• Riešutmedis - aistringas. (balandžio 21 - 30 ir spalio 24 - lapkričio 2)
   Geros savybės: atvirumas, geraširdiškumas, originalumas.
   Neigiamos savybės: vidiniai prieštaravimai, noras valdyti.
   Tinkamas partneris: Riešutas, Jazminas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: smaragdas, safyras, deimantas, berilas, Tigro akis, topazas, opalas.
   Laimingas skaičius: 6, 9.

        ... kontrastingas, keistas, kietas riešuto charakteris. Dažnai egoistas, agresyvus, negailestingas, tačiau, kartu yra kilnus, plataus akiračio. Netikėtos reakcijos, didelės ambicijos, lankstumo stoka riešutą daro sunkiu partneriu. Ne visada mylimas, bet visada juo žavimasi, pripažįstamas jo autoritetas. Meilėje labai pavydus, aistringas, išgyvena kiekvieną jausmų nuotykį. Bendraujant su Riešutmedžiu visada laukia netikėtumai, ir nebūtinai malonūs - mylimam žmogui diktuoja savo taisykles. Jie gali netikėtai prisipažinti meilėje, bet taip pat nelauktai visa tai paneigti. Negalima pasiduoti jų įtakai, būtina išlaikyti savo savarankiškumą, kitaip jie privers paklusti savo valiai, pavers žaisliuku. Nesiilsi, bet ir neduos ilsėtis. Gabus viskam. Genialus strategas. Aukštose pareigose ir paprastame darbe išsiskiria ambicija ir darbštumu. Nesiekia pigaus populiarumo, nekasdieniškas ir nemėgsta kompromisų.

        Šie žmonės ypač vertina tai, ką susikuria savo rankomis. Jie rūpinasi savo stiliumi, manieromis. Nori būti išskirtiniai, išlaikyti savo nepriklausomybę ir uždarumą. Niekada nevaidina ir neapsimetinėja, kad patiktų kitiems. Nepripažįsta kompromisų. Pasikliauja tik patys savimi. Sunkiai apsisprendžia. Jiems būdingi vidiniai prieštaravimai.

        Dažnai reikalauja, kad jo nuomonė būtų išklausyta ir kad būtų pritarta. Apskritai, jie geraširdiški, mandagūs, bet kai yra blogos nuotaikos, gali būti ir atšiaurūs, įžeidūs. Neturi stipraus atsakomybės jausmo. Juos retai gražia sąžinė dėl blogų darbų.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net