Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pagoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas :)

Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys
  • Mergelė
        ... ženklo žmones gana šalti ir santurus meiles malonumams. Jie tarsi atskleidžia smegenyse savo ir partnerio elgesi. Apskritai, svaiginanciam meiles sužavejimui atsiduoda vienakart gyvenime, dažniausiai, kai buna dar labai jauni, o patirtis mus moko, kad retai kada jaunatviški idealistiniai romanai ištveria laiko patikrinima.

        Po pirmo nusivylimo meile, Mergeles priima tvirta požiuri: tai nereikalingas, nemadingas mitas! Baime nusivilti paaiškina atsargu Mergeles požiurį i meile ir seksa. Del savo pernelyg kritines, viršanalitines, perdaug numatančios ir išrankios asmenybes, Mergeles seksa laiko gamtos juokeliu, duotu žmogui giminei pratesti.

        Kai užima tokia negatyvia, atsiskyreliška pozicija, jie meileje mato tik kancios skausma ir mažai džiaugsmo bei susižavėjimo. Gaila, bet butent šios nepasiekiamos Mergeles normos priverte astrologus ši ženkla simbolizuoti Mergele.

        Tokiu budu zodiaku šeimoje Mergeles yra tarpe didžiuju “vienišiu”, kurie dažnai meiles malonumus priskiria prie retu izoliuotu momentu, vykstanciu tik esant butinumui.

        Kai Mergele vis tik randa bendra kalba su priešinga lytimi, ji retai kada buna širdinga ir aistringa.

        Šie žmones greiciau snobai, kurie bendraus saugioje, intelektualioje zonoje ir meiles srityje bus pertraukiami klinikinio Mergeles griežtumo.

        Mergeles visuomet subtilios (jei jos pacios to pageidauja), netgi sekse. Taciau šiais atvejais, kai nutaria pademonstruoti savo meistriškuma, tai paprasciausia tik bravura del pagyru. Jos nori itikinti save ir žmones, kad irgi gali buti aistringos ir žmogiškos.

        Taciau, galbut, mes pernelyg atšiaurūs Mergelems. Dauguma ju žino apie savo šalta susilaikyma ir stengiasi parodyti prieraišumą, savo darbui suteikia ugneles. Mergelės gali neapkesti išpustu meiles pasireiškimu ir mylavimo.

        Mergeles viska gerai mato ir pastebi, ir deja, negalvodamos apie pasekmes, negali to neišsakyti kitiems žmonems. Mergeles retai meluoja ir niekada nemeluoja sau.

        Taciau pažvelkime i teigiamus Mergeles bruožus. Kai santuokoje pastebimas šis Mergeles šaltumas ir priimamas teigiamai, jos lieka ištikimos ir patikimos sutuoktines. Mergeles vyrai gerai aprupina šeima, o moterys tampa tiksliomis, vykdanciomis žmonos pareigas.KOKIĄ LOVĄ PIRKTI?

Lovos forma turi būti stačiakampė, tačiau ne ovalinė. Tokios lovos gražios tik parodų ekspozicijose, kino filmuose ir interjerų žurnaluose. Pagal fengšui teoriją..

PROFESIONALUS GYDOMASIS MASAŽAS - KODĖL JIS YRA SVARBUS JŪSŲ SVEIKATAI?

Šiandien vis daugiau profesijų reikalauja dirbti sėdimą darbą. Tačiau yra ir tokių profesijų, kurios neapsieina be sunkios įrangos nešiojimo. Dėl visos šios veiklos mūsų


 

VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..

AMŽINAS KLAUSIMAS - KAIP IŠRINKTI DOVANĄ?

Sakoma, kad žmones net galima skirstyti į tuos, kurie mėgsta dovanoti, ir tuos kuriems patinka dovanas gauti. Nors realiai, turbūt daugeliui malonu ir dovanoti ir tuo lab


 

DRUIDŲ (GALŲ ARBA MEDŽIŲ) HOROSKOPAS

Druidai vertino ir saugojo mišką, medžius tarp kurių jiems teko gyventi. Todėl, ko gero, ir žmonių charakterius lygino su medžiais.. tad pasidomėkime, ką įdomaus atskleid

KAIP PRIŽIŪRĖTI, SKALBTI PATALYNĘ?

Net jei nusipirksite pačią kokybiškiausią ir brangiausią patalynę, kažin ar ji atrodys gražiai ir ilgai tarnaus, jei netinkamai prižiūrėsite. Kuo audinys plonesnis, tuo


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net