Rodyklė  Druidų horoskopas

  • Alyvmedis - išmintingasis. (rugsėjo 23 - rudens lygiadienis)

   Geros savybės: teisingumas, ištikimybė, optimizmas.
   Neigiamos savybės: gali pasirodyti nejautrūs ir nuobodūs.
   Tinkamas partneris: Skirpstas, Obelis, Eglė, Riešutas, Jazminas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: chrizolitas, safyras, sardoniksas.
   Laimingas skaičius: 5.         ... nepaisant paviršutiniškumo, alyvmedis žavingas, mėgsta saulę ir jausmų šilumoje gražiai pražysta. Yra išmintingas ir vengia bet kokių agresyvių, ūmių scenų. Jo tolerancija ir švelnumas neturi nieko bendra su abejingumu. Giliai išgyvena savo artimųjų reikalus. Giedros nuotaikos, ramaus charakterio. Truputį psichologas, stengiasi suprasti ir įsijausti į artimųjų situaciją, apskritai, linkęs į apmastymus.

        Šie žmonės turi įgimtą teisingumo jausmą. Jie daug laiko skiria meditacijai, mėgsta skaityti, mokytis, nuolat plėsti savo akiratį, mielai bendrauja su išmintingais žmonėmis. Jie kantrūs, išlaiko pusiausvyrą, stengiasi prisitaikyti prie kitų. Nors turi savitą požiūrį į gyvenimą, pripažįsta, kad ir kiti gali turėti savo nuomonę.

        Niekada nepraranda optimizmo, spinduliuoja ramybę, pasitikėjimą. Būtent tai traukia prie jų žmones, kurie ieško pagalbos ir užtarimo. Nors yra geraširdiški, nesileidžia išnaudojami. Turi polinkį į reumatizmą, todėl labai mėgsta saulę ir sunkiai pakelia šaltį.

        Gerbia savo mylimojo nepriklausomybę, net, jei dėl to tenka kentėti, stengiasi nekelti pavydo scenų. Kartais atsisako net savo meilės, kad išlaisvintų partnerį, kuris įsimyli kitą. Tai nei silpnumas, nei nusivylimas. Tai – tokia gyvenimo filosofija. Sėkmingoms vedyboms jie patys tinkamiausi partneriai. Iš jų niekuomet nesulauksi išdavystės.


NAUDINGIAUSI MAISTO PRODUKTAI KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Žvaigždės pataria, bet neliepia valgyti tik tai. Idealiausias variantas valgyti ko norisi. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia.

MIEGO POVEIKIS SVEIKATAI

Tai, kad miegas yra svarbus gerai savijautai, yra įrodę mokslininkai. Tačiau, dar vis galima išgirsti nuomonių, kad pramiegotos valandos - tuščiai praleistas laikas, deja


 

KUR STATYTI LOVĄ? PAGAL FENG SHUI

Jei miegamojo plotas leidžia, reikia pasirinkti tinkamą lovos kryptį. Idealiai tai padaryti gali tik radiostezininkas. Tačiau, fengšui rekomenduoja: jei gimėte vasarą

DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid


 

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

NEMIGOS SIMPTOMAI

Nemiga pagal tarptautinius kriterijus, diagnozuojama tuomet kai užmiegama sunkiai ilgiau nei per 30 min., žmogus dažnai daug kartų prabunda naktį arba labai anksti..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net