Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pagoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas :)

Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys
  • Mergelė
        ... ženklo žmones gana šalti ir santurus meiles malonumams. Jie tarsi atskleidžia smegenyse savo ir partnerio elgesi. Apskritai, svaiginanciam meiles sužavejimui atsiduoda vienakart gyvenime, dažniausiai, kai buna dar labai jauni, o patirtis mus moko, kad retai kada jaunatviški idealistiniai romanai ištveria laiko patikrinima.

        Po pirmo nusivylimo meile, Mergeles priima tvirta požiuri: tai nereikalingas, nemadingas mitas! Baime nusivilti paaiškina atsargu Mergeles požiurį i meile ir seksa. Del savo pernelyg kritines, viršanalitines, perdaug numatančios ir išrankios asmenybes, Mergeles seksa laiko gamtos juokeliu, duotu žmogui giminei pratesti.

        Kai užima tokia negatyvia, atsiskyreliška pozicija, jie meileje mato tik kancios skausma ir mažai džiaugsmo bei susižavėjimo. Gaila, bet butent šios nepasiekiamos Mergeles normos priverte astrologus ši ženkla simbolizuoti Mergele.

        Tokiu budu zodiaku šeimoje Mergeles yra tarpe didžiuju “vienišiu”, kurie dažnai meiles malonumus priskiria prie retu izoliuotu momentu, vykstanciu tik esant butinumui.

        Kai Mergele vis tik randa bendra kalba su priešinga lytimi, ji retai kada buna širdinga ir aistringa.

        Šie žmones greiciau snobai, kurie bendraus saugioje, intelektualioje zonoje ir meiles srityje bus pertraukiami klinikinio Mergeles griežtumo.

        Mergeles visuomet subtilios (jei jos pacios to pageidauja), netgi sekse. Taciau šiais atvejais, kai nutaria pademonstruoti savo meistriškuma, tai paprasciausia tik bravura del pagyru. Jos nori itikinti save ir žmones, kad irgi gali buti aistringos ir žmogiškos.

        Taciau, galbut, mes pernelyg atšiaurūs Mergelems. Dauguma ju žino apie savo šalta susilaikyma ir stengiasi parodyti prieraišumą, savo darbui suteikia ugneles. Mergelės gali neapkesti išpustu meiles pasireiškimu ir mylavimo.

        Mergeles viska gerai mato ir pastebi, ir deja, negalvodamos apie pasekmes, negali to neišsakyti kitiems žmonems. Mergeles retai meluoja ir niekada nemeluoja sau.

        Taciau pažvelkime i teigiamus Mergeles bruožus. Kai santuokoje pastebimas šis Mergeles šaltumas ir priimamas teigiamai, jos lieka ištikimos ir patikimos sutuoktines. Mergeles vyrai gerai aprupina šeima, o moterys tampa tiksliomis, vykdanciomis žmonos pareigas.


VAIKŲ MIEGAMASIS

Apskritai, įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems..

KAIP PARINKTI VIETĄ LOVAI?

Apie tai, kad egzistuoja sveikatai palankios ir kenksmingos vietos, žmonės nujautė dar senovėje. Vėliau prancūzas Luji Tiurenas po ilgų tyrinėjimų priėjo išvadą: žmogus..


 

ĮDOMYBĖS - KIEK MIEGA GYVŪNAI?

Vieni didžiausių miegalių yra rudieji šikšnosparniai - per dieną jiems reikia maždaug 19,5 val. miego. Bet, pasirodo rekordas visgi priklauso gyvačių vienai rūšiai kuri,

SMILKALŲ PASIRINKIMAS PAGAL ZODIAKĄ

Smilkalai tūkstantmečius naudojami daugelio kultūrų religiniuose ir dvasiniuose ritualuose. Azijoje žmonės smilkalus dažniausiai degina namuose. Tad, mėgstantiems smilkal


 

TINKAMO AKMENS PASIRINKIMAS

Net didžiausi skeptikai pripažįsta, jog galima gydytis žolelėmis. O akmenimis? Juk jie kaupia savo energiją ne kelis mėnesius kaip augalai, o milijonus metų.. tad, tinkam

KĄ REIŠKIA SPALVOS MŪSŲ SAPNUOSE?

Pradžioje reikėtų pasvarstyti ką primena susapnuota spalva? pagalvoti kokias asociacijas sukelia? gal ką nors tiesiog reiškia jūsų gyvenime? Pvz.: primena apie tam tikrą


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net