• Figmedis - sentamentali. (birželio 14 - 23 ir gruodžio 12 - 20)
   Geros savybės: kantrumas, kūrybiškumas, patikimumas, pastovumas.
   Neigiamos savybės: nihilizmas, nepasitikėjimas ir pavydas, nuobodumas.
   Tinkamas partneris: Uosis, Skroblas, Bukas, Figmedis, Jazminas, Pušis, Liepa.
   Sėkmę nešantis akmuo: agatas, perlas, Mėnulio akmuo, turkis, topazas, cirkonis, smaragdas, rubinas
   Laimingas skaičius: 3, 5, 7.

        ... stipri, nuostabi, ne kiekvienam patinkanti asmenybė. Bet jai reikia meilės ir šilumos. Savarankiškos nuomonės, nemėgsta prieštaravimų, jei gali, priešininkus naikina. Myli gyvenimą apskritai, o ypač šeimyninį, nemėgsta karštų jausmų. Jausmingumas siejasi su nepastovumu, ir tai sudaro nemažai komplikacijų ir kančių. Nepaprastai nuoširdi vaikams. Gan praktiška. Pamažu įpranta prie patogumų ir tingėjimo. Į žemę remiasi abiem kojomis ir gyvenimą tvarko su pieštuku rankose. Turi gilų humoro jausmą. Verta sujungti savo gyvenimą su juo, nesigailėsite, nors stebuklų iš jos nelaukite.

        Šie žmonės nėra gražuoliai, tačiau nelieka nepastebėti. Jie turi daug kompleksų, ne visur ir ne visada jaučiasi patogiai. Sunkiai išgyvena nesėkmes, tiesiog džiūsta, palaužti liūdesio, skausmo. Jiems reikia savos erdvės ir šilumos. Jie emocionalūs ir nuolaidūs. Neretai dėl nuolaidumo praranda savo ramybę.

        Dirba kantriai, stropiai, nors kartais ir patingi. Jie realistai, tačiau, dažnai pasiduoda abejonėm, kad gali nepavykti įgyvendinti tai, ką sumano. Jie impulsyvūs, turi daug gerų sumanymų, tačiau ne visada juos pavyksta įgyvendinti, trūksta ryžtingumo.

        Meilės partneriui jie nuobodoki, gali greit įgristi. Jie nėra romantiški, paprastus pastovius jausmus jie vertina labiau už fantazijas. Tačiau būtent dėl to puikiai tinka šeimyniniam gyvenimui. Jie vertina stabilumą. Pastovumą gali sugriauti tik didelis šių žmonių pavydas.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net