• Guoba - moralistė. (sausio 12 - 24 ir liepos 15 - 25)
   Geros savybės: atvirumas, ištikimumas.
   Neigiamos savybės: neramumas, noras valdyti.
   Tinkamiausias partneris: Kaštonas, Lazdynas, Klevas, Pušis, Ieva.
   Sėkmę nešantis akmuo: granatas, ametistas, Mėnulio akmuo, rubinas.
   Laimingi skaičiai: 4, 7, 8.

        ... išvaizdos dailumas traukia dėmesį. Tuo labiau, kad rengiasi skoningai. Gyvenime tenkinasi kuo nors ir nekomplikuoja nei sau, nei aplinkiniams gyvenimo. Rami, santūri, reikli, smerkia kitų klaidas ir trūkumus. Silpnos sveikatos, dažnai serga, bet dažniausiai nepavojingai. Iš prigimties giedra, kelia žmonių pasitikėjimą. Ypatingai vertinama darbe. Ištikima ir dora šeimoje, labai rimtai traktuoja šeimynines vertybes. Mėgsta vadovauti, nemėgsta klausyti. Ne tik nepaprasto intelekto, bet ir gabių rankų. Turi humoro jausmą, bet ir permainingas nuotaikas. Gyvenimą planuoja ir kuria protingai ir naudojasi juo išmintingai.

        Šie žmonės aukšti, grakštūs, gražūs, nepaisant to, kad mažai rūpinasi savo išvaizda. Jiems svarbu patogumas, komfortas, o ne mada. Realistai, mėgsta patogią buitį. Jie atviri, nuoširdūs, dosnūs, rūpestingi artimiems ir mylimiems žmonėms.

        Mėgsta vadovauti, moralizuoti, gali tuo piktnaudžiauti. Tačiau dažniausiai, imdamiesi darbo, jaučia atsakomybę. Tiki žmonių gerumu, vertina tiesą, kovoja už ją. Skaudžiai išgyvena nesėkmes, lėtai apsisprendžia.

        Myli aistringai, stipriai prisiriša prie mylimojo, gali su vienu partneriu išgyventi visą gyvenimą.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net