Rodyklė  Flegmatikas


        ... tai žmogus, kuris galvoja ramiai, nuosekliai ir veikia viską gerai pasvėręs. Tai pasyvaus temperamento tipas. Komunikuodamas su kitais, flegmatikas linkęs daugiau klausytis nei kalbėti. Tai labai vertinga savybė, nes geras išsikalbėjimas artimam susidūrus su problema - patikima liaudiškos psichoterapijos priemonė.

        Kitus kartais erzina lėta flegmatikų galvosena ir veiksmai, tačiau šiuos minusus atperka flegmatiko patikimumas. Mat, jis nesišvaisto žodžiais, gerai pasveria savo galimybes ir jei pažadėjo - ištesės. Tai iš tiesų retai kitus suvedžiojantys žmonės.

        Flegmatiko kalba bendraujant yra tyli, lygi, dažniausiai vienodos intonacijos. Tai, ką flegmatikas jaučia ir išgyvena neatsispindi nei jo laikysenoje, nei kalboje. Kartais aplinkiniai flegmatiką skuba apkaltinti šaltumu ir nejautrumu. Bet, turint galvoje, kad gyvenime retai sutinkami gryni tipai, o daug dažniau temperamentų mišiniai su vyraujančiu vienu ar kelių temperamentų tipu, toks kaltinimas daugeliu atvejų yra perdėtas.


Bendros žinios | Cholerikas | Sangvinikas | Flegmatikas | MelancholikasKODĖL SAPNUOJAME KOŠMARIŠKUS SAPNUS?

Pasirodo, košmarai gali ne tik sutrikdyti miegą, bet tokie sapnai turi įtakos ir centrinės nervų sistemos veiklai bei gali pastebimai pabloginti ne tik savijautą, bet ir

GIMIMO VALANDOS GYVŪNAS

Tai gyvūnas nulemiantis žmogaus pagrindinius charakterio bruožus. Tad, ar žinai savo gimimo valandą? Žinai - puiku, vadinasi siūlau dirstelti ir toliau..


 

KAIP PASIRUOŠTI MIEGUI?

Patarimų niekada nebus per daug argi ne taip? :)) Taigi.. patarimai - jei kankina nemiga? ar tiesiog kaip gerai išsimiegoti?

KO TIKĖTIS IŠ NAUJOS PAŽINTIES PAGAL ZODIAKĄ?

Ko tikėtis iš naujos pažinties? ilgalaikio romano, didelės draugystės, o gal tik draugiško pašnekesio? Tad, jei neturite bičiulės-būrėjos, dirstelkite čia, gal ir ką įdom


 

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..

NEMIGA - KAS TAI?

Dažniausiai pasitaiko trys pagrindinės miego problemos: nemiga (kai žmogus būdraudamas negali išsimiegoti); nuolatinis mieguistumas dieną; miego anomalijos (vaikščiojimas


 

2oo5 - 2021 © www.sapnai.net