Rodyklė  Druidų horoskopas

  • Beržas - kūrėjas. (birželio 24 - Rasos šventė)
   Geros savybės: pastovumas, ištikimybė, neišrankumas, kūrybiškumas.
   Neigiamos savybės: reiklumas, aistros stoka.
   Tinkamas partneris: Figmedis, Beržas, Skirpstas, Obelis, Eglė.
   Sėkmę nešantis akmuo: Mėnulio akmuo, rubinas, perlas, smaragdas.
   Laimingas skaičius: 7.

        ... tai gražus ir švelnus medis. Gyvas, efektingas, elegantiškas. Draugijos mėgiamas, ieškomas, simpatiškas, mielas beržas niekada aplinkiniams nesuteikia rūpesčių. Nesužlugdys jums biudžeto, tiek nedaug tereikalauja. Nemėgsta bet kokio vulgarumo. Mėgsta gyventi gamtos prieglobstyje, bet lengvai prisitaiko ir prie kitų aplinkybių, kad tik būtų ramios darbo sąlygos. Tegu jūsų nesuklaidina švelni jo išorė – jis moka būti likimo titanu. Nepergyvena meilės aistringai. Jo meilė pastovi ir ištikima. Viską padarys, kad jo partneris būtų laimingas. Nesigaili pasirinkęs, nebent išimtinai būtų nepasisekę. Labai inteligentiškas, su stipria vaizduote. Kai aplinkybės palankios, visada dirba kūrybiškai. Išsilavinimas, fantazija, darbštumas beržui atveria visas duris. Neambicingas, pasitenkina namais, kūryba, gera biblioteka. Aplink jį visada rami atmosfera, pasitenkinimas, paprasta žmogiška laimė.

        Šie žmonės aristokratiški, elegantiški, dvasingi. Tačiau aukštuomenės gyvenimas, kontaktai su garsiais ir įtakingais žmonėmis juos mažai domina. Prabanga ir noras pasipuikuoti - jiems svetimas.

        Juos visada lydi sėkmė, jie moka būti santūrūs, niekam neperša savo simpatijų ir nuotaikų, yra kantrūs. Tačiau, kartais gali būna atsiriboję ir nedraugiški, reiklūs.


VAKARIENĖ - KADA, KIEK IR KĄ?

Patarimas - nevalgyti vėliau 18 valandos vakaro yra teisingas, jei einate miegoti 20-21 valandą. Teisingesnis būtų patarimas, vakarienę valgyti likus iki miego 2-3 val..

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal


 

HIGIENINIAI ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Įdomu? dirstelkite ką žvaigždės, gali pasakyti apie mūsų elgesį prie praustuvo, apie higieninius įpročius ir panašius dalykėlius. Ką gali žinoti, gal sužinosit šį tą įdom

PRIETARAI - KAIP PRIE LOVOS PALIKTI ŠLEPETES?

Glūdžioje senovėje buvo manoma, kad Mirtis žmogų persekioje sekdama jo paliktomis pėdomis. Ir būtent, žmogui miegant ar ilsintis, pasirodo, buvo tikima, kad Mirčiai lengv


 

KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..

KAIP PASIRUOŠTI MIEGUI?

Patarimų niekada nebus per daug argi ne taip? :)) Taigi.. patarimai - jei kankina nemiga? ar tiesiog kaip gerai išsimiegoti?


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net