Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   MARSAS - jėga, drąsa ir energija, pyktis ir impulsyvumas. Valdo karo specialybes, chirurgiją, biznį, judrumą ir viską, kur reikia asmeninės iniciatyvos. Valios planeta.

        Aplink saulę apsisuka per nepilnus 2 metus (687 dienas), viename zodiako ženkle išbūna 2 mėnesius.

        Horoskope Marsas simbolizuoja, kaip jau minėta, fizinę jėgą ir energiją, taip pat žemiškus instiktus ir garbės troškimą. Marso žmonės nevengia ginčų ir diskusijų, jie ieško naujų idėjų ir siekia nepriklausomybės.
 

        Ši planeta valdo žmogaus kūno uždegimų procesus, temperatūrą, imuninę sistemą, šlapimą, lyties organus, prakaitą, raumenis, raudonuosius kraujo kūnelius, jausmų sritį, taip pat veidą, kaukolę, smegenis bei akis.
 

        Marso padėtis gimimo horoskope labai svarbi. Ji rodo, kaip žmogus siekia savo tikslų:

   Ugnies ženkluose - lemia sugebėjimą labai greitai veikti. Toks žmogus impulsyviai ir aktyviai visomis jėgomis imasi siekti konkretaus tikslo. Tačiau po kiek laiko aktyvumas sumažėja, reikia pertraukos. Kol vėl ateina naujas impulsas.

   Oro ženkluose - marsas sąlygojatikslų nepastovumą, sugebėjimą greit persiorientuoti nuo vieno tikslo prie kito. Toks žmogus iš karto griebiasi kelių problemų. Jis linkęs dirbti kolektyve, ne vienas.

   Vandens ženkluose - marsas daro žmogų lėtai įsisiūbuojantį, neorganizuotą. Jam reikia išorinio impulso, stimulo. Tačiau kai ko nors geidžia, gali būti stebėtinai atkaklus ir aktyvus, kol pasiekia savo tikslą.

   Žemės ženkluose - marsas sąlygoja atkaklumą, atspatumą, žmogaus sugebėjimą viską atlikti iki galo, kruopščiai ir ilgai dirbti vieną ir tą patį darbą. Gyvenime jis siekia grynai praktiškų tikslų, nori matyti ir pats susirinkti savo triūso vaisius.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net