• Pušis - rafinuota. (vasario 19 - 29 ir rugpjūčio 24 - rusėjo 2)
   Geros savybės: įžvalgumas, organizuotumas, optimizmas.
   Neigiamos savybės: savigarba, nepastovumas.
   Tinkamas partneris: Pušis, Ieva, Liepa, Alyvmedis.
   Sėkmę nešantis akmuo: akvamarinas, heliotropas, chrizolitas, safyras, sardoniksas.
   Laimingas skaičius: 5, 7.

        ... pušis žino savo vertę. Truputį įsimylėjusi save, mėgsta būti malonių žmonių apsupta. Nežiūrint silpnybių, yra tvirta, moka kovoti su sunkumais, ir taip tvarko gyvenimą, kaip jai patogu. Joje nėra nieko pasyvaus. Drąsi net iki įžūlumo. Kiekvienoj gyvenimo situacijoj ras sau vietą, pasieks ką nors sau. Yra gera kolegė ir kompanionė. Užtat meilėje liepsnoja staigiai, ryškia liepsna, bet greit ir gęsta. Išgyvena daug nusivylimų, kol sutinka savąjį. Pasitenkinimą visada randa darbe. Yra geras organizatorius, aplinkiniai ja pasitiki. Jos praktinė gyvenimo filosofija, drąsa užtikrina jai gerą efektą, kol kilę nauji jausmai, kuriuos ji traktuoja labai sentimentaliai, nesunaikina visko.

        Šie žmonės visada žavingi, jaunatviški, ilgai nesenstantys. Atkaklūs, optimistai, kiekvieną nesėkmę ir pasipriešinimą pasitinkantys iškelta galva. Jiems sekasi, nesvarbu, ko besiimtų. Jie užsispyrę, gerai žino, ko nori, todėl atkakliai to siekia. Nelaukia, kol likimas atneš laimę, savo gyvenimą kuriasi patys. Sugeba gerai planuoti ir įgyvendinti planus. Mėgsta nuotykius, keliauti.

        Myli namus, vertingus daiktus, gražų interjerą. Tokią aplinką susikuria patys. Šiek tiek savimylos, rūpinasi savimi, o nesistengia padėti kitiems. Mėgsta pasididžiuoti savimi.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net