• Eglė - melancholikas (sausio 2 - 11 ir liepos 5 - 14)
   Geros savybės: kantrumas, atkaklumas, sąžiningumas.
   Neigiamos savybės: kaprizingumas, uždarumas.
   Tinkamas partneris: Pušis, Ieva, Liepa, Alyvmedis, Riešutas, Jazminas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: granatas, rubinas, turkis, Mėnulio akmuo, perlas, smaragdas.
   Laimingi skaičiai: 7, 8.

        ... grožis šaltas, elegancija visada originali. Išsiskiria savo vertės pajautimu, rezervuotumu, kultūra. Mėgsta juvelyrinius dirbinius, gražius baldus ir apskritai grožį visur. Gyvena ilgai, nors pasitaiko, kad ją persekioja ligos. Kaprizinga, užsispyrusi, dažnai yra vieniša minioje. Turi polinkį į egoizmą (nors ne visada pati tai suvokia, tai nereiškia, kad savo artimiesiems yra bloga). Priešingai, artimųjų ratas – tai ji pati, ir jiems ji gali pasišvęsti. Mažakalbė, kuklių poreikių, svetimiems net šiurkšti. Labai ambicinga, gabi ir ypatingai darbšti. Meilėje yra nepatenkinama. Nori daug, o pati teikia mažai. Jei sutinka savo žmogų, ištikimai įsimyli. Dažnai pasitaiko, kad užsiėmimas neturi nieko bendra su diplomu. Dažnai turi priešų, bet ir daug ištikimų draugų, nes Egle galima pasikliauti. Tai patikimas žmogus.

        Šie žmonės didingi, išdidūs, griežti, kartais atšiaurūs. Dažnai jaučiasi vieniši, užsisklendžia savyje, beveik nepasiduoda kitų poveikiui, retai atvirai išsako savo nuomonę. Mažakalbiai, kaprizingi, dėl to su jais sunkoka bendrauti ir gyventi. Reiklūs, kai renkasi meilės partnerį.

        Jie protingi, analitinio mąstymo, jiems gerai sekasi mokytis. Užsispyrę ir kantrūs, atkakliai siekia savo tikslo, nesureikšmina smulkmenų. Dirba sąžiningai ir kruopščiai, gali pasiekti karjeros viršūnes. Jais galima pasikliauti bet kokioje situacijoje. Niekada nepraranda vilties, kad viskas baigsis laimingai. Būna geri verslininkai (gimę mėnesio pradžioje), technikai, menininkai. Mėgsta senovinius daiktus, papuošalus, aitrius kvapus.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net