Rodyklė  Ką galima sužinoti apie vyrą iš jo buto?


        Užsukusi pas potencialų mylimąjį į svečius būkite įžvalgi - būsto aplinka gali daug pasakyti ne tik apie čia gyvenančio vyriškio charakterio ypatumus, bet ir - gebėjimą mylėti.

    Taškas  Racionalistas - viskas jo būste išblizginta, o nereikalingi daiktai tvarkingai sudėlioti į stalčiukus, dėžutes ir spinteles. Čia gyvenantis tvarkinguolis ir meilėje dažniausiai yra toks pats šaltas ir sterilus, kaip ir jo butas.

    Taškas  Išsiblaškęs individualistas - tai - intelektualas, kurio butas - tikra knygų saugykla, o darbo stalas nuklotas laikraščiais ir knygomis. Tokie vyrai dažniausiai patinka moterims, bet patys nėra linkę atsakyti į kitų jausmus.

    Taškas  Pagyrūnas - toks vyras didelį dėmesį skiria buto dizainui. Jo butas labai panašus į antikvarinę parduotuvę. Tokiam vyrui moteris - tik dar vienas eksponatas jo antikvarinėje kolekcijoje.

    Taškas  Praktikas - tokio vyro šaldytuvas visuomet pilnas. Jo butas - jaukiai apstatytas. Šiam tipui priklausantys vyrai yra geriausi meilužiai.

    Taškas  Chaotiškas individualistas - jo drabužiai išmėtyti po kambarius - ant kėdžių ir netgi ant grindų. Miega ant įdubusios sofos. Kambarį susitvarko tik švenčių proga. Tačiau toks vyras patikimas ir kaip draugas, ir kaip mylimasis.


VAIKAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Yra sakoma: vaikai mūsų ateitis. Taigi, ką sako žvaigždės apie mūsų vaikus.. gal ką ir netikėto sužinosite?

VAKARIENĖ - KADA, KIEK IR KĄ?

Patarimas - nevalgyti vėliau 18 valandos vakaro yra teisingas, jei einate miegoti 20-21 valandą. Teisingesnis būtų patarimas, vakarienę valgyti likus iki miego 2-3 val..


 

RENKAMĖS ARBATĄ PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Renkantis arbatą siūlau dirstelti.. ką pataria žvaigždės? - kokią rinktis arbatą, tiksliau kokių vaistažolių mišinius rekomenduoja žvaigždės, atskiriems zodiako ženklams

SUŽINOK - KOKIE TAU LAIMINGI SKAIČIAI?

Laimingi skaičiai - tai skaičiai, kurie neša jums sėkmę, pagal žvaigždes. Jums tereikia pasirinkti savo gimimo mėnesį ir dieną bei paspaudę "sužinok" - sužinosite savo la


 

PUSRYČIAI

Daugelis žmonių rytą neturi apetito, vadinasi, pusryčiai jiems iš tiesų nereikalingi - reikia pabrėžti, kad apetitas nesužadinamas tiems, kurie įpratę prisivalgyti nakčia

PATARIMAI DIENOS PRADŽIAI :)

Jei visgi, mankštintis ryte labai tingisi - pasirąžykite. Yra manoma, kad jei pasirąžysite 5 minutes, Jūsų organizmas bus pasiruošęs dienos pradžiai. Atpalaiduokite kojų


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net