• Karklas - melancholikas. (kovo 1 - 10 ir rugsėjo 3 - 12)
   Geros savybės: gera vaizduotė, intuicija, artistiškumas.
   Neigiamos savybės: nepastovumas.
   Tinkamas partneris: Pušis, Ieva, Liepa, Alyvmedis.
   Sėkmę nešantis akmuo: akvamarinas, heliotropas, safyras, sardoniksas.
   Skaičius: 5, 7.

        ... gražūs, bet liūdni. Jei tai moteris, ji natūraliai graži. Vyrai-Gluosniai turi didelį pasisekimą tarp moterų. Be galo jautrūs santykiuose su žmonėmis ir jausmų pasaulyje. Turi sugebėjimų mene, grožį mėgsta visur. Svajoja apie gražius namus, papuošalus ir juvelyrinius dirbinius. Vilioja kelionės, bet kartu jį riša šeima, namai. Dvilypė natūra: iš vienos pusės mieguista, jautri, iš kitos – nerami, permaininga. Yra tiesaus, garbingo charakterio. Artimiems žmonėms leidžiasi vadovaujama, bet gyvenimas su Gluosniu nėra lengvas. Kaprizingas, reiklus, priklausomas nuo nuotaikų, net isteriškas. Labai intuityvus, turi sugebėjimų numatyti įvykius ir tuo stebina aplinkinius. Dažnai meilėje kenčia, bet pasitaiko, kad užuovėją randa šeimoje. Tada slapčia jaučiasi nesuprastas, nepakankamai įvertintas.

        Šie žmonės paslaptingi, mistiški. Poetiški, romantiški, melancholiški, jausmingi iš prigimties, moka džiaugtis kiekviena gyvenimo minute. Mėgsta šilumą, jautriai reaguoja į kvapus ir skonius. Mėgsta filosofuoti. Gana artistiškos prigimties, turi gerą intuiciją, vaizduotę. Nesunkiai atspėja kitų žmonių norus ir mintis.

        Kartais apsimeta silpnais ir bejėgiais, kad sulauktų kitų žmonių dėmesio. Nors, patys puikiai sugeba tvarkytis su nesėkmėmis.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net