Rodyklė  Papildomi rankų tipai


        Atsižvelgiant šiuo atveju į pirštų išvaizdą. Dažniausiai abidvi rankos yra vienodos ar maždaug vienodos, tačiau, nors ir retai, bet pasitaiko ir skirtingų rankų. Tuomet kairė ranka nusako paveldėtus asmenybės bruožus ir charakterį, dešinė - kiek šie polinkiai yra įsišakniję. Šis principas nesikeičia, net jei žmogus ir kairiarankis.


Ranka
    Taškas  Filosoviška ranka (13) - kartais dar vadinama gumbuota. Tokią ranką lengva atpažinti iš ryškių krumplių, „gumbuotų" pirštų sąnarių ir kaulėtos formos. Pirštai paprastai ilgi. Delnas dažniausias stačiakampio ar kvadrato formos, išvagotas gan gilių linijų.

        Tokios formos ranka rodo, kad greičiausiai ją turintys, nestokoja protinės kūrybos, vaizduotės ir originalumo bei mėgstantys mąstyti ir ganėtinai supratingi.

        Be to, mėgsta šiuos gebėjimus panaudoti analizuodamas problemas ar reikalus. Sugeba gerai sutelkti dėmesį ir visiškai pasinerti į darbą. Šiaip yra vienišiai, mėgstantys būti vieni, iš šono atrodo gan nedraugiški, tačiau kai nori, yra linksmi bei turi savo - išskirtinį žavesį.

        Tipiškas „išsiblaškęs profesorius" - puikus filosofinės rankos savininko pavyzdys. Žmonės, kurių tokia rankos forma, dažnai yra universitetų dėstytojai, tyrėjai, antropologai ar net psichiatrai, taip gali tapti geri teatro ar knygų kritikai.


    Taškas  Dvasinga ranka (14) - paprastai yra gan plona, pirštai laibi, ploni, ilgi bei smailėjantys, pats delnas pailgas, bet ne visai kvadratinis, dažniau delno kraštai apvalūs.

        Tie, kurių rankos forma dvasinė, yra ypač jautrūs, idealistai, beto labai patiklūs.

        Jiems su verslu, geriau nieko bendra neturėti, jokios gyslelės verslui, tačiau turi aiškiaregiškų gebėjimų, kuriuos gali panaudoti padėdamas kitiems. Mėgsta darbą, susijusį su sveikata, higiena, taip pat tokį, kuriame svarbus geras skonis - tai, juvelyrinių dirbinių, maisto gamyboje ir pan.


    Taškas  Mišraus tipo ranka (15) - galimos labai įvairios pirštų ir delno formos kombinacijos. Jei nerandate aiškaus tipo, vadinasi tai ranka mišrūnė. Beje, daugelio žmonių rankų forma būtent yra mišri, nes kartais pirštai visiškai skiriasi vienas nuo kito arba atrodo, kad pirštai ir delnas priklauso dviem skirtingoms rankoms. Taigi, galima sakyti - mišri ranka - skirtingų rankos formų mišinys.

        Žmogus turintis rankas mišrūnes yra visapusiškas, lankstus bet labai nepastovus. Priima iššūkius, visada mielai stengiasi pasinaudoti galimybe, beje tą jiems puikiai sekas, visada pasistengia išnaudot visas galimybes pasitaikančias gyvenime, ir nestovi vietoje, pastoviai kažko ieškantis...Deja, silpnybės - nenuoseklus ir egoistiškumas.


    Taškas  Mentelės pavidalo ranka (16) - pirštų galiukai šiek tiek praplatėję, delno viršutinė arba apatinė dalis ryškiai platesnė, linijos paprastai gilios ir aiškios.

        Mentelės formos ranka rodo, kad žmogus yra nesuvaržytas, nepriklausomas, pasitikintis savimi ir išradingas, pajėgus keisti pasaulį ar bent jau šiek tiek jį sukrėsti. Be to, yra jautrūs, nenustygstantys ir kupini energijos. Nors kartais būni šiek tiek keistoki, tačiau mėgstantys aplinkinių.

        Beto, pastebėkit, daugelių muzikantų rankos, būtent yra mentelės tipo.


    Taškas  Paprasta ranka (17) - tai didelė, delnas storas, sunkus. Pirštai trumpi ir stori, nagai platūs ir trumpi. Nykštys storas. Kartais paprasta ranka atrodo kiek griozdiška, netgi gruboka.

        Žmonės turintys šio tipo rankas yra sąžiningi, darbštūs, praktiški, blaiviai mąstantys, tačiau riboto mąstymo, net konservatyvūs, lėtai perprantys naujoves, nors tiksliau vengiantys naujovių, pasikeitimų, pasižymintys dideliu užsispyrimu, ypač, jei yra verčiamas kažką daryti, ko pats nenori.

        Daugumai, turinčių šio tipo rankas, patinka dirbti būtent rankomis. Dažnas, taip vadinamų "auksinių rankų meistras" turi būtent tokias ranlas, jie puikiai moka savo amatą. Tačiau ryškiausias jų bruožas - meilė gamtai, gyvūnams bei augalams. Todėl nenuostabu, kad dažniausiai renkasi ir profesijas susijusias su gyvūnais, augalais

Hey.lt     
Apie projektą | Atsakomybės apribojimas
© 2oo5 - 2o1o