Aistra - norite tikėkite, norite ne...bet... visgi ir bendras horoskopas šį tą pasako apie žmogų, kartais net ir labai pataiko į dešimtuką, žinoma kartais net ir labai prasilenkia su tiesa, bet...ką gi toks gyvenimas... kuris aišku savaip, dar pagoreguoja likimus. Taigi, bendro pobūdžio horoskopas :)

Avinas | Jautis | Dvyniai | Vėžys | Liūtas | Mergelė | Svarstyklės | Skorpionas | Šaulys | Ožiaragis | Vandenis | Žuvys
  • Jautis
        ... ko gero, jausmingiausias Zodiako ženklas. Žmones, kuriuos valdo Venera, mėgsta glamonėti, bet ir pageidauja, kad juos galmonėtu, ištesia glamoniu laika.

        Iš geros puses Jauti charakterizuoja tai, kad jie geri sutuoktiniai. Šio ženklo moterys paprastai būna nuoširdžios ir ištikimos žmonos ir moka kurti namuose taikos ir harmonijos atmosfera. Dauguma Jaučių gerai dirba, kai jie turi jaukų nama ir šeimą, kur galima atsipalaiduoti ir atstatyti energija. Jaučių žmonos dažnai skundžiasi, kad jų vyrai nedemonstratyvūs lytiniuose santykiuose.

        Jie imasi pasyvios rolės, laukdami žmonos aktyvumo.Priešingu atveju, vyras dažnai susiranda kita moteri.

        Kadangi Jautis valdo pinigu nama, jo finansiniai reikalai atsiliepia lytiniam gyvenimui. Kuomet Jautis mokus, jis nežiuri i gražią moterišką figūra, bet kai reikalai pablogėja, seksas tampa jo saviraiška.

        Kuomet jam sekasi, gali tapti per daug taupiu. Taciau iš esmės - jis mėgsta leisti pinigus ir juos leidžia.

        Moterys - Jauciai savo Veneros natura turi pamaloninti ivairiais prabangiais daiktais: brangiais juvelyriniais gaminiais, drabužiais, automobiliais- visa tai tam, kad įtiktu meiles ir grožio deivei bei sužadintu Marso susižavėjima. Kai ja žavimasi, Veneros dukra tampa visiškai abejinga seksui, o vyras- Jautis retai kada abejingas, jis neneigs to.

        Ir vyrai, ir moterys gana nekantrūs. Lytinio akto metu jie dažnai elgiasi impulso vedami ir, budami fiziškai stipriu ženklu, viena aktą laiko nepakankamu. Jaučiams dažnai patinka išorine išvaizda dvieju ženklu, valdomu Merkurijaus- Mergeles ir Dvyniu, kurie gali pasiulyti ivairiapusiška seksualini repertuara.

        Ir vyrai, ir moterys Jauciai apdovanoti ypatingu grožiu.Venera savo pavaldinius dažnai veikia taip, kad jie tampa agresyvus ir, kai jie užima tokia pozicija, tampa sumanūs ir gauna tai, ko nori. Jaučiai užima reikšminga vieta žinomu “brangiuju meilužiu” saraše. Jie megsta, kai jais žavisi ir juos lepina, tuo budu gaudami brangias dovanas.

        Jautis - žemės ženklas, sugebantis praktiškai panaudoti savo kerus. Jie sako, kad del bet kurio vertingo daikto verta ir padirbeti. Kadangi jie tiki teisingu žaidimu, tai yra blogi biznieriai, todel turi vengti ekonominiu sriciu, kurios reikalauja ižulumo ir apsukrumo, priešingu atveju jie neišlaikys konkurencijos.

        Apskritai, neseksualiniai Jaucio manevrai veikia geriau ne reikaluose ir visuomeneje, o asmeniniame gyvenime.KĄ REIŠKIA SPALVOS MŪSŲ SAPNUOSE?

Pradžioje reikėtų pasvarstyti ką primena susapnuota spalva? pagalvoti kokias asociacijas sukelia? gal ką nors tiesiog reiškia jūsų gyvenime? Pvz.: primena apie tam tikrą

KAIP ĮSIGYTI KOKYBIŠKAS DALIS KETURRAČIAMS?

Pirmas žingsnis perkant kokybiškas keturračio dalis yra tiksliai nustatyti, kurių dalių jums reikia. Tai apima visų sugedusių ar susidėvėjusių komponentų, kuriuos reikia


 

KAIP SUPROJEKTUOTI PRIEŠKAMBARIO SPINTĄ?

Pirmiausiai išsimatuokite erdvę, kurioje planuojate statyti šią spintą. Pirmas žingsnis prieš imant projektuoti prieškambario spintą yra matavimai ir erdvės

KADA PILDOSI SAPNAI?

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų..


 

KAIP ATSIKRATYTI BLOGOS NUOTAIKOS

kaip norėtųsi visada būti gerai nusiteikusiam. Tačiau, pasirodo, kartais "surūgsta" net didžiausi optimistai. Tad, siūlau dirstelti, ką tokiu atveju siūlo žvaigždės, kaip

SPALVŲ HOROSKOPAS

Teigiama, kad būtent spalva - geriausiai atspindinti Jūsų asmenybę. Taigi, patyrinėkime save bei kitus..


 

2oo5 - 2024 © www.sapnai.net