Rodyklė  Druidų horoskopas

  • Kaštonas - teisingas. (gegužės 15 - 24 ir lapkričio 12 - 21)
   Geros savybės: pastabumas, organizuotumas, tiesos siekimas.
   Neigiamos savybės: diplomatijos stoka.
   Tinkamas partneris: Riešutas, Jazminas, Kaštonas, Uosis, Skroblas, Figmedis.
   Sėkmę nešantis akmuo: smaragdas, safyras, deimantas, berilas, Tigro akis, topazas, opalas, agatas, perlas.
   Laimingas skaičius: 5, 6, 9.

        ... jo grožis nekasdieniškas, jam nerūpi kitų nuomonė. Turi gilų teisybės jausmą, greitai reaguoja, dėl kokio nors reikalo gali sukelti net muštynes, bet sugeba ir pasitraukti. Tai tikras diplomatas. Meilėje – rafinuotas. Nelengvai suranda partnerį, nors to trokšta. Jei myli, tai tik kartą. Draugijoje jautrus, gan jautriaui, kartais perdėtai reaguoja į pastabas, juokelius. Dažnai vaizduojasi pranašesnis, o iš tiesų kenčia, nerasdamas supratimo ir atgarsio. Šeimyniniame gyvenime ištikimas ir išmintingas, labai išradingas paprastuose namų ruošos darbuose. Kaštono likimas daugiau priklauso nuo aplinkybių ir nuo kitų žmonių nei nuo jo paties. Būna, kad pasiekia aukštumų, bet būna, kad visą gyvenimą kovoja su kliūtimis nepažindamas pasitenkinimo.

        Šie žmonės patrauklūs, energingi. Mėgsta būti savarankiški, reikalauja erdvės. Turi įgimtą tiesos siekimo jausmą. Daug dėmesio skiria moralės normoms. Gerai organizuoti, moka planuoti darbą.

        Deja, jie sunkiai sukalbami, nepritaria bet kokioms taktinėms, diplomatinėms gudrybėms, todėl, neretai visai nenorėdami, nuteikia žmones prieš save. Diplomatiškumo stoka jiems kenkia, verčia keisti veiklą ir darbą, išgyventi nusivylimą. Jie realistai, besiremiantys stebėjimu ir tyrimais. Tiesa jiems svarbesnė už pinigus, tačiau dažniausiai jiems pinigų netrūksta.

        Reikalauja daug meilės ir tuo pačiu metu nuolat išgyvena baimę, jog nesulauks atsako iš tų, kurie jiems patinka, todėl bijo prisipažinti savo jausmus. Toks elgesys trikdo partnerį, pražudo net didžiausią meilę.


VILIOJIMAS - FLIRTO PASLAPTYS PAGAL ZODIAKĄ

Apskritai žmones perprasti dažnai būna sunku. Tačiau tai nereiškia, kad neįmanoma. Yra toks posakis: pažįstu kaip nuluptą... o ar tikrai? :) Taigi, o ką sako žvaigždės? k

SMS LABANKTUKAI - SALDŽIŲ :)

Palinkėkit draugams labos nakties, parašydami gražų SMS - labanaktuką :) Tuk tuk... Ateina sapnas pamažu. Ar dar nemiegi? Negražu! Pabėgs dar sapnas link laukų..


 

MAISTO, GĖRIMŲ IR TABAKO POVEIKIS MIEGUI

Sotus žmogus lengviau užmiega. Sočiai pavalgius norisi miegoti ir dieną. Staiga sumažėjus kūno svoriui, prasideda nemiga, o padidėjus - gilėja miegas. Tie, kurie laikosi

PRANAŠIŠKI SAPNAI - KAS TAI?

Paprastai sapnai yra nenuoseklūs, absurdiški, kupini keisčiausių permainų, šuolių nuo gaidžio prie asilo ir t.t. Tuo tarpu pranašiški sapnai visuomet būna labai konkretūs


 

SVEČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Belaukiant svečių, visgi vertėtų pasidomėti ir svečių zodiako ženklais, nes dažniausiai vienodų ženklų žmonės mėgsta tuos pačius dalykėlius :)

KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..


 

Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2021 © www.sapnai.net