėjimą prisitaikyti prie aplinkos ir atitinkamai priderinti savo elgesį, kad visiems būtų gerai:

   Ugnies ženkluose - mėnulis nulemia žmogaus impulsyvumą ir troškimą nedelsiant keisti aplinką pagal savo skonį. Tokie žmonės nelinkę prisitaikyti, jie aktyvūs.

   Oro ženkluose - lemia didelį asmens plastiškumą, harmonijos ir pusiausvyros siekimą, atvirumą, lengvus kontaktus. Šie žmonės moka prisitaikyti, jie vengia konfliktų.

   Vandens ženkluose - daro žmogų labai jatrų menkiausiems aplinkos pasikeitimams. Pajutę aplinkos spaudimą, greitai užsidaro nepramušama siena. Kartais jų reakcija gali būti labai netikėta ir audringa - kai emocijos prasiveržia. Savo vidinį pasaulį atskleidžia tik esant darniems santykiams su asmenimis, su aplinkiniu pasauliu.

   Žemės ženkluose - mėnulis žmones apdovanoja vidine tvirtybe ir atsparumu išoriniams pokyčiams. Jie gerai kontroliuoja savo elgesį, bet nemoka prisitaikyti prie naujų sąlygų ir naujų žmonių.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net