Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pagoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas :)

Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys
  • Ožiaragis
        Veikiamas Saturno, seksualineje srityje Ožiaragis yra drovus ir susilaikantis. Saturnas - leta planeta, užbaigianti pirmaji Zodiako cikla per 29.5 metu, ir Ožiaragis panašus i ja. Seksualini Ožiaragio gyvenima galima padalinti i tris etapus:

        1. Jaunystes metai. Šiuo metu jis labai susilaikantis, labiau susikoncentraves ties mokslais ir profesijos igijimu. Kaip ir priešingas ženklas - Vežys - Ožiaragis irgi buna drovus, taciau už jo ramios išores slepiasi didžiule aistra. Tik ji ne tokia atvira ir laisva, kaip Skorpiono, o sutvardyta ir užmaskuota.

        2. Antrajame seksualinio gyvenimo periode (maždaug nuo 30-ies metu) Ožiaragiai jau buna palypeje karjeros laipteliais ir tada, jau gerokai labiau pasitikedami savo jegomis, pradeda eksperimentuoti sekso srityje.

        Bijodami prarasti greitai beganti laika, jie iš paskutiniuju leidžiasi vytis savo astrologinius brolius ir visiškai paleidžia vadžias.

        Ožiaragiu vyrai retai kada pasižymi viliojanciomis Avino manieromis ir seksualiniu Dvyniu dinamiškumu.

        Taciau jie puikiai jauciasi finansiniame pasaulyje, žino glamones kaina ir tai, kuo jie nori moketi. Į meiles santykius jie žvelgia iš pinigu ir jegos pozicijos.

        Ožiaragis nemoka žaisti gražiu meiles žaidimu, nemoka meilikauti, nors yra pakankamai protingas, kad kaip nors išoriškai išreikštu savo interesus, pavyzdžiui, nusiustu mylimajai geliu, saldainiu ar bilietus i teatra.

        Bendraudamas su mylima moterimi jis labai pasikliauja savo statusu ir verte, tikedamas, kad tuo pelnys jos palankuma.

        Moters Ožiaragis siekia taip pat, kaip ir paaukštinimo pareigose. O jeigu jis dar ir gražus, tai moteris tikrai manys, kad sutiko savo ideala. Taciau bukime atviri - Ožiaragis - tikrai ne pats aistringiausias meilužis. Jis pakankamai geidulingas, tačiau šaltas ir susitvardantis ir tikrai nemoka sukurti romantiškos meiles atmosferos.

        3. Treciajame periode Ožiaragis atsiskleidžia. Perženges 40-uosius, jis jau buna pasiekes trokštama gerbuvį ir nusprendžia sugriauti savo susitvardyma ir susilaikyma seksualiniame gyvenime.

        Taigi, susumavus visa, kas buvo pasakyta apie Ožiaragi, galima suprasti, kad tik nedaugelis iš ju gali pasiekti harmonija tarp romantiškojo ir seksualinio asmenybes aspekto, šios dvi sritys ištisai atsiduria viena prieš kita.MIEGO FAZĖS (ETAPAI)

Ar žinojote, jog miego metu Jūs „pereinate“ 5 miego etapus? Kiekvienas ciklas trunka 90 – 110 min. Kiekviename jų Jūsų smegenys veikia skirtingai. Kai kuriuose etapuose..

KODĖL VERTA NAUDOTI EKOLOGIŠKAS HIGIENOS PRIEMONES?

Perėjimas prie ekologiškų higienos priemonių gali padėti sumažinti odos sudirginimo ir alerginių reakcijų riziką, nes šiose priemonėse yra natūralių ir nedirginančių ingr


 

TĖVAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Neturit vaikų? Bet gal planuojate jų turėti? Taigi, sužinokite, kokie būsite tėveliai pagal žvaigždes.. gal ką ir netikėto sužinosit :)

VAIKAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Yra sakoma: vaikai mūsų ateitis. Taigi, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikus.. gal ką ir netikėto sužinosite?


 

PUSRYČIAI PASAULYJE

Prancūzijoje pusryčiaujama anksti, net neprašvitus. Tradiciniai pusryčiai - įvairiausios bandelės, balta duona, sviestas, džemas ir labai daug kavos ir pieno. Ant duonos

KOKIŲ PRIEMONIŲ IMTIS IŠTEPUS BALDUS?

Gyvenimas tampa netvarkingas ir jūsų baldai nėra išimtis. Nuo vyno išsiliejimo ant sofos iki vaikų, kurie po žaidimo lauke būna purvini, nuolat kovojame su sudėtingu


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net