• Bukas - išradėjas. (gruodžio 21 - 22 - Kalėdų šventė)
   Geros savybės: tvarkingumas, išradingumas, šeimyniškumas.
   Neigiamos savybės: materializmas, godumas, fantazijos, aistros stoka.
   Tinkamas partneris: Skirpstas, Kiparisas, Topolis, Kedras, Ąžuolas, Lazdynas, Šermukšnis, Klevas.
   Sėkmę nešantis akmuo: turkis, topazas, cirkonis.
   Laimingas skaičius: 3.

        ... gražus ir taurus, labai rūpinasi savo išvaizda, kartais net perdėtai. Pasižymi geru skoniu rengiantis ir įrengiant butą, jei tiktai tam turi galimybių. Puikiai organizuoja savo gyvenimą, yra praktiškas ir gyvenimiškas, bei kilnių jausmų. Gerai tvarko namų biudžetą. Taupus, nors tuo pačiu, šykštus ir neišlaidus. Tinka vadovaujančiam postui. Yra svarstantis, niekada nerizikuojantis. Meilėje fantazijos neturi. Jo sprendimas ir šioje sferoje yra pasvertas. Geras sutuoktinis. Nori turėti patogiai įrengtus namus, vaikus, bei visu spatogumus. Atostogos – tik su šeima. Vyresniame amžiuje išgyvena vieną du nepavojingus flirtus-nuotykius. Labai rūpinasi forma. Dieta, sportas užtikrina lieknumą ir grožį iki vėlyvos senatvės. Nori būti turtingas ir laimingas.

        Jeigu pavyksta įsitvirtinti palankiose sąlygose, jie gali labai daug pasiekti. Jie sumaniai panaudoja savo išradingumą ir miklumą bet kokioje situacijoje. Turi daug planų, daro drąsius projektus, kuriuos sugeba sėkmingai ir įgyvendinti ar realizuoti.

        Jie materialistai. Svarbiausia jiems - turtas, o po to - laimė ir meilė. Paprastai nenoriai dalijasi savo turtu, nors kartais pasitaiko ir dosnumo akimirkų. Paprastai, nieko nedarantys atsitiktinai, tik pagal apskaičiavimą.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net