Žmogus pasaulio harmonijoje daugeliu grandinių sujungtas su žvaigždėmis, tiksliau planetomis, jų įtaka didžiulė, nors paprastai planetų įtaka labiausiai pastebima vaikuose, kol jie būna natūralūs, nuoširdūs, kaip sakant dar "nesugadinti", juk vėliau uždeda savo anspaudą šeima, auklėjimas bei socialinė aplinka. Tačiau, kaip bebūtų, argi, stovėdami po žvaigždėtu dangumi bei žiūrėdami į žvaigždes, nepasijaučiat esąs tos visatos dalimi? Bežiūrint, net mintys užplūsta gilesnės... pulsuoja ne tik viduje, bet ir šalia...

        Taigi, pagrindinės planetos ir kaip jos mus veikia iš aukštybių:


Saulė | Mėnulis | Merkurijus | Venera | Marsas | Jupiteris | Saturnas | Uranas | Neptūnas | Plutonas


   JUPITERIS - tvarko laimingus atsitikimus, sveikatą, optimizmą, gyvenimo laimę, sėkmę ir garbę. Simbolizuoja geras aplinkybes, globoja artistus, akademikus, politikus, leidėjus, religiją. Dar vadinama - dižiosios laimės planeta.

        Tai didžiausia Saulės sistemos planeta, aplink saulę apsisuka per 12 metų, viename zodiako ženkle išbūna 1 metai.

        Apskritai Jupiteris didina žmogaus išmintį, sugebėjimą iš anksto numatyti. Kada žmogus jaučiasi nelaimingas, nepatenkintas gyvenimu, jį užvaldo neigiamos emocijos depresija ir pan... tai kurį laiką reikia susikaupti ir pasistengti pritraukti Jupiterio jėgas - papraščiausias būdas, atitrūkit nuo miesto kasdienybės, nuvažiuokit į mišką, kur auga ąžuolai, nepatikėsit, bet ąžuolai nėra vien tik medžiai, jie puikiai atgaivina kūną ir sielą, ąžuolyne atsistato žmogaus biologinis laikas, jie suteikia žmogui stiprybės...
 

        Jupiteris žmogaus kūne valdo augimo procesą, riebalų susidarymą, kepenis.
 

        Jupiterio padėtis horoskope charakterizuoja žmogaus socialinį aktyvumą, sugebėjimą konkrečia savo veikla pasiekti gerų rezultatų, lemia asmens tikslus ir savają vertybių sistemą. Tai ir garbės troškimo planeta:

   Ugnies ženkluose - jupiteris žmogui suteikia troškimą įsitvirtinti visuomenėje, atkaklumą siekiant tikslų, mokėjimą įžvelgti esmę ir tik jai sutelkti visas savo jėgas, labai ryški jų savigarba. Kartais net per daug. Gali būti garbėtroškos.

   Oro ženkluose - ši planeta padovanoja puikų sugebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Tokie žmonės nori kolektyviai dirbti, lengvai keičia savo tikslus, darbus ir planus - jų vienu metu gali turėti keletą. Vertina tik savo draugijos, savo lygio žmonių nuomonę. Gan demokratiški.

   Vandens ženkluose - suteikia labai stiprų, bet nuo visų slepiamą troškimą kur nors pasireikšti ar įsitvirtinti. To pasiekia dažniausiai asmeniniais ryšiais, sugebėjimu prisitaikyti. Jiems itin reikšmingos tradicijos ypač šeimos. Jų elgesys labai plastiškas.

   Žemės ženkluose - jupiteris padidina asmens ištvermę, tikslų pastovumą, praktinius sugebėjimus, mokėjimą ilgai dirbti viena kryptimi. Jie moka pakovoti už savo nuomonę, gali ją priešpastatyti kolektyvui, tačiau jiems trūksta savigarbos ir savikritiško savęs vertinimo. Ir dažniausiai siekia materialinės naudos.


SMS LABANKTUKAI - SALDŽIŲ :)

Palinkėkit draugams labos nakties, parašydami gražų SMS - labanaktuką :) Tuk tuk... Ateina sapnas pamažu. Ar dar nemiegi? Negražu! Pabėgs dar sapnas link laukų..

TALENTAS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Kiekvienas žmogutis yra apdovanotas gabumais ar kažkokiais talentais. Taigi, sužinokite, ką Jums padovanoja žvaigždės gimimo dieną :)


 

NAMAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Liaudies išmintis byloja, kad namai pragarai, tačiau be namų - negerai. Kad taip nebūtų, namams vertėtų skirti daugiau dėmesio. Susikūrę saugią ir jaukią aplinką, turėsit

DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid


 

ĮDOMYBĖS - SAPNŲ, MIEGO DIEVAI, DEIVĖS

Fantasas - Jo sritis buvo fantazijos, netikroviški sapnai. Fantasas kaip ir jo brolis Fobertonas įgaudavo įvairių gyvūnų ir padarų formas, tik Fantaso įgautos formos nebu

10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net