Rodyklė  Druidų horoskopas

  • Riešutmedis - aistringas. (balandžio 21 - 30 ir spalio 24 - lapkričio 2)
   Geros savybės: atvirumas, geraširdiškumas, originalumas.
   Neigiamos savybės: vidiniai prieštaravimai, noras valdyti.
   Tinkamas partneris: Riešutas, Jazminas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: smaragdas, safyras, deimantas, berilas, Tigro akis, topazas, opalas.
   Laimingas skaičius: 6, 9.

        ... kontrastingas, keistas, kietas riešuto charakteris. Dažnai egoistas, agresyvus, negailestingas, tačiau, kartu yra kilnus, plataus akiračio. Netikėtos reakcijos, didelės ambicijos, lankstumo stoka riešutą daro sunkiu partneriu. Ne visada mylimas, bet visada juo žavimasi, pripažįstamas jo autoritetas. Meilėje labai pavydus, aistringas, išgyvena kiekvieną jausmų nuotykį. Bendraujant su Riešutmedžiu visada laukia netikėtumai, ir nebūtinai malonūs - mylimam žmogui diktuoja savo taisykles. Jie gali netikėtai prisipažinti meilėje, bet taip pat nelauktai visa tai paneigti. Negalima pasiduoti jų įtakai, būtina išlaikyti savo savarankiškumą, kitaip jie privers paklusti savo valiai, pavers žaisliuku. Nesiilsi, bet ir neduos ilsėtis. Gabus viskam. Genialus strategas. Aukštose pareigose ir paprastame darbe išsiskiria ambicija ir darbštumu. Nesiekia pigaus populiarumo, nekasdieniškas ir nemėgsta kompromisų.

        Šie žmonės ypač vertina tai, ką susikuria savo rankomis. Jie rūpinasi savo stiliumi, manieromis. Nori būti išskirtiniai, išlaikyti savo nepriklausomybę ir uždarumą. Niekada nevaidina ir neapsimetinėja, kad patiktų kitiems. Nepripažįsta kompromisų. Pasikliauja tik patys savimi. Sunkiai apsisprendžia. Jiems būdingi vidiniai prieštaravimai.

        Dažnai reikalauja, kad jo nuomonė būtų išklausyta ir kad būtų pritarta. Apskritai, jie geraširdiški, mandagūs, bet kai yra blogos nuotaikos, gali būti ir atšiaurūs, įžeidūs. Neturi stipraus atsakomybės jausmo. Juos retai gražia sąžinė dėl blogų darbų.


SPALVŲ HOROSKOPAS

Teigiama, kad būtent spalva - geriausiai atspindinti Jūsų asmenybę. Taigi, patyrinėkime save bei kitus..

HIGIENINIAI ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Įdomu? dirstelkite ką žvaigždės, gali pasakyti apie mūsų elgesį prie praustuvo, apie higieninius įpročius ir panašius dalykėlius. Ką gali žinoti, gal sužinosit šį tą įdom


 

PUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia

PLANETŲ ĮTAKA SAPNAMS

Pagal Indų religinį kalendorių, kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra Saulės sistemos planeta. Visos jos turi savo ypatingų galių, kurios veikia žmogaus gyvenimo sriti


 

KODĖL KNARKIAMA?

Knarkimas - tai garsas, kylantis įkvėpimo metu vibruojant minkštajam gomuriui ir liežuvėliui. Tai gali būti ne tik įkyrus nemalonumas, bet ir sunkios ligos požymis..

VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net