Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pagoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas :)

Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys
  • Jautis
        ... ko gero, jausmingiausias Zodiako ženklas. Žmones, kuriuos valdo Venera, mėgsta glamonėti, bet ir pageidauja, kad juos galmonėtu, ištesia glamoniu laika.

        Iš geros puses Jauti charakterizuoja tai, kad jie geri sutuoktiniai. Šio ženklo moterys paprastai būna nuoširdžios ir ištikimos žmonos ir moka kurti namuose taikos ir harmonijos atmosfera. Dauguma Jaučių gerai dirba, kai jie turi jaukų nama ir šeimą, kur galima atsipalaiduoti ir atstatyti energija. Jaučių žmonos dažnai skundžiasi, kad jų vyrai nedemonstratyvūs lytiniuose santykiuose.

        Jie imasi pasyvios rolės, laukdami žmonos aktyvumo.Priešingu atveju, vyras dažnai susiranda kita moteri.

        Kadangi Jautis valdo pinigu nama, jo finansiniai reikalai atsiliepia lytiniam gyvenimui. Kuomet Jautis mokus, jis nežiuri i gražią moterišką figūra, bet kai reikalai pablogėja, seksas tampa jo saviraiška.

        Kuomet jam sekasi, gali tapti per daug taupiu. Taciau iš esmės - jis mėgsta leisti pinigus ir juos leidžia.

        Moterys - Jauciai savo Veneros natura turi pamaloninti ivairiais prabangiais daiktais: brangiais juvelyriniais gaminiais, drabužiais, automobiliais- visa tai tam, kad įtiktu meiles ir grožio deivei bei sužadintu Marso susižavėjima. Kai ja žavimasi, Veneros dukra tampa visiškai abejinga seksui, o vyras- Jautis retai kada abejingas, jis neneigs to.

        Ir vyrai, ir moterys gana nekantrūs. Lytinio akto metu jie dažnai elgiasi impulso vedami ir, budami fiziškai stipriu ženklu, viena aktą laiko nepakankamu. Jaučiams dažnai patinka išorine išvaizda dvieju ženklu, valdomu Merkurijaus- Mergeles ir Dvyniu, kurie gali pasiulyti ivairiapusiška seksualini repertuara.

        Ir vyrai, ir moterys Jauciai apdovanoti ypatingu grožiu.Venera savo pavaldinius dažnai veikia taip, kad jie tampa agresyvus ir, kai jie užima tokia pozicija, tampa sumanūs ir gauna tai, ko nori. Jaučiai užima reikšminga vieta žinomu “brangiuju meilužiu” saraše. Jie megsta, kai jais žavisi ir juos lepina, tuo budu gaudami brangias dovanas.

        Jautis - žemės ženklas, sugebantis praktiškai panaudoti savo kerus. Jie sako, kad del bet kurio vertingo daikto verta ir padirbeti. Kadangi jie tiki teisingu žaidimu, tai yra blogi biznieriai, todel turi vengti ekonominiu sriciu, kurios reikalauja ižulumo ir apsukrumo, priešingu atveju jie neišlaikys konkurencijos.

        Apskritai, neseksualiniai Jaucio manevrai veikia geriau ne reikaluose ir visuomeneje, o asmeniniame gyvenime.


SUŽINOK - SAVO RYTIETIŠKĄ ŽENKLĄ?

Pagal senąją kiniečių astrologinę sistemą mūsų gyvenimą nusako ne metų laikas, mėnuo ar diena, o būtent gimimo metai - tad, ar žinai savo rytietišką ženklą?

VALGYMO ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Žvaigždės gali patarti net ką valgyti, kaip maitintis teisingai, pagal savo zodiako ženklą... O kaip žinot kur suderinamus, ten ir gera nuotaika. Taigi, valgymo įpročiai!


 

MĖNULIO ĮTAKA SAPNAMS

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, vertėtų pažvelgti į mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena..

NAUDINGIAUSI MAISTO PRODUKTAI KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Žvaigždės pataria, bet neliepia valgyti tik tai. Idealiausias variantas valgyti ko norisi. Nes yra tokia nuomonė, kad pats mūsų organizmas geriausiai žino ko jam reikia.


 

FENG SHUI PATARIMAI MIEGAMAJAM

Fengšui teorijos požiūriu, knygos ir drabužiai - sustingusi energija, o rašomasis stalas arba spinta prie lovos pažeidžia energijos balansą miegamajame. Ten, kur miegame

GIMIMO VALANDOS GYVŪNAS

Tai gyvūnas nulemiantis žmogaus pagrindinius charakterio bruožus. Tad, ar žinai savo gimimo valandą? Žinai - puiku, vadinasi siūlau dirstelti ir toliau..


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net