• Obelis - meilė. (birželio 25 - liepos 4 ir gruodžio 23 - sausio 1)
   Geros savybės: geraširdiškumas, ištikimumas, gera vaizduotė.
   Neigiamos savybės: patiklumas, negalvojimas apie ateitį.
   Tinkamas partneris: Pušis, Ieva, Liepa, Alyvmedis, Riešutas, Jazminas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: granatas, rubinas, turkis, perlas, smaragdas.
   Laimingas skaičius: 7, 8.

        ... Nelabai tvirtos išvaizdos šis medis, bet kokios dėkingos išvaizdos!.. Seksualus, nepaprasto žavesio, švelnumo. Iki galo senatvės turės pasisekimą tarp priešingos lyties atstovų. Visą gyvenimą, ar bus laimingai įsimylėjus ar ne, bus linkusi į nuotykius ir flirtą. Jei ras santuokoje pasitenkinimą, nukrypimų į nuotykius atsisakys, nors nori mylėti ir būti mylima. Nepaisant tokios prigimties, iš esmės yra labai ištikima ir jautri partnerė. Be jokių išskaičiavimų: atiduos paskutinius marškinius, pasidalins paskutiniu skatiku. Pasitaiko, kad jos palankumas išnaudojamas. Obelis negalvoja apie rytdieną. Gyvena šia diena, nekuria tolimos ateities planų. Dažnai išsiblaškiusi. Apskritai yra nerūpestinga filosofė su lakia fantazija. Turi sugebėjimą mokslui, ir linkę siekti žinių, daug skaito, bet tik tai, kas domina. Kaupia gražius daiktus, tačiau ne tam, kad prieš ką nors pasigirtų, pasididžiuotų, bet tiesiog savo malonumui. Jei aplinkybės palankios, pasiekia pripažinimą ir titulus. Gyvenimas judrus, įdomus, niekada nebus ramus ir nuobodus.

        Dažniausiai nedidelio ūgio, taisyklingų bruožų ir laikysenos žmonės. Iš jų tiesiog spinduliuoja energija. Jie dažnai jausmingi, sentimentalūs, patiklūs, todėl kenčia nuo kitų apgaulės. Jiems svetimas egoizmas.

        Mėgsta emocines permainas, naujoves, net, jei jos sujaukia asmeninį gyvenimą. Gali vesti susižavėjimą palaikę meile, bet ir tokiu atveju liks ištikimi partneriui iki gyvenimo pabaigos.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net