Rodyklė  Įdomybės - skaitiniai. Aura


        Bioenergetikų teigimu, kiekvienas žmogus turi savo energinį lauką, arba vadinamąją aurą, kuri rodo asmenybės ypatumus. Aplinkiniai jaučia tą energinį lauką ir atitinkamai į jį reaguoja. Štai kodėl bendraudami su žmonėmis jaučiame, kad vieni mus tarytum traukia, o kiti - atstumia, nors iš pažiūros kartais jie beveik nesiskiria. Beje, aurą galima ne tik jausti, bet ir matyti.

        Ezoterikoje žodis „aura“ suvokiamas kaip „subtili nematoma substancija, sklindanti iš žmogaus ir kitų gyvų kūnų“. Išvertus iš graikų kalbos, aura reiškia „vėjelio pūstelėjimas“, arba srovė. Pas mus pats žodis atėjo iš Rytų filosofijos, kur aurą, oru sklindančią subtilią substanciją arba jautrią materiją, dar vadina emanacija. Rytų mistikai tvirtina, kad emanacija yra materialus darinys, fiziškai išreikštas kaip kūno skleidžiamas ir jį gaubiantis dujinis debesis arba sublimacija (t. y. tiesiogiai kaitinamos kietosios medžiagos virtimas garais, garavimas, aplenkus skysčio stadiją).

        Aurą ekstrasensai regi beveik visada. Parapsichologai tvirtina, kad jos egzistavimas įrodomas vaikų piešiniais, kuriuose pavaizduoti žali šunys ir oranžiniai medžiai. Egzistuoja metodikos, leidžiančios paprastam žmogui išmokti plika akimi matyti aurą.

        Nežiūrint į tai, vis dar ginčijamasi, ar iš viso aura egzistuoja. Specialistai tvirtina, kad ji ne tik egzistuoja, bet ir turi konkrečias savybes – kvapą, dydį, formą ir spalvą. Kalbėti ir aprašyti kvapą nelengva, tačiau kiekvieno žmogaus jis individualus. Aura (jos dydis) turi aiškiai apibrėžtas ribas. Sveiko žmogaus kiaušiniško kokono formos auros storis – apie 5 cm, dydis apytiksliai 70–100 cm. Dvasiškai tobulėjant aura plečiasi. Rašoma, kad didžiųjų pranašų ir senovės mokytojų aura buvo itin galinga ir tokia skaisti, kad paprasti mirtingieji virš jų galvų galėjo matyti aureolės švytėjimą.

        Auros būna vienspalvės ir „vaivorykštinės“, t. y. daugiaspalvės. Laikui bėgant spalvos, priklausomai nuo žmogaus minčių ir emocinės veiklos, gali keistis. Jos visada pasako apie tikrąjį vidinį gyvenimą. Auros nepakeisi jokiomis gudrybėmis.

        XX amžiuje išmokta aurą fotografuoti ir fiksuoti. N. Tesla ir S. Kirlijanas, Zolotovas ir Korotkovas – žymūs mokslininkai, kurie kiekvienas savaip sprendė auros vizualizacijos klausimą.
 • Kaip pamatyti aurą
        Vien panorėti matyti savo ir kito žmogaus aurą neužtenka - reikia specialiai to mokytis. Kodėl verta tai daryti? Ogi todėl, kad matant aurą galima daug sužinoti apie save ir kitus žmones. Žinant apie save, galima tobulėti, o žinant apie kitus, galima išvengti tam tikrų bendravimo problemų.

        Jei norite išmokti “skaityti” auras, pirmiausia turite tvirtai tikėti, kad iš tikrųjų galite tai daryti. Mat tikėjimas savo sugebėjimais šiuo atveju vaidina ypatingą vaidmenį. Kai tik tuo nebeabejosite, išbandykite tokius būdus:

    Taškas  Pažiūrėję į žmogų, užmerkite akis ir pagalvokite, kokia spalva jam labiausiai “tinka”. Iš pradžių gali būti sunkoka, bet nepraraskite vilties.

    Taškas  Pažiūrėję į žmogų, pasirinkite du spalvotus pieštukus ir nupieškite jo aurą ant popieriaus lapo. Viena spalva nuspalvinkite pagrindinę aurą, kuri yra stabili ir nepriklausoma nuo aplinkybių, o kitą - laikiną, besikeičiančią pagal nuotaikas ir kitokius veiksnius.

