• Šermukšnis - jautrus. (balandžio 1 - 10 ir spalio 4 - 13)
   Geros savybės: pasiaukojimas dėl kitų, energingumas, gera vaizduotė.
   Neigiamos savybės: reiklumas, konservatyvumas.
   Tinkamas partneris: Kiparisas, Topolis, Kedras, Uosis, Skroblas, Figmedis, Bukas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: safyras, deimantas, opalas.
   Laimingas skaičius: 1, 6.

        ... tegul jūsų nesuklaidina jo tariamas švelnumas. Šermukšnis – stiprus, ištvermingas ir labai energingai kovoja su įvairiomis negandomis. Jo veide dažniau šypsena nei ašaros, nepaisant to, kad kiekvieną savo ir kitų nesėkmę giliai išgyvena. Bet toks jau yra šermukšnis: žavingas, giedras, gamtos dovanomis pasipuošęs. Egoizmas jam svetimas, jis trokšta kreipti į save ne tik žvilgsnius, bet ir reikalus, veiklą. Jis nepriklausomas ir kartu priklausomas. Gyvena, kad gyventų, mėgsta judrumą, nerimą ir net komplikacijas. Deja, ir pats komplikuoja kartais savo asmeninį gyvenimą, pernelyg filosofuodamas, abejodamas. Jo skonis ir jautrumas teikia galimybę būti menininku, nors ir kitose srityse gali pasiekti gerų rezultatų. Meilėje elgiasi netikėtai: aistringas, jausmingas ir staigus. Keičia partnerius, nes širdis amžinai nepasotinama. Niekada neatleidžia ir dažnai nutraukia santuoką. Apskritai iš savo meilės partnerio reikalauja ištikimybės ir nuolat tikrina jo jausmus. Jų neįmanoma apgauti. Gerai sugyvena su tais, kurie yra sąžiningi ir atviri. Labai draugiškas. Galėtų vaidinti aiškiaregį, jei tikėtų, kad tai tiesa.

        Dažniausiai tai nedideli, smulkūs žmonės, tačiau be galo stiprūs viduje, energingi. Jie mieli ir patrauklūs, nuolat šypsosi, iš lengvos eisenos atskiriami iš tolo.

        Mėgsta būti kitų globojami ir nuo jų priklausomi. Mėgsta artimiesiems suteikti džiaugsmą, nepaisydami savo poreikių. Kartais, paskendę kitų reikaluose, jie pamiršta savo planus. Jais visada galima pasikliauti. Jų vidinis dvasinis gyvenimas taip pat labai gražus. Jie mėgsta fantazuoti, turi gerą intuiciją. Jie rimti ir kiek konservatyvūs, gali nesuprasti humoro, jiems trūksta paprastumo.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net