• Alyvmedis - išmintingasis. (rugsėjo 23 - rudens lygiadienis)

   Geros savybės: teisingumas, ištikimybė, optimizmas.
   Neigiamos savybės: gali pasirodyti nejautrūs ir nuobodūs.
   Tinkamas partneris: Skirpstas, Obelis, Eglė, Riešutas, Jazminas, Kaštonas.
   Sėkmę nešantis akmuo: chrizolitas, safyras, sardoniksas.
   Laimingas skaičius: 5.         ... nepaisant paviršutiniškumo, alyvmedis žavingas, mėgsta saulę ir jausmų šilumoje gražiai pražysta. Yra išmintingas ir vengia bet kokių agresyvių, ūmių scenų. Jo tolerancija ir švelnumas neturi nieko bendra su abejingumu. Giliai išgyvena savo artimųjų reikalus. Giedros nuotaikos, ramaus charakterio. Truputį psichologas, stengiasi suprasti ir įsijausti į artimųjų situaciją, apskritai, linkęs į apmastymus.

        Šie žmonės turi įgimtą teisingumo jausmą. Jie daug laiko skiria meditacijai, mėgsta skaityti, mokytis, nuolat plėsti savo akiratį, mielai bendrauja su išmintingais žmonėmis. Jie kantrūs, išlaiko pusiausvyrą, stengiasi prisitaikyti prie kitų. Nors turi savitą požiūrį į gyvenimą, pripažįsta, kad ir kiti gali turėti savo nuomonę.

        Niekada nepraranda optimizmo, spinduliuoja ramybę, pasitikėjimą. Būtent tai traukia prie jų žmones, kurie ieško pagalbos ir užtarimo. Nors yra geraširdiški, nesileidžia išnaudojami. Turi polinkį į reumatizmą, todėl labai mėgsta saulę ir sunkiai pakelia šaltį.

        Gerbia savo mylimojo nepriklausomybę, net, jei dėl to tenka kentėti, stengiasi nekelti pavydo scenų. Kartais atsisako net savo meilės, kad išlaisvintų partnerį, kuris įsimyli kitą. Tai nei silpnumas, nei nusivylimas. Tai – tokia gyvenimo filosofija. Sėkmingoms vedyboms jie patys tinkamiausi partneriai. Iš jų niekuomet nesulauksi išdavystės.


 

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
2oo5 - 2020 © www.sapnai.net