    Taškas  Paimkite kompaktinį diską, paverskite jį taip, kad žvilgančioje jo pusėje pasimatytų visos vaivorykštės spalvos, ir atidžiai į jį įsižiūrėkite - spalva aplinkui galvą yra jūsų auros spalva. Norite tikėkite, norite - ne... Auros spalvų reikšmės - žmogaus aura nuspalvinta visomis vaivorykštės spalvomis, bet viena arba dvi iš jų yra ryškesnės. Pagal jas galima spręsti apie asmenybės bruožus:
 • Raudona auros spalva rodo aistringumą, drąsumą, ryžtingumą (tamsiai raudona - piktumą).
 • Oranžinė - nepriklausomybę ir pasitikėjimą savimi (šviesiai oranžinė - nerimastingumą).
 • Geltona - racionalumą ir smalsumą.
 • Raudonai violetinė - sumanumą, dvasingumą ir stabilumą.
 • Rožinė - meilę, taurumą ir kilnumą.
 • Rusva - patikimumą.
 • Žalsvai melsva - brandumą ir sumanumą.
 • Žalia - kilnumą, geraširdiškumą, dosnumą ir sugebėjimą nuoširdžiai mylėti.
 • Žydra - nepriklausomybę ir polinkį idealizuoti.
 • Pilka - neryžtingumą, nedėmesingumą ir polinkį į kompromisus.
 • Balta - energingumą, ištvermingumą (pilkšvai balkšva - gali rodyti psichikos sutrikimus).
 • Juoda auros spalva gali rodyti žmogaus polinkį į vampyrizmą, galintį aplinkiniams sukelti depresiją.
        Aura tiesiogiai susijusi su čakromis. Čakros – tai nerviniai centrai, kaupiantys ir skirstantys fizinę, protinę, emocinę ir dvasinę energiją. Egzistuoja septynios pagrindinės ir keturiasdešimt dvi antrinės čakros (beje, įvairios pasaulio dvasinės mokyklos jų priskaičiuoja daugiau nei 360). Čakra, išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia „ratas“ arba „diskas“, taigi tai atspindi idėją, kad kiekviena jų sukasi tik jai būdingu dažniu.

        Rytų šalyse čakros lyginamos su lotoso žiedais. Manoma, kad dvasiškai pažengusių žmonių lotosų lapeliai palaipsniui išsiskleidžia ir energetiniai ratai patys pradeda suktis.

        Pagrindiniai centrai išsidėstę išilgai centrinio energetinio kanalo – Sušumn, kuris eina stuburu. Kiekviena čakra turi savo funkciją ir pavadinimą (iš viršaus žemyn): Sahasrara, Adžna, Vishuddha, Anahata, Manipura, Svadhisthana, Muladhara.

        Šie centrai atitinka septynias vaivorykštės spektro spalvas ir septynias muzikinio eilėgarsio natas. Todėl žmogaus aura būna spalvota, o tai priklauso nuo subtiliųjų kūnų išsivystymo ir energetinių kanalų (čakrų) atvirumo.TINKAMIAUSIA MIEGO POZA

Jeigu išsivysčiusi stuburo osteochondrozė arba dėl tam tikrų priežasčių užspaustas nervas, dėl ko vargina kojos skausmai, miegokite ant šono kiek sulenktomis kojomis

APLINKOS POVEIKIS MIEGUI

Juo daugiau žmogus miega, juo lengviau triukšmas pertraukia miegą, nes ilgėjant miego laikui, - prabudimo slenkstis mažėja. Vaikai yra mažiau jautrūs negu suaugusieji..


 

KAIP ATSIKRATYTI BLOGOS NUOTAIKOS

kaip norėtųsi visada būti gerai nusiteikusiam. Tačiau, pasirodo, kartais "surūgsta" net didžiausi optimistai. Tad, siūlau dirstelti, ką tokiu atveju siūlo žvaigždės, kaip

HIGIENINIAI ĮPROČIAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Įdomu? dirstelkite ką žvaigždės, gali pasakyti apie mūsų elgesį prie praustuvo, apie higieninius įpročius ir panašius dalykėlius. Ką gali žinoti, gal sužinosit šį tą įdom


 

PUSRYČIAI PASAULYJE

Prancūzijoje pusryčiaujama anksti, net neprašvitus. Tradiciniai pusryčiai - įvairiausios bandelės, balta duona, sviestas, džemas ir labai daug kavos ir pieno. Ant duonos

EMOCIJŲ SIMBOLIKA SAPNUOSE

Turbūt nesuklysiu, parašydama, kad sapnai, kuriuose verkiama... yra vienas iš dažnesnių sapnų. Taigi, nusprendžiau išskirti į atskirą temą - emocijų simbolika sapnuose -


 

2oo5 - 2023 © www.sapnai.net