Rodyklė  Druidų horoskopas

  • Skroblas - estetas. (birželio 4 - 13 ir gruodžio 2 - 11)
   Geros savybės: pareigingumas, atsakomybė.
   Neigiamos savybės: konservatyvumas, smulkmeniškumas.
   Tinkamas partneris: Uosis, Skroblas, Bukas, Figmedis.
   Sėkmę nešantis akmuo: agatas, perlas, menulio akmuo, turkis, topazas, cirkonis.
   Laimingas skaičius: 3, 5.

        ... skroblo grožis šaltas, nors jaunystėje daugelio žvilgsnius patraukia. Skroblas labai rūpinasi savo išvaizda. Trupputį egoistas, estetas, norėtų gyvenime įsikurti kuo patogiau. Gyvena išmintingai, disciplinuotai. Bet po plona išminties plėvele snaudžia įvairūs troškimai: surasti šiltą, jausmingą partnerį, pasisekimą, šlovę. Dažnai jo poelgiai, gan artistiški.

        Šie žmonės išdidūs, į viską žiūri iš viršaus, šiek tiek pašaipiai. Tipiški estetai, kuriuos labiau traukia forma, o ne turinys. Mėgsta rodytis aukštuomenėje, vertina įvairiausius įvertinimo pažymėjimus, nuolat svajoja apie garbę. Jie palieka gerą įspūdį, nors ir nėra labai išvaizdūs.

        Labai pareigingas, kartais perdėtai. Šis bruožas apsunkina jo asmeninį gyvenimą. Mėgstantys tvarką, paprastai, besilaikantys įstatymų. Jie itin konservatyvūs, smulkmeniškai laikosi nustatytos tvarkos, įstatymų, nemėgsta naujovių. Juos nuolat persekioja baimė, kad gali suklysti. Jie mėgsta filosofiją, oratorinį meną.

        Meilėje norėtų ko nors nebanalaus, svajoja apie tai, bet retai jausmų srityje būna laimingas, dažniau būna mylimas nei pats myli. Skroblas dažnai ir ilgai svarsto, bijo blogai pasirinkti, nenori būti apgautas, nepasitiki žmonėmis. Šis bruožas apsunkina jo asmeninį gyvenimą. Mylimam žmogui yra ištikimi, atsakingi. Meilė jiems ne pramoga, o reikšmingas atsakingas dalykas. Jie meilūs, rūpestingi sutuoktiniai. Jei tenka rinktis tarp meilės ir pareigos, jie pasirenka pareigą. Vedybinis gyvenimas klostosi ramiai, tvarkingai, be didelių konfliktų.


DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid

MIEGO POVEIKIS SVEIKATAI

Tai, kad miegas yra svarbus gerai savijautai, yra įrodę mokslininkai. Tačiau, dar vis galima išgirsti nuomonių, kad pramiegotos valandos - tuščiai praleistas laikas, deja


 

MUZIKA GERIAU NEI MIGDOMIEJI

Ką darote, kad įveiktumėte nemigą? Skaičiuojate avis, galvojate apie kažką nuobodaus, ar geriate migdomųjų? Pamirškite visus šiuos pasenusius metodus ir išbandykite..

KŪNO KALBOS PAGRINDAI - KAIP ATPAŽINTI MELĄ?

Bendraujant su aplinkiniais, labai svarbu žinoti, pažinti neverbalinius gestus, įspėjančius apie apgaulę. Patys ženkliausi tokie gestai yra susiję su rankų prisilietimu p


 

KIEK LAIKO REIKIA MIEGOTI?

Miego poreikis, yra labai individualus dalykas, vieniems pakanka 5, o kitiems ir 8 valandų per mažai. Taigi, kiek valandų jums reikėtų miegoti, geriausiai pakuždėtų jūsų

NAUDINGIAUSI MAISTO PRODUKTAI KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Žvaigždės pataria, bet neliepia valgyti tik tai. Idealiausias variantas valgyti ko norisi. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia.


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net