Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pagoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas :)

Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys
  • Ožiaragis
        Veikiamas Saturno, seksualineje srityje Ožiaragis yra drovus ir susilaikantis. Saturnas - leta planeta, užbaigianti pirmaji Zodiako cikla per 29.5 metu, ir Ožiaragis panašus i ja. Seksualini Ožiaragio gyvenima galima padalinti i tris etapus:

        1. Jaunystes metai. Šiuo metu jis labai susilaikantis, labiau susikoncentraves ties mokslais ir profesijos igijimu. Kaip ir priešingas ženklas - Vežys - Ožiaragis irgi buna drovus, taciau už jo ramios išores slepiasi didžiule aistra. Tik ji ne tokia atvira ir laisva, kaip Skorpiono, o sutvardyta ir užmaskuota.

        2. Antrajame seksualinio gyvenimo periode (maždaug nuo 30-ies metu) Ožiaragiai jau buna palypeje karjeros laipteliais ir tada, jau gerokai labiau pasitikedami savo jegomis, pradeda eksperimentuoti sekso srityje.

        Bijodami prarasti greitai beganti laika, jie iš paskutiniuju leidžiasi vytis savo astrologinius brolius ir visiškai paleidžia vadžias.

        Ožiaragiu vyrai retai kada pasižymi viliojanciomis Avino manieromis ir seksualiniu Dvyniu dinamiškumu.

        Taciau jie puikiai jauciasi finansiniame pasaulyje, žino glamones kaina ir tai, kuo jie nori moketi. Į meiles santykius jie žvelgia iš pinigu ir jegos pozicijos.

        Ožiaragis nemoka žaisti gražiu meiles žaidimu, nemoka meilikauti, nors yra pakankamai protingas, kad kaip nors išoriškai išreikštu savo interesus, pavyzdžiui, nusiustu mylimajai geliu, saldainiu ar bilietus i teatra.

        Bendraudamas su mylima moterimi jis labai pasikliauja savo statusu ir verte, tikedamas, kad tuo pelnys jos palankuma.

        Moters Ožiaragis siekia taip pat, kaip ir paaukštinimo pareigose. O jeigu jis dar ir gražus, tai moteris tikrai manys, kad sutiko savo ideala. Taciau bukime atviri - Ožiaragis - tikrai ne pats aistringiausias meilužis. Jis pakankamai geidulingas, tačiau šaltas ir susitvardantis ir tikrai nemoka sukurti romantiškos meiles atmosferos.

        3. Treciajame periode Ožiaragis atsiskleidžia. Perženges 40-uosius, jis jau buna pasiekes trokštama gerbuvį ir nusprendžia sugriauti savo susitvardyma ir susilaikyma seksualiniame gyvenime.

        Taigi, susumavus visa, kas buvo pasakyta apie Ožiaragi, galima suprasti, kad tik nedaugelis iš ju gali pasiekti harmonija tarp romantiškojo ir seksualinio asmenybes aspekto, šios dvi sritys ištisai atsiduria viena prieš kita.


SVEČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Belaukiant svečių, visgi vertėtų pasidomėti ir svečių zodiako ženklais, nes dažniausiai vienodų ženklų žmonės mėgsta tuos pačius dalykėlius :)

PRANAŠIŠKI SAPNAI - MIRTIS SAPNUOSE

Mane visada baugino sapnai kuriuose kažkas miršta, t.p pokalbiai su mirusiais, ypač kai yra sapne aiškiai girdima žodžiai, skaičiai, įvairios datos ir atsikėlus juos..


 

KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..

LIAUDIŠKOS PRIEMONĖS NUO NEMIGOS

Miego sutrikimams gydyti tinka kai kurie žoliniai (melisos, mėtos, ramunėlės, sukatžolės, jonažolės (pastaroji gydo ir depresiją), valerijono, apynių, krapų) preparatai..


 

NAUDINGIAUSI MAISTO PRODUKTAI KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Žvaigždės pataria, bet neliepia valgyti tik tai. Idealiausias variantas valgyti ko norisi. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia.

GĖLIŲ HOROSKOPAS

Mėgstate gėles, o ar girdėjote, kad egzistuoja ir gėlių horoskopas, tad ką jis gali išduoti apie mus.. :)


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net