• Klevas - protingasis. (balandžio 11 - 20 ir spalio 14 - 23)
   Geros savybės: draugiškumas, patikimumas, iniciatyvumas, humoro jausmas.
   Neigiamos savybės: nepastovumas, valios stoka baigti pradėtą darbą.
   Tinkamas partneris: Kiparisas, Topolis, Kedras, Uosis, Skroblas, Figmedis, Bukas.
   Sėkmę nešantis akmuo: safyras, deimantas, opalas, Tigro akis, heliotropas.
   Laimingas skaičius: 1, 6.

        ... tai nėra paprastas, mažas žmogus! Piktas ar geras, klevas visada originalus, neišsiskiriantis iš minios. Nedrąsus, didelių ambicijų, išdidus, trokštąs naujovių. Dažnai ciniškas, kartais įsimylėjęs save, nori, kad apie jį būtų šnekama, jautrus pagyroms. Esant būtinybei, sugeba gyventi labai kukliai. Iš esmės sveikas, tačiau dažnai negaluoja, neretai nerviškai palūžta. Turi daug kompleksų. Klevo meilė labai komplikuota - mylinčiam žmogui su jais gali būti sunku, būtent dėl nenuspėjamo charakterio, blaškymosi prie įvairių idėjų įgyvendinimo, pomėgio būti kompanijoje, o ne dviese. Čia jis irgi nori imponuoti, savo išrinktajam objektui primesti savo valią ir kaprizus. Lengvai įsisavina žinias, turi gerą atmintį. Jo gyvenimas yra įdomus, nors nelengvas.

        Šio ženklo žmonės yra individualistai, itin rūpinasi savo išvaizda, vaikosi madų, yra koketiški. Jie labai smalsūs, mėgsta būti visur, kur tik vyksta kas nors neįprasto. Judrūs, nemėgsta užsidaryti namuose, nuolat ieško pažinčių su vis naujais žmonėmis. Mėgsta juokauti. Mėgsta bendrauti, atvirauti. Skatina kitų žmonių norą atsiverti ir išsipasakoti. Patikimi, neišduoda paslapčių. Mėgsta, kai kalbama ir apie juos.

        Nuolat kupini sumanymų, keistų, ekstravagantiškų idėjų. Mėgsta naujoves, gina naujas idėjas. Vis dėl to retai realizuoja savo sumanymus iki galo. Yra pakankamai santūrūs ir atsargūs, tačiau gali priimti ir rizikingus sprendimus, kurie pakeistų jų dvasinį gyvenimą. Materialiniais interesai jiem nėra tokie svarbūs.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net