Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pagoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas :)

Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys
  • Liūtas
        Dažniausiai Liutai buna labai aistringi. Kaip ugninis ženklas, Liutas pernelyg jausmingas. Atminkite, Liutas valdo 5- ta horoskopo nama, kuris tvarko meile ir pasitenkinimus. Liutai gali lengvai pasiduoti savo meiles protrukiams ir tapti aistringais su budingu musu amžiui požiuriu i laisva seksa. Liutai visgi retai naudojasi ivairiais laukiniais budais - ju šdidumas to neleidžia, nors kova su aistra ir pagunda didele.

        Liutai ne tokie agresyvus, nei kitu ugniniu ženklu žmones: Avinas, atvirai agresyvus ir romantiškas bei greitas šaulys, nuolat ieškantis idealisto. Iš tikruju Liutas gali tapti labai gundanciu, jei jis kuo nors susidomejo.

        Jis visada galvoja taip: “Aš noriu taves, bet jei tu manes nenori, tuomet ir man tu nereikalingas”.

        Jei vyras – Liutas, džiungliu karalius, užima pozicija, kuri Liute privercia tapti agresyvia, tuomet jis rizikuoja savo dama prarasti visam laikui.

        Del savo požiurio “tu pats turi pas mane ateiti” daugeliui Liutu nepasiseka gyvenime. Taciau supraskite teisingai ta , rodos, abejinga Liuto vyro charakterio bruoža. Jie labai vyriški, o moterys - moteriškos. Liutas vyras labai megsta buti viršesniu ir yra labai švelnus ( niekada nebuna grubus) bei vyriškas meileje.

        Liutas visada nori parodyti, kad iš meilužių yra pats vyriškiausias. Jis giliai suinteresuotas tuo, ar atitinka partneres seksualinius reikalavimus. Dažniausiai save jis isivaizduoja Liutu, užkariautoju, tikru žveriu valdovu.

        Kadangi jis švelniai mylintis, stengsis itikti, nors jam ir nereikia daug laiko tam, kad santykiai sutvirtetu ir jo vyriškas geradariškumas isitvirtintu. Tik tada jis gali atlikti tam tikrus seksualinius veiksmus. Jeigu jis tai daro, vadinasi jam reikia, kad Liute, jo karaliene suprastu, kad viska jis daro tik vardan jos, jos malonumui ir kad visa tai ne jo stilius.

        Liute gali atsiliepti i subtilius karališkus reikalavimus. Ji, ko gero, elgsis pasyviai, kad primintu savo meilužiui, jog visu pirma ji yra karaliaus moteris, bet jei nutars pasinaudoti šablonu tam, kad sulaikytu savo karaliu, ji gali tapti baisia, laukine kate.

        Liutai vyrai ir moterys labiau megsta tvirta, švelnu ir ilgalaiki ryši, nei gryna seksa. Jeigu jie ir palaiko santykius su kitais partneriais, tai tik todel, kad jiems nepatinka, kaip su jais elgiasi dabartiniai partneriai. Jie ieško nauju meilužiu, ne partneriu.

        Kai jiems atrodo, kad rado ta, kuris atitinka ju seksualinius, dvasinius ir intelektualinius poreikius, jie ilgai blaškosi, kol galutinai nusprendžia ir nutraukia santykius su sena meile. Atminkite, Liutai pastovus savo manieromis ir elgesiu, laikydamiesi savo senu iprociu siauro tiesaus takelio tol, kol jie atrodo netinkantys. Tuomet savo meile jie keicia galutinai ir negailedami tu, kuriuos paliko.

        Nors Liutai šilti ir aistringi žmones, siekdami kokio nors tikslo, jie gali bandyti itikti kitiems. Kai su žmonemis jie bando manevruoti asmenineje, darbo ir socialineje srityje, daro tai nepastebimai ir meniškai. Liutai ir vyrai, ir moterys turi daug kantrybes, todel gali naudoti neseksualine strategija, kuri reikalauja daug laiko ir pastangu.

        Jie turi kozirius ir stebi, kad ju karališkasis dvaras butu pilnas garbingu inteligentiškų sąjungininku, vykdančių jų įsakymus.

        Jie veda iš išskaiciavimo, kreipiasi siekdami politiku palankumo, jiems pataikauja. Apskritai reiketu suprasti, kad Liutu negalima nupirkti už reikalo kaina. Jie taipogi nepasirinks antros rušies prekes. Jie sažiningi savo poelgiais, ir jeigu daug reikalauja iš žmonių, vadinasi pasiruošę daug atiduoti.LABAS RYTAS - KITOMIS KALBOMIS

Dėl viso pikto ;)... juk sapnų keliai nežinomi ane? ir nors, pasisveikinti ir pasakyti - Labas rytas - tiesiog būtina mokėti įvairiomis kalbomis..

NEMIGOS SIMPTOMAI

Nemiga pagal tarptautinius kriterijus, diagnozuojama tuomet kai užmiegama sunkiai ilgiau nei per 30 min., žmogus dažnai daug kartų prabunda naktį arba labai anksti..


 

SUŽINOK - SAVO ZODIAKO ŽENKLĄ?

Jei dar vis nežinote savo zodiako ženklo - sužinokite jį čia ir dabar, jums tereikės pasirinkti savo gimimo dieną.

BUČINIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Vienos universitetinės klinikos profesorius Johannesas Huberis tvirtina, kad bučinys padeda sėkmingai pašalinti stresą. Juk po bučinio jautiesi guvus ir smagus. Tad, buči


 

10 MOTO KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Dažniausi moto arba tiesiog principų dešimtukas, kuriais vadovaujasi zodiako ženklo atstovai. Tad, ar jūsų moto įeina į dešimtuką? :))

TINKAMIAUSIA MIEGO POZA

Jeigu išsivysčiusi stuburo osteochondrozė arba dėl tam tikrų priežasčių užspaustas nervas, dėl ko vargina kojos skausmai, miegokite ant šono kiek sulenktomis kojomis


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net