• Uosis - ambicingas. (gegužės 25 - birželio 3 ir lapkričio 22 - gruodžio 1)
   Geros savybės: originalumas, gera vaizduotė, pastovumas, šeimyniškumas.
   Neigiamos savybės: kaprizingumas, egoistiškumas, netaktiškumas.
   Tinkamas partneris: Uosis, Skroblas, Bukas, Figmedis.
   Sėkmę nešantis akmuo: agatas, perlas, Menulio akmuo, turkis, topazas, cirkonis.
   Laimingas skaičius: 3, 5.

        ... nepaprastai patrauklus, savų ir svetimų mylimas. Gyvo, impulsyvaus charakterio, reiklus. Daro tai, kas jam atrodo tikslinga, juokiasi iš kritiškų ir piktų pastabų, yra aukščiau minios. Aukštus tikslus lengvai pasiekia, o jei tai jam nepavyksta, traukiasi iš visuomenės, kartais... net į vienuolyną. Ambicingas, inteligentiškas, gabus, dažnai įžymus. Nepaisant palankumo ir draugiškumo, būna egoistiškas - nori, kad kiti galvotų ir gyventų taip, kaip jie, tačiau, sugeba pajungti visuomenę savo reikmėms. Bet tai, nepaprasta natūra ir galima ja pasikliauti. Uosis žongliruoja likimu, gyvenime ieško neįprastų, paslaptingų dalykų.

        Šie žmonės gražūs, stiprūs, elegantiški, laisvų judesių, gyvo charakterio. Meilūs, tačiau dažniausiai tik tuomet, jei nuo to meilumo priklauso jų sėkmė ir gerovė. Jie gerai žino, ko nori, ir ko nenori. Siekdami savo, gali sumindyti visus, kurie pasitaikys kelyje. Dėl to neretai pykstasi su juos supančiais žmonėmis. Gyvenimo sunkumus įveikia juokdamiesi, todėl neretai kiti žmonės juos laiko neturinčiais atsakomybės jausmo ir valios. Jie originalūs, turi puikią vaizduotę, intuiciją, sugeba spėti ateitį, todėl kartais vaizduoja pranašus.

        Meilėje ištikimas, atsargus. Kartais atsargumas viršija jausmus. Jei ryšis gyventi dviese, tai tik rimtai. Tačiau, jie kaprizingi, bet, mylimam asmeniui yra meilūs, rūpestingi, pastovūs. Rinkdamiesi partnerį pergalvoja visas jo gerąsias ir blogąsias savybes. Veda dažniausiai iš meilės, tačiau vis tiek apgalvoję galimas pasekmes. Stengiasi kuo geriau sutvarkyti šeimyninį gyvenimą ir dažniausiai jiems pavyksta. Nebus jums bloga uosio šakų šešėlyje net ir blogomis, audringomis dienomis.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net