Rodyklė  Druidų horoskopas

  • Obelis - meilė. (birželio 25 - liepos 4 ir gruodžio 23 - sausio 1)
   Geros savybės: geraširdiškumas, ištikimumas, gera vaizduotė.
   Neigiamos savybės: patiklumas, negalvojimas apie ateitį.
   Tinkamas partneris: Pušis, Ieva, Liepa, Alyvmedis, Riešutas, Jazminas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: granatas, rubinas, turkis, perlas, smaragdas.
   Laimingas skaičius: 7, 8.

        ... Nelabai tvirtos išvaizdos šis medis, bet kokios dėkingos išvaizdos!.. Seksualus, nepaprasto žavesio, švelnumo. Iki galo senatvės turės pasisekimą tarp priešingos lyties atstovų. Visą gyvenimą, ar bus laimingai įsimylėjus ar ne, bus linkusi į nuotykius ir flirtą. Jei ras santuokoje pasitenkinimą, nukrypimų į nuotykius atsisakys, nors nori mylėti ir būti mylima. Nepaisant tokios prigimties, iš esmės yra labai ištikima ir jautri partnerė. Be jokių išskaičiavimų: atiduos paskutinius marškinius, pasidalins paskutiniu skatiku. Pasitaiko, kad jos palankumas išnaudojamas. Obelis negalvoja apie rytdieną. Gyvena šia diena, nekuria tolimos ateities planų. Dažnai išsiblaškiusi. Apskritai yra nerūpestinga filosofė su lakia fantazija. Turi sugebėjimą mokslui, ir linkę siekti žinių, daug skaito, bet tik tai, kas domina. Kaupia gražius daiktus, tačiau ne tam, kad prieš ką nors pasigirtų, pasididžiuotų, bet tiesiog savo malonumui. Jei aplinkybės palankios, pasiekia pripažinimą ir titulus. Gyvenimas judrus, įdomus, niekada nebus ramus ir nuobodus.

        Dažniausiai nedidelio ūgio, taisyklingų bruožų ir laikysenos žmonės. Iš jų tiesiog spinduliuoja energija. Jie dažnai jausmingi, sentimentalūs, patiklūs, todėl kenčia nuo kitų apgaulės. Jiems svetimas egoizmas.

        Mėgsta emocines permainas, naujoves, net, jei jos sujaukia asmeninį gyvenimą. Gali vesti susižavėjimą palaikę meile, bet ir tokiu atveju liks ištikimi partneriui iki gyvenimo pabaigos.


ĮDOMYBĖS - KIEK MIEGA GYVŪNAI?

Vieni didžiausių miegalių yra rudieji šikšnosparniai - per dieną jiems reikia maždaug 19,5 val. miego. Bet, pasirodo rekordas visgi priklauso gyvačių vienai rūšiai kuri,

MIGDOMŲJŲ VAISTŲ POVEIKIS

Ar visiems žmonėms galima vartoti migdomuosius vaistus? - dažniausiai nepatariama vartoti žmonėms, sergantiems inkstų nepakankamumu. Taip pat gali nualinti viršutinius..


 

PATARIMAI - KAIP GERAI IŠSIMIEGOTI?

Geriausia mankštintis tuomet, kai iki miego lieka 4-6 val. - pirmą dienos pusę. Vėlai vakare bėgioti ristele nepatariama, nes energijos išteklius papildęs organizmas nėra

MIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..


 

REGĖJIMO GERINIMO PRATIMAI

Taip vadinamas pratimas - "Rašymas nosimi". Užsimerkiama ir savo nosį įsivaizduojant kaip pailgintą rašiklį, ore ja "rašoma", kas tik ateina į galvą: kažkokie pavadinimai

VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net