• Lazdynas - nepaprastas. (kovo 22 - 31 ir rugsėjo 24 - spalio 3)
   Geros savybės: originalumas, protingumas, lengvai mokosi.
   Neigiamos savybės: nuotaikų kaita, kaprizingumas.
   Tinkamas partneris: Kiparisas, Topolis, Kedras, Uosis, Bukas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: safyras, deimantas, opalas, Tigro akis.
   Laimingas skaičius: 1, 6.

        ... greičiau nepatraukiantis dėmesio nei efektingas, turi didelės įtakos aplinkiniams, o asmeninis žavesys padeda pasiekti gyvenimo tikslą. Nereiklus ir labai atlaidus. Jei jam reikia, moka išnaudoti žmones, moka patikti, palankumas kitiems užtikrina jam populiarumą, apie kurį jis slapčia svajoja. Lazdynas paprastai būna veikėjas, kovotojas, visuomenininkas. Mažiau rūpinasi savo ir šeimos gyvenimu. Meilėje kartais kaprizingas, nors ir garbingas bei tolerantiškas partneris. Charakteringas bruožas – intuicija ir tikslus įvykių įvertinimas. Daugumos Lazdynų gyvenimas nekasdieniškas, nors neretai nelengvas.

        Tai originalūs žmonės, turi savitą požiūrį į gyvenimą, žmones ir daiktus. Nepastovūs. Gali būti nuoširdūs, kantrūs, atsidavę. Gali būti ir pavojingi, siekiantys pikto. Gali būti iniciatyvūs. Gali ir būti tingūs, į viską numojantys ranka. Viskas priklauso nuo jų nuotaikos ir kaprizų.

        Šio ženklo žmonės išmintingi, išsilavinę visose srityse, lengvai ir greitai mokosi. Be to, turi ir antgamtiškų sugebėjimų - sugeba įspėti slaptas žmonių mintis. Viduramžiais šio ženklo žmones laikė burtininkais, raganomis, degino ant laužo.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net